Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@beznicku1000 To tych chcesz wszystkim udowodnić że Barcelona jest najlepsza w historii a nie Real ale nie masz na podparcie tej tezy nic prócz swojego odczucia.
Z jakiejś przyczyny w sporcie w ogóle najlepszymi w historii są ci najbardziej utytułowani. Zresztą odsyłam do twojego pierwszego postu "która leje Real w ostatnich latach po 5-0 , 6-2 czy 5-1 :D" to coś w stylu MC jest najlepsze w historii ligi angielskiej bo leje tych słabiaków z United ostatnimi czasy jak chce.
1
@YoNoEntiendoNada Najśmieszniejsze jest to że on kilka razy sam pisał by nie kopać się z ludźmi w internecie, ale widocznie co wolno wojewodzie...
0
@Mizander Podałem ci wytyczne odnośnie abonamentu.
Jeśli tak to musisz płacić za tv i radio.
0
@beznicku1000 Kibicowałem jak była bieda i nędza i bynajmniej nie zakochałem się w Barcelonie ze względu na zdobywane trofea.
Idąc twoim tokiem myślenia dlaczego kibic MU Bayernu czy Juventusu ma nie śmiać się z ciebie jak bredzisz że Barca jest najlepsza w historii. Idziesz w zaparte ale wcale na tym dobrze nie wychodzisz, trofea są wartością stałą a tych najwięcej i najważniejszych ma Real.
0
@beznicku1000 A jak chcesz zdefiniować najlepszy klub w historii jak nie na podstawie zdobytych trofeów? Z tego co mi wiadomo to Barcelona ma tylko co śmieszniejsze więcej PK. W europejskich pucharach klub z Madrytu wręcz deklasuje Barcelonę.
0
@FC1899Barca Ktoś tu podawał że nawet miał cam show jak głaskał bobra ale nie odważyłem się tego weryfikować.
9
@mindbender84 Porównanie tvp i polsatu jest trochę nietrafione bo w państwowej masz ponad cztery razy tyle zatrudnionych pracowników. Pompowanie 2 mld również i w sport nie uważam za rozwiązanie optymalne.
A wyjazdy z IQ racz sobie darować bo to pokazuje tylko twoje.
Tak nie wszystko pójdzie w politykę ale to właśnie o politykę chodzi, bo misyjności w repertuarze tvp jak na lekarstwo.
1
@Mizander Co rozumiesz jako "nie mam telewizji"? Jeśli to telewizor nie podłączony trwale ani czasowo do żadnej instalacji umożliwiającej odbiór
programu to nie musisz.
Odbiornik radiowy w samochodzie już musisz opłacać.
1
@YoungTalents ponad 15 lat wychodzi że tu weteranem jestem.
0
Lepszy niż Xavi w jego wieku, jak najbardziej jeśli chodzi o urazy.
1
@Salwik92 Kto stracił najwięcej na tym transferze. Klub, i neymar wywinął paskudny numer po którym który te super 220 mln nie miały takiej "mocy" jak miesiąc przed tym transferem.
Nie widzę absolutnie żadnych logicznych argumentów by wydać podobną kwotę na zawodnika starszego o 3 lat, gnębionego urazami i gorszego tak gorszego. Kupno tego jegomościa to rozwiązanie doraźne na 2 lata i kolejna próba pudrowania trupa.
Niech klub wyda te 200 mln i bajońską pensję z głową myśląc o przyszłości, bo dziur w kadrze jest więcej niż tylko na LS. A trzon kadry się sypie.
1
@MaTt_BarcaFan Zależy jak do niego podchodziłeś jeśli oceniać go po "nowy Xavi/ lepszy od Xaviego w jego wieku" to tak. Ale od gomesa i denisa dał więcej.
Ja od początku na niego zerkałem z zaciekawieniem i odnośnie zapowiedzi to szału nie ma ale Barcelona brutalnie weryfikuje piłkarzy.
Na szczęście jest młody, ale znajomość z neymarem nie wróży nic dobrego.
0
@macabreee Już widzę ten zabójczy pressing z Cou i Messim. Ni to pomocnik ni skrzydłowy ale tam łatwiej kamuflować jego wady. A 10 mamy dużo lepszą.
0
@Pilka_jest_okragla Fajnie fajnie ale to porównanie ma mało sensu bo Neymar grał z wybitnym Suarezem i lepszym Messim, miał Xaviego i Iniestę.
9
Nie no ten klub staje się pośmiewiskiem na wszystkich płaszczyznach, czy tam ktokolwiek robi cokolwiek dobrze.
0
@MiczenS @MichalZZZ największe uniesienia zapewnił tym zagraniem
0
@cules100pro I AM A HERO (2015)
:)
1
@Damian11 To co napisał @NeroTFP dodaj do tego niebiegającego Messiego i masz poważny problem, chyba nie muszę dodawać że pressing z taką drużyną jest niemożliwy, i ktoś i tak te km będzie musiał próbować nadrobić ciężko wtedy o kreatywność.
0
@T_TG Tak po prawdzie to ten martinez słabo wygląda nie ma droższych 9 do kupienia.
0
@Quahoo Pijesz że paszportów czy do camshow?
1
@Maniek9444 Uważam że odpowiedź nie jest prosta ale gdybym miał obstawiać to myślę że mimo iż rywale w składzie których chcielibyśmy oglądać mają potencjał to trener woli doświadczenie, to dość powszechne EV był kiedyś znany z dawania szans młodym, presja w Barcelonie nie potwierdziła tego w żadnym stopniu.
0
@Piotr777 Interesują się bo trzeba sobie grunt szykować jak będzie można go za darmo brać.
1
@Maniek9444 Przede wszystkim rozsądny gość, będąc tak sławnym chlapnij coś głupiego i nie uwolnisz się od tego przez lata.
2
@TR3YWAY @Vhaeraun Riley Reid - Girlfriend Gangbang At The After Party
0
@kaamil1910 Ale kupowanie Neymara bo nie wiem kogo kupić innego jest równie bezsensowne jak wydawanie tych ogromnych pieniędzy na Brazylijczyka. Z nim jest szereg problemów a wiara w MSN jest sporo na wyrost 3 lata w piłce to bardzo dużo to chyba założenie z tych kiedyś to było.
0
@IronSanHybrid Nowa parafia, brak problemu.
5
@SkN A ja od lat mam ważenie że są tu ludzie którzy są tylko i wyłącznie kibicami Argentyńczyka a nie klubu. I wszystko co jest be odnośnie ich idola wywołuje u nich reakcję obronną nieadekwatną do ataku.
0
@kaamil1910 Barcs ma tyle problemów i ludzie wierzący że jeden zawodnik będzie lekiem na całe zło są po prostu naiwni. Jego powrót to po prostu ekstremalnie drogie pudrowanie trupa. Za takie pieniądze można kupić trzech bardzo dobrych zawodników.
0
@Bartek22 Podajesz wartość rynkową czy taką na jaką może liczyć Barca, bo to niestety nie to samo.
0
@cosinus90 Oj tam tylko 21, po prostu chciał byś poczytał gościa niedzielnego i poszukał.