1

@Romario87 Oczywiście ze tak bo to jest trener ktory cos potrafi. Dlatego jak w ostatnim wywiadzie wspominal o Barcy ze moglby wrocic, to odczuwam teraz niedosyt ze to sie nie stalo

1

@Romario87 Ja bym nie sprzedal, ale jak ma sie marnować to lepiej zeby został gwiazda gdzie indziej

0

Mogąc wybrać jednego piłkarza aby dołączył do Barcy natychmiast za free, kogo byście wybrali. Wykluczymy Mbappe, Neymar i Messi bo to będzie zbyt sztampowe i oczywiste

1

@Kidd Ja kiedyś kupiłem na urbancity spodnie i było to samo, wiecej nic nie kupie. To sa jakieś spraye ochronne których używają przy dostawach

0

Głosuję na @tristan87, bo jeszcze nie był zgłoszony a jest sympatycznym kolesiem. Są też inni ale swoje głosy dostali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Messibestplayerintheworld Widze,ze wysoko mierza w tym klubie, skoro Intercity jest postrzegane jako zagrożenie

1

@Lionel_Messi10 znalazłem
@NaFazieHitman ja tak odpinam odkad mi dane usunęło

0

Byczki bo kupiłem sobie dysk do kompa i wiem, że pendrive żeby bylo bezpiecznie rozłącza sie najpierw w kompie klikajac wysuń, a taki dysk można po prostu z kabla? Bo tej opcji nie widze

0

@Kidd w teorii, a w praktyce sa kraje gdzie pogoda poniżej pewnej temperatury nie spada i katastrofy nie ma

2

Styczen a pogoda jak w Kwietniu pachnie wiosną na zewnątrz

4

@RedKorsak dreptajacego, bez chęci do gry

1

Właśnie przeczytałem na profilu @VegetaPolska, że to kibic Realu, niezły plot-twist

1

@talizmo Niech go sprzedadza w tym okienku i po problemie

1

@MarioVeB! Z darmowych Avast

0

@VegetaPolska Na pewno nie pisząc na komunikatorku, a poznając się na żywo

16

A on w ogóle grał?

0

@Sergio_Devils Pewnie ktoś z redakcji trolluje

1

@Mordzia97 jak dla mnie to powinni oddawac kase za te zmiane gameplayu, dla mnie po tym gra jest niegrywalna. Już tego nie kupie przynajmniej na tym silniku

0

@4drian0 gralbym dalej gdyby nie aktualizacje psujace gameplay

0

Szkoda że tak ta fife zjebali pierwsze tygodnie sie grało w miare fajnie a teraz taka posucha i nie ma grywalnej piłki online

3

@DonCarletto Polska edycja 3/4 odcinków to sa gejowskie

0

@barcelonaLM przeciez to słychać ze glos mixowany xd

9

@okiemtypera_lucaxx95 pewnie nie umieja śpiewać a nute udalo sie nagrać poprzez montaż w studiu

11

@DonCarletto Ta polska edycja to największy cringe, niektóre osoby sie powtarzają i delikatnie mówiąc sa dziwne

0

@DonCarletto Właśnie, ale on nie zmieni mentalności tych ludzi i tylko pogarsza swoją sytuacje

4

@DonMatteo901 Dno umysłowe

1

@DonCarletto Według mnie trochę sobie nawarzył piwa prowokującym zachowaniem, symulki sie zdarzały, tańce, no i narzekanie w wywiadach na rasizm co jeszcze bardziej podburza półgłówków bo wiedzą, że go to zaboli

1

@HavertzKai Tu żaden gracz nie pomoże póki nie ma pomysłu na grę

1

@Roobo Tylko marzy o tym by grać za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?