Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MaTt_BarcaFan U mnie w szkole z zachowania były punkty i w klasie niektórzy potrafili sobie dopisywać setki takowych a i tak wychodzili o na tym średnio, co do ocen nie pamiętam ale były chyba takie przypadki.
0
@Suzu Po badaniu jeszcze czekałem na wyniki ok 2 godz i udałem się do domu nic nie zauważyłem nadzwyczajnego ale na sorze nie byłem, jutro również muszę tam jechać. Mam nadzieję że za tydzień nie okaże się ze koronawirus rzeczywiście był.
A i przypomniałem sobie ciekawą rzecz, pielęgniarka powiedziała że ludzie nie słuchają poleceń bo podejrzani mieli nie zgłaszać się do sorów, więc gdzieś takie informacje musieli podawać a skoro nie słyszałem tego to pewnie na lotniskach.
3
@Messibestplayerintheworld Tylko że w Milanie postanowili pożegnać się z legendami i było mniej kaski, u nas to po prostu dyletanctwo.
5
Byłem dziś w szpitalu wojskowym, nawet żartowałem do pielęgniarki że coś mało ludzi i i że pewnie koronawirusa się boją a ona że nie bo terminy straszniejsze, co rzeczywiście usłyszałem w sali rejestracji do kogoś: Proszę pana ten zabieg to w lutym ......przyszłego roku .
Ale po 3-4 godzinach gdy już miałem wchodzić na badanie dziewczyna w kolejce pobiega do pielęgniarki z komórką w ręce i ze strachem w oczach że w szpitalu na sorze wykryto koronawirus i że jest telewizja, powiem szczerze że ludzie zbladli jak ściana to nie wyglądało jak panika tylko jak szok że ludzie nie wiedzieli co robić siedzieli i tylko zerkali na siebie z szeroko otwartymi oczyma.I to samo pielęgniarka powtarzała tylko: ja żadnej informacji nie dostałam musimy czekać bo może będzie ewakuacja.
https://dziennikpolski24.pl/krakow-koronawirus-w-wojskowym-szpitalu-klinicznym-rzecznik-placowki-dementuje-sensacyjne-doniesienia-super-expressu/ar/c14-14816984
0
@Fenriss Zobacz sobie na ich rezultaty z Live i Juve, czasem możesz zagrać na te przysłowiowe więcej niż 100%.
0
@Valverde_In A mnie się zawsze wydawało że w drużynie zawsze jest jakiś lider ten który kieruje grą drużyny bierze na siebie odpowiedzialność, ten najważniejszy, ten decydujący właśnie owe pierwsze skrzypce ale dzięki że mnie uświadomiłeś, zwłaszcza z tymi Semedo i Firipo wszak nie ma w drużynie Alby i SR.
1
@LuisSalvano Nawet nie wiem jak to skomentować.
0
@Valverde_In No jeśli dla ciebie najważniejsi dla zespołu są Semedo i Firipo to rzeczywiście nie rozumiem. Dla mnie najważniejszy jest Messi bo to pod niego gra drużyna, ww przez ciebie zawodnikom bliżej do najsłabszych elementów zespołu.
0
@Rafiniaaa No z pewnością bo to co obecnie prezentują jest właściwie zaprzeczeniem tiki-taki.
0
@FutbolToMagia No na pewno bo dla mnie Fati ma minimalny wkład w to jak gra drużyna i obecnie powinien łapać minuty w BB.
0
@Valverde_In Nie wiem co wy macie z tymi pierwszymi skrzypcami? Nie rozumiecie chyba co to znaczy.
0
@burixgm Ja tylko napiszę że LL wygrywaliśmy z nimi jak dawniej ale to od odejścia Xaviego nie wygrywamy w Europie.
0
@Rafiniaaa To znaczy że nie rozumiesz czym jest tiki-taka i spłycasz ją tylko do ilości podań pokazując że nie pojmujesz co krytykujesz.
0
@FutbolToMagia Uważam że pisanie o KIMKOLWIEK czy to potencjalny zakup czy gracz w kadrze że będzie grał pierwsze skrzypce mając w drużynie 10 z Argentyny to abstrakcja. To że ktoś strzeli bramki które dają punkty nie czyni kogoś graczem grającym pierwsze skrzypce w Barcelonie, jeśli ktoś tak uważa to ja uważam że nie ogląda spotkań i nie widzi kto naprawdę gra u nas pierwsze skrzypce i kto naprawdę decyduje jak wygląda gra tej drużyny, co gorsza jeden gracz odpowiada wręcz za dwie formacje.
0
@FutbolToMagia "być najważniejszym, mieć duże znaczenie, decydujący wpływ na coś, przewodzić komuś, czemuś, dominować, rządzić"
Jeśli uważasz że rezerwowy Bremy będzie za rok najważniejszy, czy po piłkarsku będzie miał decydujący wpływ na grę i jednocześnie uważasz to samo teraz o Fatim to życzę tylko powodzenia. Pozdrawiam.
