Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VanBarca I ten sam napoleon złamał swoje credo i zamiast mniejszej elitarnej armii postawił na kupę motłochu dostał w... i tak się skończyła jego historia.
3
"mieliśmy tropić internetowych trolli" W jakim celu? Rozumiem że trolle są w pewnym sensie groźni ale po co ich tropienie skoro nie możesz ich wyeliminować, bo przecież klub po zidentyfikowaniu takiego nie zbierze mu karty socio czy odmówi sprzedaż biletu, koszulki.
0
@szymonekk Bez sensu kto o zdrowych zmysłach porównuje Semedo do Alvesa tym bardziej że to niepowtarzalny gracz i prawdopodobnie top 2 w historii.
Tak samo mógłbym napisać Lenglet be Pique w jego wieku. Roberto phi co grali w jego wieku Xavi i Iniesta. Griezman litości Suarez w jego wieku był najlepszym ŚN świata.
1
@fifek Obrońca? Gdy ktoś pisze takie rzeczy o gościu który ma po Messim najlepszą technikę w drużynie i uważasz to za bycie obrońcą, to tak jestem jego obrońcą. Trzeba odróżniać fakty od populistycznych zagrywek na forum by błysnąć.
0
Śmiejecie się z Hajto ale stary szczęsny też wybitnie podsumował mimikę Mou to leciało jakoś tak:
Szkoda mi mourinho on chce żeby ten mecz się już skończył nieważne jak wysoko przegrają, dla niego to nieważne on tylko czeka na końcowy gwizdek.
1
@fifek Pisząc takie rzeczy się po prostu ośmieszasz.
0
@Hadim Ok tylko że różnica dwóch lat przy piłkarzach tak młodych to bardzo dużo. Nikt nie wie czy nasz dzieciak nie zrobi niesamowitego progresu w ciągu dwóch sezonów, choć może też przepaść.
2
@krzychu1526 To po pierwsze napisz że powinna wiedzieć kim jest Clint bo dla mnie skończenie studiów nie jest tożsame ze znajomością legend aktorstwa. A z twojego wpisu to właśnie wynika.
Harego Pottera nie czytałem bo jestem za stary ale są osoby które przeczytały w życiu parę książek i wszystkie to ta seria, a są też takie które Hary Potter wprowadził w świat książek naprawdę to nie ma co tej serii demonizować.
1
@pero1983 Mogliśmy?
No raczej nie bo jego agentowi od dawna nie po drodze z Barceloną po drugiej oficjalnie mówił że szuka klubu do rozwoju, Barcelona takim nie jest.
0
@bady48 Może ten niski poziom szpiegostwa i pułapek wystarcza na personel klubu ale to jeszcze gorzej :)
0
@Altarin Odsetek dzieci które mają potencjał na FCB jest niezwykle niski a do tego większość z nich nie robi karier w dorosłym futbolu.Znasz w ogóle najgłośniejsze nazwiska ostatnich 15 lat i gdzie "robią" kariery?
Porównaj sobie ten wspaniały biznesplan i jakie pieniądze zarabiały najlepsze szkółki z Katalonii i Amsterdamu na swoich wychowankach, to co piszesz to utopia.
Absolutnie się nie zgadzam to co piszesz idealnie weryfikuje przykład rodziców niejakiego Deulofeu. Po "każdy rodzic wie" powinienem przestać pisać bo to odklejone od rzeczywistości. Polecam przeczytać relacje wszelakich trenerów prowadzących zajęcia z dziećmi i ich gehennę z trenero-menagerami z rodziny.
Z tego co wiem to od kilku lat zbieramy żniwo za lata panowania gościa który zebrał najwięcej pochwal za szkółkę niejakiego Laporty i piszę to z perspektywy jego fana. Nawet ocenianie Rosella pod tym względem jest trudne bo dopiero wchodzi pierwszy rocznik szkolony od zera w klubie.
0
@HansLanda Ale my nie mamy Xaviego Iniesty dawnego Messiego Alvesa itd więc porównanie niezbyt celne.
0
@NeroTFP To dobrze że nie widziałeś gościa który jest tu prawie 80 dni ma 2500 komentarzy a większość większość o Dembele. To dopiero ból.
0
@badej60 Rzeczywiście przy Xavim Inieście Messim etc.. niskich bardzo ruchliwych zawodnikach chcących grać szybko z klepki i preferujących grę po ziemi pewnie by odstawał choć liczby by się zgadzały. W obecnej drużynie to już nie byłbym pewien, chciałbym żeby drużyna nawiązywała do dawnych lat tylko na ile to możliwe.
2
@Altarin Gdyby to było takie proste. Ludzie którzy na tym temacie zjedli zęby na to jeszcze nie wpadli, sprzedaj im ten biznesplan za grube miliony.
