0

@heniusss Ta, bo w krakowie maczety to od czarnoskórych londyńczyków od gapili.

1

@zadafcb Któraś musi albo przytyć albo schudnąć bo jednak grawitacji nie oszukasz.

0

@Messibestplayerintheworld A z kim te zobowiązania podpisywali :O

0

@Ptasior No i tylko Dyńczyk był majstersztykiem, wcale nie zrobił nie wiadomo czego jak tu niektórzy go pod niebiosa już wychwalali.

0

@LambiPL Co to zmieni jak to laporta decyduje.

@JohnnySilverhand Jak to co ferrana za 65 sprowadził.

2

@konajoncek Spina się jak cholera, to wręcz flagowy transfer Barcy ostatnich 10 lat.
Pseudo 10 która może obskoczyć kilka pozycji i na każdej jest średnia, o wątłym zdrowiu z długim kontraktem z koniecznie rosnącą pensją.

0

To prawie dla fatiego, nieźle.

0

To ile woła nico że wedle tych plot na niego nie maja a mieli by na dwóch portugali?

1

@partymaker W BA 54 mecze 3,5 tysiąca minut.

0

@hnr_misha No my uwielbiamy zatrudniać ludzi bez odpowiedniego CV od lat.

0

@Messibestplayerintheworld Serio wierzysz że znajda kase na pensję dla nico jakby udało się z olmo?

1

@szkutnik91 Ale zobacz od kogo on sie odbija w hiszpanii już będzie miał dodatkowy atut jak jego kolega z lewej strony.

0

@Qaz123 Najgorzej jak nie mogą odejść bo leżą w szpitalu....

1

@Pawlak1992 No to klasyczek:
Jak ogłosisz się napoleonem to zapakują cię w kaftan i do zakładu.
Jak ogłosisz się kosmitą to zapakują cię w kaftan i do zakładu.
Jak ogłosisz się kobietą to otrzymasz wsparcie i zrozumienie.

0

@ShawnC Interesuje ich i to bardzo, bo już stękają że niby klub nie ma na podwyżki a chce kupować nowych zawodników :)

1

@Lynx400m Ale gdzie masz że on nie chce grać? On boi się że go kupią i nie będzie grał bo nie mają na jego pensję.

0

@macio_944 A to piłkarze lepiej od nas nie wiedzą jak jest źle finansowo w klubie?

0

@HavertzKai Nie załapałeś.....

0

Było by super bo trochę reszta ekipy ma problemy z tym strzelaniem, czy w to wierze raczej nie bo za dużo zawodników jest w dołku by flick to postawiał na nogi a resztę rozwinął w sezon.

0

@BARCA1899Messi Okrutnie, ale mnie bardziej interesuje czy ma kręcony licznik w wieku ok 25-26 lat się dowiemy ;)

1

@TR3YWAY Antek płakał jak czytał a nie czekaj....

1

@fart Ale że pominąłeś otoczenie i świtę to trochę wstyd.

4

Ciągle czytam że nikt nie będzie ryzykował, a potem okazuje się że jednak ryzykowali :O

0

@Janas11224 Oj tam przesadzasz Barcekona raczej ma dwa łóżka rehabilitacyjne, nie będą musieli spać w jednym z pedrim.

1

@Kapitan hawk Ale lamine jest już wystarczająco opalony....

0

@BORO_12 Tak dokładnie, będą ich ignorować a jak będą biegli z piłką to zaczną udawać że ich nie widzą.

0

@Barcanajlepszyteam Od razu powinni być zawinięci za ukrywanie twarzy.

1

@Katalończyk 99 To przeoczyłeś tenis na la bambie ?

0

@BORO_12 A CR pierwszy czy to oznacza że powinniśmy go ściągać? Brazol jest solidny ale pewnego poziomu nie przeskoczy nikt przed Lewym i cyganem nie będzie drżał w Europie.

@kakusus No to wydaje się obecnie najlepsza opcja na rynku dla barcy ale kręcenie się wokół olmo jest niepokojące dla transferu NIco.

Akurat perez to ściąga Mbappe nie od czerwca, a i nigdy nie powinniśmy robić odpowiedzi na transfery Realu tylko pod swoje potrzeby, na już jest potrzebny LS i DP, a i boki obrony i rezerwowy napadzio by sie przydali.

2

Nieźle turlają młodego w mediach, ale najważniejsze że pieniążki się wyprały.

Dziwne że piłkarze z LM nie zauważyli że w Barcelonie jest kilku piłkarzy z lepszą techniką niż de jong, powinni celować do najlepszych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?