0

@Eto'o9 R10
Jeśli chodzi o wpływ to tylko Baldur’s Gate II
Mam kilka ulubionych tytułów jak War 3 Diablo II Fallout Heroes LotrBotMe

0

@Toretto Ale wiesz że ten wstęp nie pasuje w ogóle do Bosaka, notabene jak on sam do narracji swojej partii.

0

@FCB24 To raczej niemożliwe przy wieku Pique i zdrowiu Sama.

0

@FATIlity31 Zależy jak rozumiesz legendę, dla niektórych legendą jest Mascherano więc musisz sprecyzować.

0

Wciąż widzę podpieranie się tym wywiadem z Sentienem że on Coutinho chce, tylko co chłop ma powiedzieć? Ma ogłosić że Brazylijczyk jest mu niepotrzebny a potem utknąć z tym kukułczym jajem na rok w szatni, Coutinho nawet na papierze średnio do Barcelony pasuje, jego klubem był Liverpool tylko tam potrafił udowodnić swój talent.
Do tego te kolejne 20 mln praktycznie przekreślają jego pozostanie nawet w normalnych warunkach w tej trudnej sytuacji tm bardziej.

Brak zakupu ŚO może Barcelonę drogo kosztować oby ten Arujo naprawdę był taki dobry a nie tylko sztucznie pompowany byle by tylko nie tłumaczyć się z braku pieniędzy na wzmocnienia.

0

@GeraltzKatalonii Dla mnie to trochę śmieszne bo bosak to wręcz zaprzecza narracji którą forsuje konfederacja co znakomicie podkreśla ten post rzeka metzena o dążeniu do celu :). Zresztą to też partia polityczna i tam nie brakuje szemranych typów i pożytecznych dla innych idiotów.

0

@SkN Tak wielu piłkarzy odbija się od ściany jaką jest gra w Barcy więc pozbywanie się młodego Francuza który spisywał się dobrze gdy masz tak naprawdę tylko chimerycznego Pique to delikatnie mówiąc duża odwaga. Oczywiście że starszy z Francuzów ma sufit o wiele wyżej niż młodszy ale lepiej mieć słabszego gorszego niż zdrowego w ̶s̶z̶a̶m̶a̶ń̶s̶k̶i̶e̶j̶ ̶c̶h̶a̶c̶i̶e̶ szpitalu. Sam to 2-3 mój ulubiony zawodnik ale udawanie leczenia zabrało mu o wiele więcej niż tylko minuty, przy wyborze który musi odejść sentymenty na bok.

Ehm nie masz żadnego ŚO przychodzącego do klubu kim ty chcesz grać? Pique ma 33 lata.
No właśnie popłynęliśmy i mamy zaległości a ty chcesz sprzedać pól kadry i kupić gościa za kolosalne pieniądze z kolosalną pensją na 2 lata zamiast myśleć o przyszłości.Pomijam już fakt że Rakitića to nawet czołgiem stąd nie przepędzą SR również nie będzie palił się do odejścia.
Podejrzewam że nie wiesz ale do końca czerwca Bartomeu musi znaleźć 100 mln by domknąć budżet więc twoja wyprzedaż to w sumie pójdzie tylko na to. No i słabe zachowanie wobec Duńczyka niczym worek ziemniaków.

0

@LuisSalvano A koszt operacji to tylko cena zakupu? Bonus za podpis bonusy dla nadskakiwaczy czy późniejsze premie czy pensja to wszystko poszybuje w górę jak do gry włączą się najbogatsi. Patrząc na dojną krowę z Nou Camp młody Argentyńczyk musiał by być głupcem by razem z agentem nie wyszarpać ile się da, jak to robią wszyscy inni.

0

@lufator Pewnie widziałeś ale to jest na pewno "unikalne" https://images-cdn.9gag.com/photo/anMWwd5_700b.jpg

0

@barca4life A może zauważy że Argentyńczyk tłamsi znakomitą większość zawodników obok siebie. jak podał @dafik85 to powinno być "i zarabiać u boku mesiego 3x więcej niż dotychczas".

0

@SkN Zobaczyłem w liście z klubu Lenglet'a i odbiłem się jak od ściany. Nie wiem co wy macie z tym Neymarem, jeden gość nie zbawi tego klubu a w kadrze mamy braki na kilku pozycjach, może warto spojrzeć w przyszłość długoterminowo i zainwestować w 3-4 dobrych zawodników niż inwestować w Brazylijczyka na 2 lata, którego spłacać będziemy 5 lat.

0

@michal26 No jaka jest różnica między nim a Bosakiem chyba tylko taka że ten drugi wedle twoich norm to nieudacznik jakich mało.

0

@Lukjav Za to potencjał w Xavim widziały dwa wtedy najpotężniejsze kluby na świecie, ale on wolał mimo średniego wsparcia od kibiców zostać.Zresztą Puyolem też interesowały się kluby silniejsze niż tamta Barcelona.

