1

@xvcWinterSoldier No holland mieszka we francji, a nawet okulary nie pomogają.

0

@MesQueUnClub_87 No to pisz, ja mam absolutnie inne zdanie wstyd czy szkodliwość społeczna nijak się nie ma do zdrowia i życia po wbieganiu pod samochody.

1

@tbas Tak masz rację po prostu nie doczytałem reszty co napisał @NeroTFP1 o francji a trochę go poniosło, fajnie mieć pewność siebie bo to ważne ale srebro też należy szanować, ilu już było takich co zdejmowało srebro jak jakiś fartuch a po latach to srebro okazywało się symbolem ich najlepszych czsów.

0

@MesQueUnClub_87 No jeśli skakał nad jadącym autem to jednak sranie pod siebie bezpieczniejsze dla dzieciaków i chyba rozumiem.

0

@tbas Sam wczoraj odpowiadałeś komuś czego brakuje piłkarzom jakby chcieli przepychać jajami mecze. Leon ma prawo do takich tekstów bo gra w potężnej ekipie i sam jest kolosem tego sportu.

0

@MrKozamm A może zapytaj kogoś tobie bliskiego jak on to widzi wszystko, bo może ty tam operujesz nie obraź się w różowych okularach. Pewnie będzie trochę stronniczy ale widzi drugą stronę w przeciwieństwie do la bamby. I to nie tylko kwestia mieszkania jest tam niezdrowa.

0

@MrKozamm Cóż jak raz dasz się skubnąć o potem będą cię skubali cały czas, tyle ode mnie na odległość, bo nie wiem jak ją kochasz jak ją ty/a ona ciebie traktuje i jak żyjesz z "teściami"

1

@BORO_12 Eric to ma takie predyspozycje do gry na DP jak fdj i one istnieją tylko na papierze bo boisko je brutalnie weryfikuje.

0

@MesQueUnClub_87 Jak lapciowi będzie się palił grunt pod nogami :)

1

Sprzedać jeśli tylko się waha, bo tak to przeczeka i odejdzie za free.

0

@Tatazolwinia No lapcio przy garcii powiedział że wychowankowie tylko za free :)

1

@NeroTFP1 Globalny terorysta....

2

Ogólnie to troche go szkoda bo miał ciekawy profil, z drugiej stronny to w LM mogą jego banery wieszać pokazujące jak można sobie włożyć kij w szprychy kariery.

0

@NeroTFP1 Jaki trener kto ją tam będzie chciał w tych zastanych strukturach, już Pyrek o tym mówiła nikt jej nie potrzebuje nawet jako eksponat w cyrku obwoźnym po szkołach by dzieciom tyczkę i medale pokazać....

1

@Coutinho007 Z jednym się nie zgodzę teraz nawet męczennik wygląda surowo, nie wiem co tam się dzieje w Brazylii ale słabo to wygląda na przyszłość skoro ich największy atut zniknął.

1

@AxelF A jeszcze Lapcio gadał że jak wychowanek wraca to powinien to robić za free :)

0

@MarFan Czy ja wiem czy zna, raz że klub opuścił 10 lat temu a był w nim a dokładniej w LM 7.

0

@BTW No fajnie że wyskakujesz z Pedrim ale olmo łamie się jeszcze bardziej, chyba ze do rotacji są w szpitalu.

0

@MesQueUnClub96 Nic bo pierwsze o nich słyszę i wolał bym być mi tego uniwersum nie objawiał.

0

@Arden No pewnie że nie jest. To w takim razie Gavi i Pedri to też skrzydłowi bo tam grali.

0

Jak dla mnie to piłkarz momentów.

No i akurat w Barcy powinni wiedzieć najlepiej na świecie ile jest pożytku z zawodników którzy ciągle się leczą.

0

@Crakitic Nie wszyscy ale tak znakomita większość.

0

@SirBobby To będzie już za rok ale ja obstawiam że przezimuje i odejdzie jako wolny agent.

0

@lntrowertyk Laporta sprzedał i oddał wszystko co się dało.Teraz nawet nie może wyciągnąć kasy od dziadów z nike.

0

@PatrykBarca No wyciągnął nam mecz nie do wyciągnięcia a i tak mówili więcej o messim niż o nim.

1

@Kidd Ja tam u niego najbardziej lubię że to prosty kolo, widzi bramkę to strzela i najczęściej dobrze na tym wychodzi, taki pedri który jest prezentowany jako super inteligentny gracz jak ma taką szansę to zaczyna kombinować włącza mu się jakaś faza że jest Iniestą czy Xavim i marnuje szanse, za to jak go otoczą w czterech to zawsze ładuje im w piszczele :)

0

@D10SLEO Ale oddzielmy tych co mają zryty łeb od tych co robią na tym miliony, lis robił miliony. A którzy sa gorsi to sam nie wiem.

0

@mielniczas Nie, nie wygrał by, zawsze byłby w cieniu Messiego, te mega remontada właśnie z psg to pokazała pięknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?