4

@hazo428 Nie do przejścia? Wcale nie był niesamowitym ŚO gdyby podchodzić do niego jako normalnego obrońcy a nie jako byłego pomocnika to ocena była by bardzo surowa, bezmyślne "idę na raz" problemy z linią spalonego, kiepskie warunki fizyczne, wszystko to rekompensował w jakimś stopniu atutami pomocnika, notabene w pomocy był 12 zawodnikiem rywali, więc ŚO to było dla niego wybawienie, zresztą młodziak Umtiti nie miał dużych problemów by wysłać go na emeryturę. Uchował się w Barcelonie tak długo bo pewien były bramkarz latami nie był wstanie zakupić obrońcy, na szczęście Aulas okazał się człowiekiem honoru i Francuz trafił do Katalonii za czapkę gruszek.

3

@jeyx77x Jeśli dobrze pamiętam to pierworodny miał być ponoć poczęty przy pomocy surogatki.

1

@betonito Albo tą fortunę wydać mądrze wzmacniając kilka pozycji na lata a nie na dwa sezony.

1

@T_TG Jestem tego samego zdania, tym bardzie to nie tak że kupujemy LS czy ŚN i mamy kadrę kompletną, na wielu pozycjach przydały by się wzmocnienia na 2-3 nowe twarze, za pieniądze z ww przez ciebie zawodników można kupić 6 bardzo dobrych zawodników a i tak zarobią mniej niż Brazylijczyk z Argentyńczykiem.
Zobaczymy jak na wymuszoną ospałość rynku zareagują sztucznie pompowane twory.

4

@LuisSalvano To teraz jak nie poszło to dyskredytujemy Bułgara, każdy piłkarz ma coś za uszami. Co by o nim nie pisać to legenda klubu a nie łebek z LR.

5

@LuisSalvano "Barcelona nie potrzebuje Neymara. On byłby tykającą bombą w szatni....Jeśli chodzi o mnie, nie chcę jego powrotu "znasz takiego łebka z LR jak Christo Stoiczkow,

1

@NaFazieHitman Do czerwca trzeba jeszcze wyskubać 100 mln by zamknąć budżet.

0

@Bykunn Pomijając bajkową retorykę pis to system podatkowy zawsze możesz uszczelnić. Zawsze możesz znaleźć dodatkowe pieniądze ale nie ma chętnych by zredukować biurokrację, czy zlikwidować przeróżne dary rodem z PRL.

0

@monsterrize No na pewno go gloryfikujesz bo ja więcej widzę narzekań i to raczej takich konstruktywnych wytykających jego problemy, a nie zwykłego zawodzenia małych dzieci.
Szczerze kolesiowanie z neymarem to raczej minus a nie atut.
Tak ma potencjał, ja osobiście czekałem na kogoś kto ma pewne cechy Xaviego, tylko że ludzie za bardzo go idealizowali. Zobaczymy co dalej jeśli nie zrobi widocznego progresu a dalej będzie miał problemy by zagrać cały mecz to trzeba się będzie zastanawiać co dalej.

0

@monsterrize Nie no na pewno to nie jest fenomen, a za ile go kupili? No właśnie za samo granie w Barcelonie dostał +20 tak samo jak wspomniany prze ciebie Holender.

0

@lambard Widzę że mamy podobne podejście do tematu, też mam spore już zastrzeżenia do Arthura(przyjście neymara tylko pogorszy sytuację)
Co do Sancho jak na razie jedyny problem to bycie anglikiem i właśnie panowie od przygotowania fizycznego, jeśli wierzyć Francuskim mediom to mają sporo za uszami i jeśli nic się nie zmieni to i Sancho nie pomoże bo też będzie się co chwila leczył.
O trincao się nie będę wypowiadał bo nie widziałem nawet kwadransa jego gry, na młodych się nie napalam bo kilku mnie dawniej z tego wyleczyło, ale miło by było przegonić kilku najemników i pooglądać ludzi którzy ten klub mają naprawdę w sercu a nie tylko przy okazji wywiadów.
Messi chyba biegać już nie będzie, choć po aferze z Abidalem jakoś więcej walczył może to na niego recepta ;)

0

@LuisSalvano Wyjaśniono cię że to nie takie proste jak ciągle piszesz, bo raz wedle unijnego prawa PSG może to dość łatwo zablokować, po drugie ty pisząc o tym prawie cały czas piszesz o wymianie zawodników co jest niemożliwe.

