Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FafitFCB To coś właśnie jako drużyna broniło się i jako drużyna wygrało.
1
@Pilka_jest_okragla Oj długo mu to będą wypominać, ale słusznie.
7
Boli cię wielki Liverpool?
Cholo: Jak mnie bolało to rozchodziłem, czasem rozdeptałem.
1
@SelloutCrowd Raczej liczy na to że przez internet nie zagłosuje 80% społeczeństwa 65+
4
@Suzu To brak wyobraźni delikatnie to ujmując.
0
@Nano22 Ale pierdoły EV i LM to czołowe kompromitacje w historii a i tak był niezwalniany.
0
@Uukasz_93 No oczywiście że populizm. Po pierwsze zestawianie jest absolutnie niesprawiedliwe. Po drugie rzucasz w eter pustą liczbę nad którą mamy zawodzić, tyle że nie znamy skali do zestawienia.
3
@Uukasz_93 No ok ale to porównanie to populizm, nie jesteśmy tak blisko źródła jak Korea, nie jesteśmy również tak atrakcyjnym miejscem dla turystów jak Niemcy czy nawet tak kosmopolitycznym krajem. Dlaczego najgorzej jest w Italii to pytanie oczywiście retoryczne.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@arasz1819 Czemu? Proste więcej turystów z Chin, więcej turystów odwiedzających Chiny i inne kraje. Dlaczego Europejska mekka turystyczna jest krajem najbardziej dotkniętym przez wirus.
0
@sebasek99 Ale pojawiały się w mediach czy prasie, jeden z autorów pisarzy napisał o tym w wstępie do swojej książki ale nie pamiętam tytułu.
0
@Danny Gaucho 78% zawodników NFL już po 2 latach ogłasza bankróctwo.
W NBA 60% koszykarzy po zakończeniu kariery traci cały swój majątek. Wedle starszych danych po pięciu latach bankruci dobijają do 75%.
60% zawodników najwyższej angielskiej klasy rozgrywkowej ogłasza bankructwo w przeciągu pięciu lat od dnia zakończenia kariery.
1
@NGTRX Ja uważam że to odniosło by skutek tydzień temu teraz to tylko będzie minimalna redukcja konsekwencji nie wprowadzenia tego wcześniej.
0
@jedrek7000 Wiesz że w 2004 roku prognozowano że w przyszłości nadejdzie drastyczne obniżenie temperatury.
0
@Lucassito To po co w ogóle był EV? Jest pewna różnica między trenerem a managerem piłkarskim z wysp. W Barcelonie ludzie na ławce są od dawna od trenowania o transfery to mogą co najwyżej prosić, w przypadku EV nawet dublet nie pomógł by zakupiono mu tego kogo chciał i nie sprzedano mu zawodnika którego chciał mieć w kadrze.
0
@Lucassito Sentien to ma do powiedzenia przy transferach tyle co EV czyli nic.
0
@Janiama I samo to już uważam za pozytyw, ile lat ma jeszcze grać ten sam skład.
0
Alba chyba zapomniał ze jest praktycznie nietykalny, ale wojny z kibicami jednak nie wygra. A niektóre jego słowa nawet mnie rozśmieszyły.
0
@Lucassito A kogo to wina że nie ma kto na ławce usiąść?
0
@beznicku1000 No właśnie pięknie wszystko podsumowałeś zero argumentów.
No ale Barca najlepsza w historii bo tak. Dlaczego? Proste bo ja tak uważam. Każdy kto uważa inaczej to biały rycerzyk.
0
@liberoFCB Mnie nie śmieszy bo mamy one man team a za 10 dni kluczowe spotkanie. Miał gorsze okresy ale byli ludzie którzy brali wtedy drużynę na plecy a w lepszych czasach ta zależność od Messiego rozkładała się całkowicie inaczej.
Kto teraz jest w stanie to zrobić? Teoretycznie kilku w praktyce nic na to nie wskazuje.
0
@beznicku1000 Stwierdzenie że Real to najlepszy w historii klub nie ma nic wspólnego z zbaczaniem w stronę Realu. To po prostu akceptacja tego że jeśli jest jakieś kryterium by dać klubowi taki tytuł to klub z Madrytu to kryterium spełnia.
Wiesz zabawne jest to że nie potrafisz żadnego mojego argumentu podważyć tylko wymyślasz wciąż nowe tematy.
To ty masz problem ja nigdy kompleksów Realu nie miałem i nigdy im nie kibicowałem. Ronaldo nie nazwał bym moim idolem a skoro sprawdziłeś mój profil to powinieneś to wychwycić, podałem to jako punkt zwrotny jeśli można to tak określić bo za dzieciaka oglądałem mecze nie tylko Barcelony ale i Valencii Deportivo.
Zacznijmy inaczej dlaczego wedle ciebie Barcelona to najlepszy klub w historii i dlaczego kibice MU Bayernu i MIlanu itd mają się z twoim zdaniem zgodzić.
0
@FC1899Barca W życiu, zwolnienie tego pana to najlepsze co spotkało ten klub ostatnio, może nie będzie pucharów ale jest szansa na wyczyszczenie tej stajni Augiasza.
3
@SwieteOfficjum To co napisał @DlacbpanMessi a powiedział Xavi że ludzie mają mylne odczucie że przy najlepszej tiki-tace zawodnicy Barcy biegali mało.
2
@polo508 To właściwie nieuniknione bo skoro już teraz wszystko się sypie na tylu płaszczyznach to poznanie reszty "dokonań" tej ekipy wcale nie będzie miłe.
0
@natanvip To chyba spotkań z Dembele nie widziałeś, wielokrotnie "nie zauważał" Messiego na boisku.
0
@beznicku1000 To tych chcesz wszystkim udowodnić że Barcelona jest najlepsza w historii a nie Real ale nie masz na podparcie tej tezy nic prócz swojego odczucia.
Z jakiejś przyczyny w sporcie w ogóle najlepszymi w historii są ci najbardziej utytułowani. Zresztą odsyłam do twojego pierwszego postu "która leje Real w ostatnich latach po 5-0 , 6-2 czy 5-1 :D" to coś w stylu MC jest najlepsze w historii ligi angielskiej bo leje tych słabiaków z United ostatnimi czasy jak chce.
1
@YoNoEntiendoNada Najśmieszniejsze jest to że on kilka razy sam pisał by nie kopać się z ludźmi w internecie, ale widocznie co wolno wojewodzie...
0
@Mizander Podałem ci wytyczne odnośnie abonamentu.
Jeśli tak to musisz płacić za tv i radio.
0
@beznicku1000 Kibicowałem jak była bieda i nędza i bynajmniej nie zakochałem się w Barcelonie ze względu na zdobywane trofea.
Idąc twoim tokiem myślenia dlaczego kibic MU Bayernu czy Juventusu ma nie śmiać się z ciebie jak bredzisz że Barca jest najlepsza w historii. Idziesz w zaparte ale wcale na tym dobrze nie wychodzisz, trofea są wartością stałą a tych najwięcej i najważniejszych ma Real.