Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Król nie śpi no nocach.
0
@Arden Oby właśnie tak było że to trener go chce bo w Barcy to wcale nie taki oczywiste.
0
@kuz No to oby okazął się geniuszem bo bez DP to daleko nie zajedziemy, opcja z dwoma słabymi DP (w 4231)też taka sobie.
0
@KrychaFCB Ale co tu porównywać i pisać o jakiś miłostkach 16 latka, on jest mistrzem europy a tych z realu zna garstka ludzi.
2
@Arden To dla wszystkich olimpijczyków?
0
@cules100pro Ogólnie to jakby pomyśleć to najlepsi brazole ostatnich 40 lat to wszystko Barca, a jak ktoś wyskakuje z męczennikiem to on ma tyle w sobie joga bonito że naprawdę wątpię czy go młodzi kochają, tym bardziej ze cieniuje w repce.
0
@TR3YWAY Olmo w szpitalu.
1
Rekin odpuszcza presezon, to nieźle, z francją dał zmianę na grę na czas, niecałe 30 minut popykał z Niemcami 05.07. No zobaczymy jak to się skończy.
1
@KrychaFCB + uwielbia gości o niesprecyzowanych pozycjach.
0
@Rhaan Raz to było widać, że to nie jest już dawny profil Brazylijczyka, dwa to głos w eter od całej LM czyli od nikogo, trzy wiele osób ma interes by takie info wypluwać. Cztery to pralnia pięniędzy laporty i andre currego to tu jest problem a nie dzieciak.
0
@4drian0 Raczej wylosowały jej się trzy siurki a ona chciała kupować pociechom sukienki, ale jak widać da się i to obejść.
0
@Encore Riquelme to tak tu średnio pasuje.
8
@Rust_Cohle Jak przeczytałem że ma dziewczynę to ok może jakaś ze szkoły, a potem jak zaczęli grzebać to się okazało że to jakaś influ, jak inaczej miało się to skończyć. Choć może dzieciakowi to na dobre wyjdzie.
0
@Cule1234 Z taką pensją to flick musiał by mieć papiery na lapcia.
0
@Pedri16Future Chodzi mu o to że nie przyjdzie w tym sezonie.
0
@michal26 Napiszę tak czekali czekali i się doczekali.
0
No mają mega problem a największym jest bajońska pensja którą dostał, jakby zarabiał połowę to klub byłby w stanie go przetrzymać w kadrze, w obecnej sytuacji to bardzo mało prawdopodobne, i ten sam który mu dał prawie 10 teraz zleci przeczołganie w mediach jak to ma w zwyczaju.
0
@Hary87 Kto to jest M10? A jeśli to Messi to tylko ślepcy robili z fatiego nowego Argentyńczyka bo to inny styl grania.
0
@Coutinho007 A co łączy obu piłkarzy? Agent oni wcale nie spodobali się abidalowi tylko przekręcają kasę na lewo.
0
@Arden Nie wiem czy to sarkazm z tymi braćmi więc nie będę się do tego odnosił ale w rosji jest tyle samo dewiacji co na zachodzie.
1
@clyde A ja nie znoszę, bo najczęściej jak komuś brakuje talentu to ucieka w kontrowersje.
1
@Sulimo Francja nie stała się tylko była nią od lat.
0
@partymaker Specjalnie czyścili już od dłuższego czasu :)
3
@Recha_0684 Tak, którą zagarniają Polsce :)
0
@Kidd Albo stracił by dłoń i głowę .....
1
@fart Część ludzi od rosji twierdzi że to była ostatnia szansa na taki atak bo w rosji wcale przyszłość nie wygląda różowo, i nawet paliwa kopalne ich nie uratują.
@Bykunn ogólnie to dość ciekawy temat w APD i Afryce też im ilośc dzieci spada z 7-8 na dużo mniej, pytanie jak europa sobie poradzi z tym że większość tego miliarda będzie forsowała południe europy.
1
@Bykunn No to szykuj się na to samo u nas bo polscy "politycy" często jeżdżą tam na szkolenia.
0
@Azi Było już że nie zgadza się na rozwiązanie kontraktu.
0
@Tasde No zgadzam się z tym że go widzą ale jak ktoś ogląda piłkę przynajmniej kilka lat to wie że raz trening to nie mecz, dwa wyciąganie poważnych wniosków też nie każdy sztab opanował, bo nawet w Barcy dobrzy trenerzy mieli fiksację na tle zawodników mimo iż każdy lepszy ciule widział że nic z tego nie będzie.
0
@tbas na głównej masz artykuł.