Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 Si-Fi sperma takiego osobnika nie miała by żadnej wartości już trzeciego dnia.
0
@Przemek2323 Bo to jest taktyka ludzi niskich lotów. Źle, ale popatrz na tego, zresztą wystarczy poczytać LR po meczu, niektórych nie wolno krytykować i dyskusja zaraz jest spychana na inne nazwiska.
0
@xBoMBoWiECx Mało prawdopodobne, do tryumfu w LM trzeba dojrzeć, do tego wielu zawodników ma flashbacki z euro-przekopów ostatnich 6 lat.
0
@Roobo Nie znajdzie się bo i tak musimy schodzić z pensji więc to nie tak że sprzedasz jednego i możesz kogoś innego wrzucić.
0
@against_modern_football A kiedy to nastąpi?
Za Rakuten w dużej mierze odpowiada Pique.
1
@fenix1983 Kolejny, sprawdź najpierw co to jest amortyzacja transferu, bo w przypadku Coutinho zabrała by ci połowę tej wymyślonej kwoty podobnie ma się z Antkiem.
0
@Magicc89PL Sorry ale jakie kurde on ma dokonania? Tak na prawdę to nic wielkiego nie wygrał (z całym szacunkiem do Mistrzostwa Austrii) , chyba miałeś na myśli kilka rekordów strzeleckich i to by było na tyle, z porównaniem umiejętności też się nie zgodzę chyba że liczys szybkość i bramkostrzelność(a i tu mógłbyś się zdziwić) mimo tego że Cou nie znoszę, to był okres gdy był czołowym graczem świata, zresztą tak samo jak Antek.
0
@denis9401 Polecam zapoznać się z takim terminem jak amortyzacja.
25
Widzę że Laporta jakiś sejf wykopał pod Nou Camp :)
0
@MaziFCB Tak bo niektóre media błędnie podają że jest właścicielem QSI, nie jest a do tego to spółka córka która została ufundowana przez Tamim bin Hamad Al Thaniego i należy do jego firmy Qatar Investment Authority.
0
@damianex10 Liczyłem ostatnio , musiał by mieć najbliższe 3-4 sezony lepsze niż ostatnie 3 więc bardzo mało prawdopodobne.
0
@MaziFCB Właścicielem jest Tamim bin Hamad Al Thani nie rozumiem dlaczego podajesz nieprawdziwe informacje.
1
@BarcaInfo Tylko że sama amortyzacja ich transferów to ok 60 mln, żeby jeszcze na transfer uzbierać to te sprzedaże musiały by być z kategorii genialnych. Czyli ich sprzedaż to tylko wstęp do podchodów, bo nikt za nich nie da dużych pieniędzy.
Zejdziemy z pensji Antka i Cou i będzie na jego pensję, fajnie brzmi tylko że klub bez tego transferu musi schodzić z pensji.
Genialna wyprzedaż + kredyty więc Laporta musi być magikiem negocjacji.
0
@FDJ I będzie w kadrze na Euro po takim czasie leczenia urazu?
22
Żeby miał świetną końcówkę sezonu musi grać, czyli trzeba będzie zapłacić liverpoolowi kolejną transzę zmiennych błędne koło.
Bartomeu ty to miałeś łeb.
0
@konraden Czyli wedle Bartka np Antka dla niego ŚN OP LS. Czy Song DP ale zagra na ŚO itd czyli gości którzy mają wzmocnić skład a dodatkowym atutem ma być pokrycie innych pozycji.
0
@MaziFCB Nie bo kto inny jest właścicielem PSG, to samo tyczy się QSI to tak jakbyś napisał że Laporta jest właścicielem Barcelony czy Oblajtek Orlanu.
0
@busquets5 No jak dla mnie to Pjanić na równo z Antkiem do odstrzału, Francuz tu nie pasuje ale i tak daje więcej niż Arthur 2.0
0
@amanter Jakby stali inaczej to przerwał bym to zdjęcie w pół.
0
@MaziFCB Fajnie, tylko jest jeden problem Al-Khelaifi nie jest właścicielem PSG.
2
@Senyer Pamiętam jak specjalnie oglądałem jego mecze bo media twierdziły że trafi do Barcelony.
0
@Coutinho007 Konrad to niech odzyska formę bo sezon słaby jak na razie.
0
@FC1899Barca Krzyż na drogę dla łyżwy za ostatnie pomysły.
0
@Blanco16 No a amortyzacja to zmrożone jakieś +60.
1
@Davvd To czemu rok w Bayernie nie pomógł, akurat tam też Coutinho był w tej grupie których Flickowi nie udało się odbudować.
0
@FC1899Barca Tak @busquets5 pisze prawdę i te pieniądze będą miały duże znaczenie odnośnie przyszłości Brazola w Barcelonie.
0
@Pilka_jest_okragla No na pewno nie bo mentalność zwycięzców w LM buduje się latami czego przykładem były kluby dotowane petrodolarami. A w Barcelonie po ostatnich 6 latach euro-przekopów to na pewno zajmie dłużej niż rok.
4
@Vebrol Dlaczego? Nie wiadomo jak on się do tego odnosi, ale od tego ma agenta by przypilnował jego interesów .
0
No jeśli pomysłem na zatrzymanie Messiego jest zakup Aguero to nie podoba mi się.
Dla mnie największym problemem Depaya to to że nie jest rasowym napastnikiem, nie potrzeba nam kolejnego gościa który lubi się cofać mamy ich kilku, nam potrzeba gościa który dorzuci co najmniej 20 goli w sezonie i nie boi się autobusów i cierpieć otoczony 4-5 zawodnikami.
Co do bramkostrzelności odsyłam do wyników Antka:
17/18 29 goli 15 asyst
16/17 26 goli 12 asyst
15/16 32goli 7 asyst
14/15 25 goli 6 asyst(dane z trans więc pewnie +- 2-3 asysty może być .
Trochę działa na wyobraźnię no nie, zwłaszcza że i liga trudniejsz i Atletico specyficzne.
Nie będę ukrywał że od kilku lat jestem dużym przeciwnikiem zakupu hybryd to zakupy w Barcelonie to zrobiły.
Niemniej i tak wolałbym z tej dwójki Depaya.
1
@DJ6 Nie można dobrze zarobić, bo istnieje coś takiego jak amortyzacja transferu, nie chcę cie wprowadzić w błąd bo nie pamiętam dokładnie ale to było coś około 40 mln więc jak chcesz zarobić?