0

@RichardWinters W babią piłkę też.

1

@FCB_dimiC No chłopaki sobie zrobiły konkurencje jak nie wygrać złotej gąły, to będzie wyjątkowo słaby wygrany kimkolwiek by był, i to nie tylko jeśli chodzi o sukcesy ale i skill.

0

@Messibestplayerintheworld On się nigdzie nie ruszy a potem razem z ding dongiem odejdą jako wolni zawodnicy.

1

@Arden No to był tylko sparing i mogli sobie wysłać na spokojnie bramkarza do aktaku bo nic do stracenia już nie mieli zresztą w zeszłym sezonie własnie kurtuła pięknie to wyjaśnił, a czy chcą wygrać no oczywiście że chcą bo to dobrze wpływa na morale. A młody grał na hardzie bo to dla niego szansa nic niezwykłego.

1

@kuz Ja rozumiem krytykę lewego bo mu się należy ale wygraliśmy 2:1 więc pisanie "Prócz przypadkowej asysty i przerzutu w drugiej połowie kompletnie nic nie dał." tylko właśnie z tego padły te dwie bramki które dały nam zwycięski wynik :)

1

@Lucyfffer Ale to nie problem, gorzej jakby robili to ci sami.

2

Ciekawe ilu kibiców potrzebuje tej demonstracji "siły" ja osobiście w ogóle, mogą kupić mietka z b klasy i jak będzie grał dobrze to dużo bardziej to docenię, niż jak kupią kalafiorinho od currego za gruby hajs i im sie uda że będzie kopał prosto gałę

0

@DLFCB Ja widziałem kiedyś taki wypadek, gość pirat drogowy wjechał pod kombajn z hederem ......swojemu ojcu. Razem z żoną stracili głowy.

0

@PaCo Też bym się wahał jakby z jednej strony masz dom i dom-klub a z drugiej do ostatniego dnia bój o rejestrację i kłamcę laportę.

2

@misterio Za bardzo obciąża ja generowanie cycków. Nie będzie terminatorów.

1

@PaCo No jakbyśmy mogli to by wydali na Nico a nie żulili z Niemcami na raty.

1

@45M4R Nie no nie chcemy by Sergi Roberto zlikwidował Barcelonę

0

@barcanawieki Akurat to kaka ma mniejszy wkład w MŚ niż Dembele któremu ciągle się za to obrywało :)

1

@Safrani Antek też to to przeżył, a nie czekaj.....

0

@jacobFCB Nie w przenośni, chiny wwiozły do rpa tygrysy i tam je sobie hodują na wolnym wybiegu w jakimś rezerwacie specjalnie do tego założonym.

0

@OBSERWATOR2021 O kolejny politykus co na stronie o FC Barcelonie nie pisze o FC Barcelonie.....

1

@jacobFCB Są w RPA.

16

No uparli się że musza przeprowadzić jakiś głośniejszy transfer, Baskowie na raty nie sprzedadzą, więc żulą u Niemców. Ależ to kompromitująca kadencja Laporty albo po prostu reszta jego pomagierów kilka razy gorsza niż w pierwszej kadencji. Wiadomo było że czeszczenie bo bartomeu to będą lata ale laporta i jego świta dokłada kolejne rury szamba.

0

@heniusss Więc tym bardziej nie rozumiem po co piszesz to "W końcu nawiązujemy do kultur zachodu, rodem z Londynu"

0

Oby się sprawdził bo pilnie potrzebujemy gościa co dołoży sporo goli, nie wiem czy jemu się uda ale na takich pieniędzy wydaje się że nie mamy :)

0

@heniusss Kolega mojego dziadka ma na plerach bruzdy po nożach bo za młodu napierdzielali się jak porypani, tam nawet palce tracili a to było w latach pięćdziesiątych, wciąż nie wiem co pojedyncze przypadki jak wyżej maja wspólnego z zachodem i imigrantami?

0

@heniusss NIe za bardzo rozumiem kierunku tej dyskusji, nożami to ciachali się młodzi Polacy na długo przed wielkim napływem imigrantów do europy a to że teraz tam dzieją się cuda nie ma z tym wiele wspólnego.

0

@Messi1000000 W fpp nie ma żadnej(albo nieduża) ale jako potencjalny nieudany transfer to olmo ma wielką przewagę więc to o niego walczą.

0

@MesQueUnClub_87 Jeśli zapoznawcza i tylko tyle to 4.

7

@maciach Olmo nie ma za bardzo pozycji i umie w kontuzje więc wiadomo ze bardziej do nas pasuje.

0

@kodi77 A to ten fabzizio to nieomylny. Dwa no może pensje bonusy mają ustalone ale barca nie może dać gwarancji rejestracji i tu jest problem.

0

@MesQueUnClub_87 No był dogadany za coś koło 80 bo miał być rezerwowym dla Messeigo i Neymara, no ale neymary powędrowały do psg i 80 to było już za mało.

0

@Messibestplayerintheworld Baskowie nigdy nie zgodzą się na raty :)

0

@kodi77 Trochę populistycznie, zresztą co to znaczy chciał? Może chce ale ma ludzi kótrzy pilnują jego interesów, a w tym przypadku nawet kariery jakby go kupili a on nie mógł grać. Zazwyczaj to wygląda tak że piłkarz dogaduje się z agentem na określone warunki i potem to agent walczy a piłkarz się tym nie zajmuje.
Zresztą pora skończyć też z tym ze chcą u nas grać bo za dobrze płacimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?