3
@Peciak No zdziwił byś się ostatnio wielki fan konfy i janusza pisał tu elaboraty by oddać Niemcom zachodnią Polskę byle by odzyskać bogatą w jego mniemaniu ukrainę :)
1
@Arkon Sam wiem niewiele i od niedawna ale Bosak ma spore konotacje z umiłowanym przez pieniądz duszpasterzem i nie tyczy się to tylko jego kursów w tym czymś co nazywają uczelnią. Jak znajdę ten tekst to ci go przytoczę
1
@Arkon Zapomniałeś dodać o udanej współpracy z ojcem chrzestnym rydzykiem.
0
@FutbolToMagia Widzę że mamy poważny problem komunikacyjny. Całkowicie inaczej rozumiemy zwrot "pierwsze skrzypce" po upewnieniu się w słowniku stwierdzam z radością że to nie ja mam z tym problem. Ty co gorsza drugi raz błędnie go używasz.
0
Fajnie jakby wypalił ale ja sobie poczekam jak zaliczy chociaż z 20 spotkań z dużą liczbą minut, FCB jeśli chodzi o weryfikowanie zawodników to wyjątkowo okrutny klub.
1
@FutbolToMagia Więc zawodnik z ławki Bragi miałby grać pierwsze skrzypce w Barcelonie ciekawe.
0
@jeyx77x Nie no to byłby kosmos tyle kasy wydać na 3 miesięczną karierę w Barcelonie. Jak go sprzedadzą to to będzie jakaś aberracja.
0
@Colon Dembele z BVB był szybszy sam Mbappe o tym gdzieś mówił.
0
@Azi Pacjenci byli przeważnie w średnim wieku (przeciętnie 49 lat), trzy czwarte z nich to mężczyźni, dwie trzecie odwiedziło wcześniej targ rybny i zwierzęcy w Wuhan, skąd wirus miał pochodzić.
Podobnie, jak w przypadku epidemii SARS z lat 2002-03 większość pacjentów to osoby o dobrym zdrowiu, nie cierpiące na przewlekłe choroby. Jak twierdzą autorzy pracy, pod kierunkiem Bin Cao z China-Japan Friendship Hospital i Capital Medical University w Pekinie, objawy choroby też przypominają objawy SARS. U wszystkich pacjentów rozwinęło się zapalenie płuc, 98 proc. miało gorączkę, trzy czwarte kaszel, 44 proc. odczuwało silne zmęczenie, 55 proc zgłaszało problemy z oddychaniem.
Powtarzasz jakieś mity.
0
Nie na takie felietony czekałem.
Zresztą ocenianie klubu z perspektywy kogoś kto zaczął od Pepa może mieć dać tylko jeden wynik. Chyba ze ktoś myślał że będzie lepiej bo Marquezy Puyole Alvesy Iniesty i Creusy rodzą się co chwila.
0
@Jaca27 A kiedy Barcelona kupowała tanio? Ciężko znaleźć by przez 4 okienka Barcelona nie wydała ogromnych pieniędzy na jakiegoś piłkarza. Płaciła też duże pieniądze na zawodników średnich czy podobno dobrze rokujących.
0
Wielkie mi decyzje do każdego wypchniętego podpinają wykup tak boją się tych swoich decyzji.
0
@MichalZZZ Ale ma coś na koncie czy boli ją ze ludzie ją nie znają. Co innego sprzedać się z powodów materialnych, co innego gdy podejrzewam niczego jej w życiu nie brakowało.
0
@wojopancer Działają ale to nie będzie tak że podepniesz i będzie hulać. Trochę czasu musisz zainwestować żeby to się rzeczywiście opłaciło, i nie kupować szmelcu bo zysk na nim wypracowany zniknie w kablu. Najlepiej to było by założyć na elektrodzie nowy temat z pytaniem bo ja już od dawna się w to nie bawiłem.
0
Chciało by się napisać że jest się w szoku odnośnie sytuacji z Leganés ale Hiszpańskie rozgrywki oglądam już bardzo długo i dyplomatycznie napiszę że Hiszpanie to nie są Niemcy czy Japończycy. Pozostaje tylko niesmak.
Nie wiem czy brak tak oczywistej zależności występuje tylko w LL ale ktoś kto redagował prawo z jakiego skorzystała Barca wykazał się wyjątkowo małą wyobraźnią. Nie od dziś rynek transferowy ulega "efektowi domina". Wygląda na to że Leganés zostanie pokrzywdzone ale w przyszłości pewnie nie najbliższej, do takich kuriozalnych sytuacji nie dojdzie.