2

@ArdoFCB A ja sobie robię tęczę wężem ogrodowym kiedyś to też był cud.

0

@MichalZZZ Wiesz są też ludzie jak młody Hajzer.

5

@fortunate_son Było takich trzech. Jeden się nie przyznaje a ma szczęście bo dyskusje usunięto. Drugi ma ponoć wysoko postawionych znajomych w Policji i Wojsku. Trzeci natomiast ma matkę jako pracownika cywilnego w wojsku która te z pewnością tajne założenia, powtarza bezrefleksyjnie synkowi a ten geniusz intelektu pisze o tym w internecie.

0

@yoli Nawet jeśli to na pewno nie jest wart poniżej 30 mln na rynku z takim niedosytem PO.

1

Z jakiegoś powodu kluby nie bawią się w to ulubione prawo Salvano, duże transfery z jego wykorzystaniem powyżej 20 mln można policzyć na palcach jednej ręki. A tu nie dość że chodzi o monstrualne pieniądze to jeszcze o duże komplikacje jakie ten ruch wywoła. Zresztą dwóch użytkowników podpierając się europejskim prawem pracy możliwość tego ruchu sprowadziła jeszcze bliżej zera, już dokładnie nie pamiętam ale chodziło o to że właściciel może podważyć jego użycie przedstawiając że poniesie duże straty finansowe jeśli Neymar odejdzie, nie trzeba być finansista by stwierdzić że w tym sztucznie pompowanym klubie wizerunek Neymara to jedno z większych legalnych dochodów tego klubu.

0

@wroclawskifan Mnie z "wielkich talentów" wyleczył właśnie Gai i Bojan. Choć trzeba uczciwie powiedzieć że w latach ich młodości dużo trudniej było dzieciaków obserwować i siłą rzeczy ludzie opierali się na dziennikarzach, co zgrabnie wykorzystywali na przykład rodzice Deulofeu. Bojan to wręcz wzorcowy przykład że piłkę juniorska a seniorską należy oddzielać grubą kreską, naprawdę grubą.

4

Wydaje mi się że powinien na tej liście znajdować się niejaki Gai Assulin, swego czasu był mocno promowany jako wielki talent. Nietrudno znaleźć stare artykuły porównujące go do pewnego Argentyńczyka.

0

@RosjaninBut Zobaczymy czy w ogóle będą w stanie go kupić, bo wszystko wskazuje że nie będą mieli na to pieniędzy chyba że to będzie jedyny transfer i to na kredyt, co tym bardziej zmuszało by zarząd do planowania bo PS i ŚN mają po 33 lata.

0

@RosjaninBut Nikt go na ławce nie posadzi jak na skrzydle musi grać 17 latek albo Vidal.

1

@Coutinho007 Zgadzam się że problemem nie jest pozycja bo jeden z najlepszym spotkań w FCB zagrał jako PS ale to własnie LS jest najrozsądniejszą pozycją dla niego w tej Barcelonie.
Wszystko o czym piszesz gdy wsadzisz go na pozycję Iniesty, było by jeszcze bardziej niebezpieczne dla drużyny, do tego chłop nie biega, takie coś w pomocy 433 to już ryzyko dodaj do tego Messiego i grasz w 9. Z nimi w skałdzie to była by bajka: Marzenia o pressingu.

0

@RosjaninBut Dlaczego miałby odchodzić? Barcelona to jedno z najfajniejszych miejsc do kopania piłki, a co do pensji to za rok jeszcze wzrośnie. Żyć nie umierać.

0

@Vhaeraun Boston Legal polecam, choć ze względu na czas może być trochę trudny.

0

@Gargamel01 Tylko w teorii, wyobraź sobie że w 90 min finału LM schodzi kontuzjowany zawodnik i wchodzi za niego jakiś młokos i zawala bramkę a drużyna przegrywa, nagle dzieciak staje się wrogiem numer jeden całego klubu.

3

@Phily A gdzie miał grać, na skrzydle najłatwiej było ukryć wszystkie jego wady, pomocnikiem dla Barcelony w 433 jest gorzej niż miernym, a 10 mamy o kilka klas lepszą.