Tak potwierdzili że jest możliwe ale nikt nie chce go używać bo pociąga za sobą szereg konsekwencji i może uruchomić lawinę, zastanów się dlaczego to tak naprawdę martwe prawo.
Dlaczego ciągle piszesz jakby PSG miało być dla kogoś dobrą opcją, tylko jeden mądry inaczej Neymar uznał że lepiej być w PSG niż w Barcelonie, znasz się z nimi prywatnie że ciągle forsujesz swoją retorykę że w Paryżu tak wspaniale. To komicznie wygląda jak płaczesz że zły szejk maltretuje biednego neymarka ale innych pchasz na siłę w jego ramiona. Ni to PSG nie płaci lepiej a MH czy jej puchar są dużo wyżej cenione niż ich odpowiedniki Francuskie, i jak by nie patrzeć I o LM łatwiej.

4

@LuisSalvano Misiu tyle razy cię wyjaśniano odnośnie prawa Webbera więc daruj sobie. Włączyć można w normalny transfer tylko na to musi się zgodzić PSG jak i rzeczony zawodnik. Nie wiem czy ty wiesz ale PSG nie jest normalnym klubem.

@Borneo Źródło poproszę, bo mam nadzieję że nie podpierasz się wczorajszym artykułem na głównej.

2

@Janiama Ja też mam z nim ogromny problem bo to wciąż czołowy gracz i najprawdopodobniej aklimatyzacja to byłby tydzień. Ale wiele czynników wpływa na nie
1.28 lat Brazylijczyk.
2. Wydamy zbliżoną kwotę za jaką oddaliśmy zawodnika 2-3 na świecie a dostaniemy jego gorszą starszą i przetrzebioną kontuzjami wersję.
3 . Co raz mniej prawdziwych autorytetów w szatni, to nie wróży nic dobrego ni dla neymara tym bardziej dla Arthura.
4. Co się stanie jak nie wypali, ney ma przedziwną systematyczność w opuszczaniu klubów w atmosferze skandali.

Prawie 200 baniek na 2 maksymalnie 3 lata gry to mimo klasy tego zawodnika spore ryzyko, wiem że niektórzy wydali by więcej bo trzeba ratować ostatnie lata Messiego. Ja za to wolałbym myśleć o przyszłości za te pieniądze można kupić nawet 3 świetnych zawodników którzy zarabiali by mniej niż Ney.
I nie chodzi mi tu o lautaro.
Ten transfer to dla mnie tylko kolejna warstwa pudru na trupie.

7

@BarcaInfo Brzmi to jakby w Barcelonie nie dostał dobrej premii za podpis, chyba nikt takich premii za podpis nie dawał.

1

Kilka źródeł podało że do czerwca muszą znaleźć 100 mln by zamknąć budżet, będzie wyprzedaż by to zrobić a na transfery to zostaną drobne.
A tak ogólnie to przedziwny pomysł z tymi plotkami, to tylko pokazuje jak teraz funkcjonuje w większości dziennikarstwo sportowe.

0

@yzyr A dlaczego mieli czekać na wyrok i zabierać toksycznego gościa na kadrę z którym źle się czuje część drużyny. To nie trybunał sprawiedliwości i jeśli trener uważa że karim to ten zły to jego prawo by go nie zabierać, bo to on a nie ty odpowiada za to nazwiskiem. Do tego czy wygrali by gdyby zamienić ŚN to teraz tylko gdybanie, wygrali z Giroud i tylko to się liczy a karim uczciwie zapracował sobie na to by nie jechać na MŚ.
Małostkowe? Selekcjoner ma bardzo mało czasu na trenowanie musi pilnować głównie atmosfery na pewno nie potrzebuje gościa który go ośmiesza, tym bardziej patrząc kim jest ten selekcjoner, akurat jeśli chodzi o reprezentację to na niej zjadł zęby jako zawodnik.
A co do podjazdów karim 0.33 gola na mecz Olivier 0.4 na mecz w reprezentacji.

