Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Nie nazwał bym tego stratą bastionu bo nigdy go nie mieli, raczej nie zdobyciem perły w koronie okolicznych ziem.
0
@eckov To też nie jest do końca sprawiedliwe bo piłka to sport drużynowy.
0
@Arkon Oj tak uwielbiam te spekulacje, 100 baniek dla Neymara a potem się okazuje że ciężko zrealizować transfer "darmowego" Depaya.
0
@Arkon A skąd oni mają mieć te 15 mln? Skoro mają schodzić z pensji podwójnie a są nowe twarze i zero sprzedaży.
0
@Kondziubarca Na papierze Anglia zawsze mocarna, to jak rzut monetą.
0
@Mow_mi_Douglas No fajnie tylko wielu agentów jak zobaczy tak skonstruowany kontrakt to pojedzie do Paryża czy Manchesteru bo tam jego klient zarobi więcej i łatwiej.
0
@david89 No to po co trzymać pierwszy skład, grajmy BB.
0
@tristan87 Ta drużyna która ma mniej Argentyńczyków.
0
@Chinaski Albo jeszcze nie zrozumiały że turlanie się opłaca.
0
Jestem ciekawy przyjęcia takiego euro bo mam wrażenie że kolorowo nie jest ale za wcześnie na podsumowania.
0
@MesQueUnClub_87 Tak samo jak mógł nie ciągnąć błazenady z najmanem, ale o co skoro mu się to opłaca.
0
@AmigoBlancos Akurat przełączając dziś kanały gość w śniadaniówce powiedział ze tylko Fakt(z codziennych) zainteresował się euro, to dużo mówi.
2
@Criss18Barca Wygląda trochę jakby miała kręcony licznik jak młodzi piłkarze z Afryki, jako że nigdy nie miałem słabości do ciemnoskórych dam neutralne 6
0
Nie będę oceniał zwolnienia trenera ale cieszę się na czystki w klubie, na wielu płaszczyznach działy się rzeczy niepożądane.
1
@Laza Może zobaczył jak Koemana traktują i zmienił zdanie.
0
@Magicc89PL Gorzej już przyszli więc trzeba będzie jeszcze bardziej czarować by spiąć budżet płacowy.
0
@Rewolucja123 No ale dlaczego pomijasz fakt że dawał mu regularnie szanse a Portugalczyk zawodził(ile było płaczu o minuty dla zawodzącego w rezerwach konrada), zresztą ten najlepszy moment też był kiepskawy.
0
@Dembouz1899 No jeśli coś firmował Perez i Laporta to widomo było że to nie będzie robione na kolanie.
0
@wroclawskifan https://spidersweb.pl/2014/06/emotikony-usmiechu.html
Jak widzisz mogę nie rozumieć.
Problem jest taki że raz Neymara nikt sprzedawać nie chciał, do tego zaliczył premię za przedłużenie i przyszłe wypełnienie kontraktu dwa on pomógł brazolowi zrejterować, czyli działał na szkodę klubu kóry ego był pracownikiem.
Dwa jeśli pamiętasz jak wyglądał Mina w koszulce Barcelony to sam dobrze wiesz że nigdy do klubu trafić nie powinien i gdyby nie forma z MŚ to była by kolejna kompromitacja transferowa.
Już raczej przykład Marloana jest celny niezły zakup, problem jest taki że gość do klubu sprowadził ponad 40 zawodników i praktycznie wszyscy to transferowe katastrofy, dodać do tego trzeba że jego wynalazki zabierały minuty wychowankom bo jak na warunki 3 ligi to płacono za nich absurdalne pieniądze.
0
Szok i niedowierzanie, Barcelona musi schodzić z pensji sama z siebie do tego nikogo nie sprzedała a do listy płac dołożyła nowe nazwiska.
3
@Barcelonista94 Nich Fati najpierw wróci do zdrowia potem formy i dopiero można pisać takie rzeczy, niektórzy zapomnieli że Dembele przeszedł poważne kontuzje.
0
@KmN Tak było po...https://viraliq.com/wp-content/uploads/2016/06/11.-Waking-Up-As-A-Disney-Princess.jpg
3
Obniżamy pensje, transfer cracka wybierz jedno.
0
@Dembouz1899 Dla mnie kapitalne będzie jak zaczniemy sprzedawać, ba niektórych można nawet oddać za darmo byle by zwolnili pensje.
1
@PatrykBarca A Dembele chwalił Messi to jak będziemy teraz stopniować chwalenia legend?
1
@JarekS Nikt tyle Barcy nie da bo każdy z rozumem wie ze klub ma nóż na gardle i można go mieć za dużo mniej.
0
@barpol11 Sam chciał odejść, no i nie umiem pozbyć się wrażenia że nie do końca mieli na niego na murawie pomysł.
0
@sebasek99 Ja na tej stronie nie spędzam nawet 30 minut dziennie, a kont na społecznościówkach nie mam więc jak najbardziej mogę zaprzeczyć.
0
@masq No MC na pewno obserwuje z uwagą zawodników których Barca sprzedawać nie powinna, jak Pedri Arujo FdJ może Ansu.
1
Cieszy to że już nie ma płaczu o sytuację z Umtitm, pora zmierzyć się z rzeczywistością.