Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss Ta, bo w krakowie maczety to od czarnoskórych londyńczyków od gapili.
1
@zadafcb Któraś musi albo przytyć albo schudnąć bo jednak grawitacji nie oszukasz.
0
@Messibestplayerintheworld A z kim te zobowiązania podpisywali :O
0
@Ptasior No i tylko Dyńczyk był majstersztykiem, wcale nie zrobił nie wiadomo czego jak tu niektórzy go pod niebiosa już wychwalali.
0
@LambiPL Co to zmieni jak to laporta decyduje.
@JohnnySilverhand Jak to co ferrana za 65 sprowadził.
2
@konajoncek Spina się jak cholera, to wręcz flagowy transfer Barcy ostatnich 10 lat.
Pseudo 10 która może obskoczyć kilka pozycji i na każdej jest średnia, o wątłym zdrowiu z długim kontraktem z koniecznie rosnącą pensją.
0
To prawie dla fatiego, nieźle.
0
To ile woła nico że wedle tych plot na niego nie maja a mieli by na dwóch portugali?
1
@partymaker W BA 54 mecze 3,5 tysiąca minut.
0
@hnr_misha No my uwielbiamy zatrudniać ludzi bez odpowiedniego CV od lat.
0
@Messibestplayerintheworld Serio wierzysz że znajda kase na pensję dla nico jakby udało się z olmo?
1
@szkutnik91 Ale zobacz od kogo on sie odbija w hiszpanii już będzie miał dodatkowy atut jak jego kolega z lewej strony.
0
@Qaz123 Najgorzej jak nie mogą odejść bo leżą w szpitalu....
1
@Pawlak1992 No to klasyczek:
Jak ogłosisz się napoleonem to zapakują cię w kaftan i do zakładu.
Jak ogłosisz się kosmitą to zapakują cię w kaftan i do zakładu.
Jak ogłosisz się kobietą to otrzymasz wsparcie i zrozumienie.
0
@ShawnC Interesuje ich i to bardzo, bo już stękają że niby klub nie ma na podwyżki a chce kupować nowych zawodników :)
1
@Lynx400m Ale gdzie masz że on nie chce grać? On boi się że go kupią i nie będzie grał bo nie mają na jego pensję.
0
@macio_944 A to piłkarze lepiej od nas nie wiedzą jak jest źle finansowo w klubie?
0
@HavertzKai Nie załapałeś.....
0
Było by super bo trochę reszta ekipy ma problemy z tym strzelaniem, czy w to wierze raczej nie bo za dużo zawodników jest w dołku by flick to postawiał na nogi a resztę rozwinął w sezon.
0
@BARCA1899Messi Okrutnie, ale mnie bardziej interesuje czy ma kręcony licznik w wieku ok 25-26 lat się dowiemy ;)
1
@TR3YWAY Antek płakał jak czytał a nie czekaj....
1
@fart Ale że pominąłeś otoczenie i świtę to trochę wstyd.
4
Ciągle czytam że nikt nie będzie ryzykował, a potem okazuje się że jednak ryzykowali :O
0
@Janas11224 Oj tam przesadzasz Barcekona raczej ma dwa łóżka rehabilitacyjne, nie będą musieli spać w jednym z pedrim.
1
@Kapitan hawk Ale lamine jest już wystarczająco opalony....
0
@BORO_12 Tak dokładnie, będą ich ignorować a jak będą biegli z piłką to zaczną udawać że ich nie widzą.
0
@Barcanajlepszyteam Od razu powinni być zawinięci za ukrywanie twarzy.
1
@Katalończyk 99 To przeoczyłeś tenis na la bambie ?
0
@BORO_12 A CR pierwszy czy to oznacza że powinniśmy go ściągać? Brazol jest solidny ale pewnego poziomu nie przeskoczy nikt przed Lewym i cyganem nie będzie drżał w Europie.
@kakusus No to wydaje się obecnie najlepsza opcja na rynku dla barcy ale kręcenie się wokół olmo jest niepokojące dla transferu NIco.
Akurat perez to ściąga Mbappe nie od czerwca, a i nigdy nie powinniśmy robić odpowiedzi na transfery Realu tylko pod swoje potrzeby, na już jest potrzebny LS i DP, a i boki obrony i rezerwowy napadzio by sie przydali.
2
Nieźle turlają młodego w mediach, ale najważniejsze że pieniążki się wyprały.
Dziwne że piłkarze z LM nie zauważyli że w Barcelonie jest kilku piłkarzy z lepszą techniką niż de jong, powinni celować do najlepszych :)