0

@Mroziu Ale to nigdy nie będzie takie samo podejście jak kogoś kto w tamtym czasie już był kibicem.

1

Ja bym raczej napisał że Cou poziom pokazał tylko w Liverpoolu a ma kilka klubów na koncie, a jak można przeczytać wyżej od młodych lat uchodził za wielki talent.

0

@Mroziu Właściwie dla kogoś kto kibicuje Barcelonie od kilku lat albo osobie która jest kibicem stricte hm niech będzie Antka, taki Figo i jego zdrada to trochę mało ważne stare bajki.

0

@AlicjaFCB No jeśli wyszłaś z telefonem to nie ma większego problemu. Jeśli mieszkasz w dużym mieście bez telefonu również.

0

@KapitanFCB Myślę że mało kto odpowie ci poprawnie, bo ten wirus wciąż jest nowy, to co wiemy to to że śmiertelność jest duża u osób starszych i takich z powikłaniami, wiadomo jeszcze że w jakimś stopniu uszkadza płuca.Czy może, chyba tak patrząc co działo się we Włoskich domach spokojnej starości. Ale tak jak we wstępie ludzie którzy się badaniem nad nim realne zajmują jak mantrę powtarzają że wciąż go odkrywają.
Nadmuchiwany jest ale nie ma co go lekceważyć, bo kończy się to dramatycznie a byli już tacy z tytułami naukowymi którzy porównywali go do grypy jak bardzo się mylili widać na całym świecie.

0

@Hiacynk Szkoda że nie podałeś ligi w jakiej wtedy grali.

2

Ciekawe czy wybranie akurat kawałka o możliwości podejmowania decyzji to szpileczka w stronę zarządu.

1

Ciekawi mnie to wciąż powtarzające się nazwisko Umtitiego, albo mamy w klubie dyletantów albo z kolanem Francuza nie jest dobrze. Najgorsze że najprawdopodobniej obie opcje są prawdziwe.

0

"przekonała 22-latka swoim projektem sportowym" to wspaniale tak się cieszę że nie dostanie bajecznej kasy na jaką nie mógłby liczyć nigdzie indziej. Brawo Bartomeu.

3

@Explode Tylko że Barcelona ma kilkukrotnie więcej sekcji sportowych może tam jakiś wielkich pieniędzy nie ma, ale to zawsze coś.

1

@Mesi12 Pis nigdy nie wprowadzi głosowania przez internet, jego twardy elektorat tego nie obsługuje. Do tego to tak skomplikowana logistycznie operacja że tu trzeba by sztabu ekspertów a nie zebrania rodzinnego gdzie tuzin ciotek i stryjków się przekrzykuje.
Z e-podpisu korzysta jedynie 1,5 proc. dorosłych Polaków więc ten pomysł to raczej fantazja konfederacji.

0

@DonMatteo901 No tak tylko że jak wklejasz tylko te sensowne wypowiedzi to ci ludzie wyglądają na merytorycznych super gości, RG takim człowiekiem w polityce na pewno nie jest, to jeden z gorszych pieniaczy który politykuje będąc poza polityką. Po drugie "może" tą mądre ale to jest tak komiczne bo kiedyś to on był tym który usługiwał pisowi a teraz za działania w mniejszej skali krytykuje innych to hipokryzja najwyższych lotów i uważam że takie wypowiedzi nie powinny być promowane bo znając cały obraz nie są mądre tylko obłudne.

1

@ArdoFCB To zobacz sobie z kim biznesy robi wilk, a to już najgorszy sort ludzkiego ście@@a jakie można spotkać w życiu, wtedy nie będzie pisał pierdół o złodziejach i bandytach,bo oni to przy tym gościu o zgrozo przedszkolaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?