3
@LuisSalvano A kogo obchodzi że ty go chcesz! Do tego masowo powtarzasz te same bzdury w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.
1
@itmustbejoke No skoro jeden gość ma być odpowiedzią na wszystkie bolączki obecnej i przyszłej FC Barcelony to powinien pokazywać grę kilka poziomów wyżej więcej.
0
@Kacper1432 Jak Verratti to piłkarz wybitny to jak nazwać tych lepszych od niego?
4
To musi być fantastyczne uczucie gdy dowiadujesz się że pieniądze które wpłacasz do kasy klubu, kilka osób wykorzystuje by cię kompromitować, tym ciekawiej jeśli prowadzisz jakieś biznesy.
5
Nie wiem jak kogoś może nie oburzać fakt że klub płaci komuś by obrażał jego legendy, teksty że memy są nieszkodliwe pokazują tylko ignorancję, czasy się trochę zmieniły ale ośmieszanie kogoś zawsze jest problemem.
3
Barto teraz pluje sobie w brodę że żadnego byłego piłkarza jeszcze nie zatrudnił akurat można by go teraz wyrzucić.
0
@messi564 No z niektórymi z ww należało by się wreszcie pożegnać, do tego pewnie wyjdę pod prąd ale może nie wszystkie legendy powinny odejść za darmo i można by na nich nawet te 5 mln zarobić.
0
@Uukasz_93 No zgoda ale też optymistycznie zakładasz że ci zawodnicy na których można by oprzeć budowę drużyny czyli Mats de Jong Antek zostaną dłużnej niż weterani czego nikt nie obieca, teraz problemem jest napięty budżet płac w przyszłości może pieniądze na transfery, bo nikt również nie zagwarantuje że wymienieni wyżej będą reprezentowali odpowiedni poziom.Nawiązanie do milanu jest dobre w kontekście przespania wymiany pokoleniowej w drużynie. Sam fakt że w takim klubie brakuje zawodników do ataku i obrony doskonale o tym świadczy. Oczywiście zdaję sobie sprawę że nie wszystkie transfery muszą wyjść ale w tym klubie nikt nie uczy się na błędach.
0
@Uukasz_93 No oni odejdą za darmo, ale zapewne w przeciągu 2 lat, bo wszyscy są w podobnym wieku.
3
To sport i różne rzeczy się dzieją, klub może zaspać przy wymianie pokoleniowej może nie trafić z transferami smutne dla jednych, trudne do zaakceptowania dla innych ale w FC Barcelonie nastąpiła absolutna degrengolada.
0
@Coutinho007 No mnie jednak bardziej boli jak na wysokości zadania nie stają tuzy futbolu niż dzieciak po urazach.
1
@kerouac No Naruto to dla wielu klasyk ale wielka inwestycja wolnego czasu, Bleach też możesz spróbować manga miała jeden z najlepszych początków w gatunku, najnowszy tego typu tytuł to BnHA, jest też Hunter x Hunter to coś jak klasyk klasyków, i dojrzalszy tytuł niż wcześniejsze wymienione.
Mob psycho ten sam autor co OPM. Atak tytanów może.
Z twoich komentarzy wydaje mi się że tytuł jak Monster mógłby ci podejść ale to całkiem inny gatunek.
@13th Tak koniecznie, nawet napiszę rzucaj wszystko i zobacz. Zobacz sobie również wspomniany wyżej atak tytanów. Dororo też coś dla starszych.
Ogólnie to takie tytuły jak: Kimetsu no Yaiba,Vinland Saga z nowszych ,Berserk z klasyków.
Made in Abyss podobno jest świetne i wymagające ale jeszcze nie ruszyłem.
A dla twardzieli Kizumonogatari III.
0
@Mathew86 Większy abonament czy nawet próba zwiększenia ściągalności nie ma nic wspólnego z dotowaniem tego z publicznej kasy. A tvp dostaje dotacje rekompensaty i pożyczki i dokłada do tego praktycznie każdy Polak. Nie każdy za to musi płacić abonament RTV bo nie wszyscy mają odbiorniki.
1
@13th Goblin Slayer widziałeś?
@kerouac @Khajio No w końcu inne studio.
Polecam Psycho Pass historia si-fi która w chinach staje się faktem.
0
@Pawlak1992 Oczywiście, ale są też fajne przypadki które same brzmią nieźle a pozwalają odkryć również oryginał
Somebody to Love The Great Society/Jefferson Airplane
i remiks
Są też przypadki że to remix winduje oryginał bo w innym przypadku nie miałby szans się przebić jak Are you with me Estona Corbina
Jedna z moich ulubionych piosenek ostatnich lat bo gustuję w starszych to hit Lilly Wood & The Prick Prayer in C gdzie to remix chyba bardziej mi podchodzi.
Wszystko zależy od umiaru i wyobraźni bo są jak w życiu katastrofy szaraczki i dzieła.