29

Brawo. Dzięki za tekst na coś takiego czekałem. Ktoś usłyszał moją prośbę o tego typu artykuł.

2

@adambądkowski93 Ma 7 lat nazywanie go przyszłością to jak wróżenia z fusów.

0

Znowu o gościu który z żadnego z klubów nie potrafi odejść w normalny sposób.

0

@LuisSalvano Ta dyskusja została usunięta jak chcesz to masz tu jeszcze dwóch ze znajomościami
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8330515#comment-8330558
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8326791#comment-8326820

@SteuerFreiMoney No to nie było by dziwne tylko że nasze wojsko jest do tego nie przygotowane w żadnym stopniu, Ale może się pojawić.
Tutaj się rozchodzi że w Polsce było raptem kilku zakażonych a ludzie pisali jakbyśmy byli obecnymi włochami, po prostu rozsiewanie paniki nieproporcjonalne do zagrożenia.

1

@Witekk10 Imię róży.

1

To trochę dziwne Barcelona ma kilka razy więcej sekcji sportowych od Realu, nawet jeśli przyjmiemy że te amatorskie nie kosztują dużo to w zawodowych ta różnica powinna być widoczna.
No chyba że to tylko piłki dotyczy ale wyżej podano: wszystkich pracowników klubu.

1

@kielon93 Przecież są oddzielne rejestracje.

0

@Wikson Tylko czy Brazylijczyk chce, jakby nie patrzeć to nasi piłkarze nie przejawiają wielkiego zainteresowania PSG, a Inter no cóż Coutinho może woli wyspy.

1

@Jaca27 @negreanu @Barwindg @Danny Gaucho Dodatkowym smaczkiem jest to że te doskonale poinformowane osoby nie wiedzą że tydzień temu nasze wojsko ćwiczyło z Włoskim, więc ich interwencja to było by dolanie oliwy do ognia. Tym bardziej że w naszej armii sekcja która na papierze mogła by wspomóc służby w walce z wirusem istnieje ale głównie na papierze.

Danny Rozumiem ale na niektórych nie ma innego sposobu.

11

Jak tam @Anita94 gdzie te zamknięte miasta, jak tam twoje znajomości u wysoko postawionych w wojsku i policji.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8330515#comment-8330558

@kruszkiewicz pozdrawiam mamę bajkopisarkę i policjantów konfabulantów no chyba że to ty wszystko zmyślałeś a ich wziąłeś na podpórkę.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8326791#comment-8326820

Brawo za powtarzanie/wymyślanie pierdół i niepotrzebne nakręcanie ludzi, bardzo tego potrzebujemy w tych trudnych czasach. Za to powinien być ban i żałuje że was wtedy nie zgłosiłem, ale jak teraz będę takie cuda tu czytał to drugi raz błędu nie popełnię.

0

To byłby dobry argument dla Madrytu, żeby Barcelonie mistrza nie dać, oczywiście żartuję, choć takie głosy by mnie nie zdziwiły.

0

@LuisSalvano Tylko że jeśli nie odłożą to będą wybory, Bartek na pewno wyżej ceni swój stołek niż Neymara.

0

@AnnaMarianna Scarlet numer jeden ale to pewnie dlatego że zawsze jak ją widzę to przypominam sobie jak wyglądała przed skalpelami.
W Polsce wieniawa, uważam że jest kilka młodych aktorek ładniejszych od niej, Potem szatanka i zielińska.

0

@LuisSalvano Zapomniałeś na swoje nieszczęście że do końca czerwca muszą odłożyć ze sprzedanych zawodników 100 bo mają to wpisane w budżet, więc nawet idąc twoimi szacunkami mamy ledwo 120 mln. Grizmann zostanie bo za rok jego pensja poszybuje w górę a nikt mu takiej nie da.

0

@DanielOOL Nie martw się na prawie za darmo oddam Ivana na pewno będą chętni, Semedo też pójdzie od ręki jeśli będzie na sprzedaż.

0

@tobiasson92 Skoro klubom z najzdrowszej finansowo ligi grożą bankructwa, to ciekawe co grozi reszcie Europy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?