Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB No Niemiec też byłby najsłabszym ogniwem bo na każdej pozycji była czołówka światowa.
0
@lntrowertyk A co on ma zrobić jak nie wie czy dadzą radę go zarejestrować zaufać Laporcie :O
0
Lipsk nie dawaj się 100 i ani grosza mniej :)
0
@PatrykBarca Gdzie? Nie wiem, nie wiem na co się ułożył z laportą i czy laporta ma zamiar tego dotrzymać, może miał obiecane jednego z dwójki nico olmo i cieszy się że któregoś dostanie albo wie że to cyrk i dostanie fige. Deco to tam ma najmniej do gadania.
0
@PatrykBarca laporta kocha takich grajków wiec ja bym jego obstawiał do tego ostatnio głośne nazwisko + hiszpan i wychowanek.
1
@MesQueUnClub96 A kogoś jeszcze te niszczenia jarają? Przychodzili do stana ludzie z klasą i już tak dobrze mu nie szło, on zazwyczaj niszczy ludzi którym wystarczy pozwolić mówić .....
0
@Stinger_ No tak ale po IO musi dostać kilka dni co najmniej przerwy.
0
@BORO_12 No został zwłaszcza przez lucho ale sam też do tego przyłożył rękę więc ja szat rozrywać nie będę tak samo jak nad Umtitim tego nie robiłem.
0
@tristan87 Może a może to stare dziady które się tam zagnieździły od 30-40 lat.
0
@Stinger_ Wciąż większy niż kaka w zdobyciu MŚ a nikt mu tego nie wypomina a i sam też miał bezwstydne gadki :)
0
@BORO_12 użj tam już epokowy a nawet jrśli no i co z tego wszystkie szkółki były upchane mega talentami w wielkich kluchach a potem nawet 1/5 nie zostawała mega zawodnikami.
0
@PatrychoO Z tego co pamietam to chodzi o to że wszystkie związki opanowali faceci praktycznie.
0
@Kondziubarca Ale on w zeszłym sezonie powiedział podobne słowa tu chcieli go powiesić ale sezon pokazał kto niestety miał racje.
0
@NeroTFP1 Po prostu cała reprezentacja musi zapłacić podatek za złoto siatkarzy....
0
@BorzyKrzys Pewnie to zaokrąglona kwota bo operację czyścimy Sekwanę prowadzą od kilku lat a igrzyska to tylko zintensyfikowały.
0
@FCB24 No mnie zszokowało że to on sprowadził kontrolę uzębienia, nie mogłem uwierzyć że tego w klubie nie pilnują.
0
@Khajio Oczywiście dlatego ci oburzeni spece of Francji tym oburzeniem pokazali że specami wcale nie są.
0
@Salchent Jeszcze na razie olewanie SR, o ile decyzja o nie przedłużaniu dobra to forma rozstania dość specyficzna.
1
@Ojciec5tkidzieci A ja szczerze to ma m w czterech literach co o partiach plitycznych mysli RL Leon, Anita, Natalia czy Lisek. Tak samo jak to co o nich sadzi Beata kozidrak Markowski czy Zenek, i również w poważaniu mam zdania aktorów jak janda sthur czy inny Żak, wymienił bym też pato ceebrytów ale nie znam żadnego.
0
@Lucyfffer To nie ma miękkiej gry czy cytując ciebie " Sir Alex zawsze z szacunkiem się wypowiadał" zdecyduj się które z twoich słów są prawdziwe bo się wykluczają. Wcale taki fajny nie był bo lubił ostro pojechać ale może pamiętasz tylko jego ostatnie lata i robisz z niego kogoś kim nie był.
1
@blakkudium Polubił bo za bardzo innej alternatywy nie ma na poczatek sezonu. Zresztą jak zerkał na barcę to bardziej wypada wierzyć w młodych niż w to że ding dong w szóstym sezonie przestanie popełniać te same błędy.
0
@kuz Jak będzie skuteczny to nikogo w realu brak techniki czy szybkości interesował nie będzie, jeszcze go marketingowo ubiorą w najlepsze 9 w historii.
0
@Lucyfffer To poszukaj sobie jak nazywał MC w Machesterze bo z tym szacunkiem to przesadzasz albo mało pamiętasz o ile w ogóle pamiętasz.
1
@MarFan No i co z tego że masz na przykład orliki jak są zamknęte przeważnie :)
A po drugie to też przydało by się zrobić trochę porządków w strukturach bo przepalają tam kasę jak w piecach.
No ale rozwiń dlaczego akurat w polsce te telefon i komórki tak zabijają sport? W innych krajach nie siedzą przy ekranach czy co?
0
Vinicius kapitanem musi zostać :)
0
@MesQueUnClub96 No bundeswera to tak średnio :)
0
@MesQueUnClub96 No żołnierze tak trochę inaczej to widzą :)
3
@Prorokk Chłopie co ty pierniczysz, po prostu na koniec dostał taki skład jaki był dla niego najlepszy, i to nie oni mu dali tylko on to wytargał mając na plerach bandę zakapiorów co skoczy za nim w ogień.
0
@Pawlak1992 Widzę sporo problemów:
Jaki komentarz ma najwiecej herbów ;)
Kółka wzajemnej adoracji
bardzo podobne komentarze różniące się tylko użytkownikiem otrzymują zgoła odmienne ilości herbów.
Można założyć kilka multi i kasować "wrogów"
Prawdziwy Armagedon przed wyborami widzę mymi gałkami.
0
@kuz No ja też, ale taki to gość może cały mecz kopać się po czole ale gdzieś tam coś wciśnie podobnie do brazola, nie jest to moja bajka ale oby odpalił bo właściwie tylko na niego można liczyć że walnie coś koło 20 goli na sezon.