0

@LuisSalvano Chodzi o mnie czy masz też innych wielbicieli?

2

@monsterrize Jak dalej będzie tak prowadzony przez gości od przygotowania fizycznego to długo nie pogra góra 2-3 tygodnie.

0

Nie wiem czy Pique zostanie prezydentem, ale to byłby pierwszy grający prezydent w historii takiego poziomu rozgrywek, bo wszystko co młode idzie na licytację a kolejny sezon mamy grać w większości wypalonym towarzystwem wzajemnej adoracji.

0

@TheGoldenEleven Ja uważam że ta lista będzie odchudzona o Brazylijczyka, a słowa trenera jakoby go chce nie są żadnym wyznacznikiem niestety albo stety zależy o punktu widzenia. Zobaczymy co będzie z Duńczykiem czy nie potraktują go jak worka ziemniaków.
Mnie nie chodziło nawet o miejsce dla Neymara ale o sam fakt jego zakupu dla Bartomeu, to jego ostatni rok zakup w ciężkich czasach zawodnika do którego sporo osób ma negatywny stosunek nie koniecznie musi być plusem dla kandydata z otoczenia Bartomeu, a dla niego samego również zaczynając od obrażania go przez Brazylijczyka po łatkę z ostatnim gwoździem do trumny a tak też może być, jak dla mnie gra nie warta świeczki.

0

@Pablit Czuję wielką estymę do Laporty ale La Masia to ponury żart, a gdzie są dzieciaki które się szkoliły za jego panowania gdy on zbierał z każdej strony pochwały za nie swoją pracę.

0

@TheGoldenEleven Przede wszystkim pomijając już kwestie finansowe czy możliwości zakupu czy Bartomeu naprawdę transfer Neymara jest potrzebny, jak dla mnie to nie i to wcale nie jest sytuacja win to win.

2

@TheGoldenEleven Jakbym mógł go zobaczyć tak z 10 spotkań w Barcelonie koło messiego to był ci odpowiedział, mam dość średnie wibracje od Arthura ale zawsze powtarzam od Barcy wielu piłkarzy odbija się jak od ściany i naprawdę wielu piłkarzy nawet światowej klasy to dotyczy. Do tego Włoch.

0

@monsterrize No fifa zamieniasz wszystko wskazuje mega fajnego młodego chłopaka z doświadczeniem i charyzmą na połamanego Francuza i SR który właściwie nie wiadomo czym jest choć może w Juve będzie czołowym pomocnikiem. Dla Juve interes życia.

0

@marcinK0000 @Messibestplayerintheworld Tak najlepszy kandydat na pomocnika, w ogóle nie będę sobie przeszkadzać jako 10 z Messim do tego jeszcze Antek na skrzydle żyć nie umierać, za to przynajmniej Francuz nabiega się za kolejnego gracza, tego własnie potrzebuje by pieniądze na niego wydane jawiły się jako jeszcze większy absurd.

0

@Borneo Skoro nie polecieli po Dembele to ciężko uwierzyć że teraz ich zmienią.

0

To Suarez odszedł? Nie wiem czy Blanco uważa Argentyńczyka za tak dobrego czy Urusa i jego więź z Messim za tak słabą. Jaka by nie była kadra, Barcelona to wciąż dla wielu ściana od której odbijają się jak piłka i takie stwierdzenia bardziej mnie śmieszą niż skłaniają do refleksji czy rzeczywiście on sobie poradzi.

0

"Czy jesteśmy inni niż Niemcy" No wydaje mi się że Hiszpanie maja ciut inne podejście do życia ale to nie pasuje do tej narracji.

0

@Johnnie_Walker Przecież Jurgen mówił że tego transferu nie rozumie bo Coutinho ma mało wspólnego z Iniestą, i nie mówił tego dlatego że był rozgoryczony tym że traci piłkarza tylko trafnie to podsumował. Nie dowiemy się czy to był dobrze przeanalizowany transfer czy po prostu szukali kolegi dla Neya a skoro odszedł to i tak na papierze wyglądał na fajny transfer, tylko że druga nie biegająca dziesiątka to za wiele na dzisiejszy futbol.

7

@endriuuu2 Jak dla mnie to Francuz miał dużo ciekawsze początki kariery niż Argentyńczyk.To nie tak że oni te pieniądze muszą dostać, ktoś im już duże pieniądze daje na start a oni tylko bardziej doją.

@VenoM Sentien ma tyle samo do powiedzenia odnośnie transferów co EV czyli nic.

0

@jeyx77x Wszystko wskazuje że to oni go wykończyli.

5

@juliacicha Dzięki za wywiad, dobrze się to czytało i to prawdziwy powiew świeżości w tym natłoku głupot o transferach.

0

Bartek i jego ekipa tak skrupulatnie obliczali ile wyciągną ze sprzedaży zawodników, ale ja uważam że słowa Sama idealnie oddają stosunek zawodników do klubu, naprawdę jest mało miejsc tak fajnych do kopania gały a i płacą jak głupi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?