Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Romario87 Oczywiście ze tak bo to jest trener ktory cos potrafi. Dlatego jak w ostatnim wywiadzie wspominal o Barcy ze moglby wrocic, to odczuwam teraz niedosyt ze to sie nie stalo
1
@Romario87 Ja bym nie sprzedal, ale jak ma sie marnować to lepiej zeby został gwiazda gdzie indziej
0
Mogąc wybrać jednego piłkarza aby dołączył do Barcy natychmiast za free, kogo byście wybrali. Wykluczymy Mbappe, Neymar i Messi bo to będzie zbyt sztampowe i oczywiste
1
@Kidd Ja kiedyś kupiłem na urbancity spodnie i było to samo, wiecej nic nie kupie. To sa jakieś spraye ochronne których używają przy dostawach
0
Głosuję na @tristan87, bo jeszcze nie był zgłoszony a jest sympatycznym kolesiem. Są też inni ale swoje głosy dostali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Messibestplayerintheworld Widze,ze wysoko mierza w tym klubie, skoro Intercity jest postrzegane jako zagrożenie
1
@Lionel_Messi10 znalazłem
@NaFazieHitman ja tak odpinam odkad mi dane usunęło
0
Byczki bo kupiłem sobie dysk do kompa i wiem, że pendrive żeby bylo bezpiecznie rozłącza sie najpierw w kompie klikajac wysuń, a taki dysk można po prostu z kabla? Bo tej opcji nie widze
0
@Kidd w teorii, a w praktyce sa kraje gdzie pogoda poniżej pewnej temperatury nie spada i katastrofy nie ma
2
Styczen a pogoda jak w Kwietniu pachnie wiosną na zewnątrz
4
@RedKorsak dreptajacego, bez chęci do gry
1
Właśnie przeczytałem na profilu @VegetaPolska, że to kibic Realu, niezły plot-twist
1
@talizmo Niech go sprzedadza w tym okienku i po problemie
1
@MarioVeB! Z darmowych Avast
0
@VegetaPolska Na pewno nie pisząc na komunikatorku, a poznając się na żywo
16
A on w ogóle grał?
0
@Sergio_Devils Pewnie ktoś z redakcji trolluje
1
@Mordzia97 jak dla mnie to powinni oddawac kase za te zmiane gameplayu, dla mnie po tym gra jest niegrywalna. Już tego nie kupie przynajmniej na tym silniku
0
@4drian0 gralbym dalej gdyby nie aktualizacje psujace gameplay
0
Szkoda że tak ta fife zjebali pierwsze tygodnie sie grało w miare fajnie a teraz taka posucha i nie ma grywalnej piłki online
3
@DonCarletto Polska edycja 3/4 odcinków to sa gejowskie
0
@barcelonaLM przeciez to słychać ze glos mixowany xd
9
@okiemtypera_lucaxx95 pewnie nie umieja śpiewać a nute udalo sie nagrać poprzez montaż w studiu
11
@DonCarletto Ta polska edycja to największy cringe, niektóre osoby sie powtarzają i delikatnie mówiąc sa dziwne
0
@DonCarletto Właśnie, ale on nie zmieni mentalności tych ludzi i tylko pogarsza swoją sytuacje
4
@DonMatteo901 Dno umysłowe
1
@DonCarletto Według mnie trochę sobie nawarzył piwa prowokującym zachowaniem, symulki sie zdarzały, tańce, no i narzekanie w wywiadach na rasizm co jeszcze bardziej podburza półgłówków bo wiedzą, że go to zaboli
1
@HavertzKai Tu żaden gracz nie pomoże póki nie ma pomysłu na grę
1
@Roobo Tylko marzy o tym by grać za darmo