Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Tom_Sta Chodzi o klauzulę odejścia.
0
@LuisSalvano Tysięczny raz źle! Zapomniałeś dodać.
1
@Konias4318 A może te 250 mln i bajońską pensję wydamy z głową.
0
@amanter A pewnie ktoś kto strzelił w LL w 343 spotkaniach 141 goli i zaliczył 54 asysty to nieudacznik. W wieku 28 lat już jest w top 20 najlepszych strzelców i asystentów wszech czasów od zwykły kopacz. Pora chyba zmienić nick na amator.
0
@zawsze_barca No ja też tego nie wiem, tak tylko napomniałem. Problem jest z dostępem do takich informacji, bo nie każda zmiana jest duża i łatwa do zauważenia, dodatkowo trochę tych pań jest.
0
@koksik2700 Ale porównanie, nie kosztował tyle kasy do Dembele, a to ceny za piłkarzy nie rosną? Zarówno jeden jak i drugi transfer był przepłacony. I Brazylijczyk również kosztował fortunę bo ok 90 mln.
0
@messi564 Gai Assulin obecnie w lidze rumuńskiej, nie tak dawno długo szuka klubu.
1
@zawsze_barca Boobpedia podaje czy są naturalne czy nie.
@IronSanHybrid Sylva/SILVIE czech streets 97
1
@-Tomasso- Po prostu poszukują taniego poklasku jakby te herby na rtv można było wymieniać.
0
@Nano22 Z takimi poglądami rodem z krucjat to nigdy na szczęście.
0
@masakrator05 Pomyśl o tym w ten sposób. Zdobycie broni jest banalnie proste, jeśli chcę cię okraść to muszę być gotowy na to że takową posiadasz to znaczy że też muszę ją mieć a co więcej moje działania powinny być agresywniejsze by zapewnić sobie przewagę.
Jeśli zakładasz że nikt cie nie napadnie bo możesz mieć broń to tym bardziej nie powinieneś mieć do niej dostępu. Wypowiadałem się już tu na ten temat jako osoba posiadająca broń i chodząca z nią między ludźmi, i powiem ci że to wcale nie jest tak jak w filmach.
0
@PatrykBarca Ale jak już się podśmiechujesz i wyciągasz komentarze to sprawdź ich kilka bo akurat ten użytkownik ma specyficzny pogląd na futbol i nie wiem czy można go traktować poważnie. Dla niego już Aleix był drugim Alvesem a opinie o Cou zmieniały się tak szybko jak smaki kobiety w ciąży.
1
@Konias4318 W artykule o ślubie któregoś z zawodników też pojawiły się sprzeczne informacje że szatnia wiedziała ale oficjalnie Messi i jeszcze jeden zawodnik powiedział że nie wiedzieli.
3
@bernardFCB A pamiętam Aleix też wedle ciebie był zawodnikiem fenomenalnym. Semedo to po prostu dobry PO, porównywanie go do Alvesa nadaje twojemu postowi przedziwny wydźwięk.
3
To już wiadomo czemu Sam jeździ do szamanów z depresją a Dembele nie ma do kogo gęby otworzyć , perfidni "koledzy" z drużyny zwyczajnie ich niszczą w szatni a wszystko to powoduje zazdrość o tytuł mistrza świata.
0
@18wojtek99 Na spokojnie dużo większą estymą darzyłem Puyola Xaviego i Inieste.
0
@quarto A weźmiesz odpowiedzialność za tych wszystkich niepełnoletnich?
0
@Imacc Przynajmniej statystycy nie umrą z głodu.
0
@puyol_presidend5 Takiej ulicy nie ma, ale tak może to być odniesienie do męża Ślesicki i JKB mieli wspólny do pewnego stopnia projekt tj film wirus(1996) a to może być wierzchołek góry lodowej. Więc może Ślesicki robił sobie żarty z kolegi.
0
@Maximus2 Od czego jest Roberto.
1
@rafalnac87 Tu żadna pozycja nie wypali bo on zwyczajnie w świecie dubluje się z Messim i nigdy nie pokaże tego co pokazywał w Liverpoolu(to samo z Antkiem)
Niektórych zaboli to co napiszę ale EV słusznie wystawiał go na skrzydle bo tam najłatwiej było zatuszować wszystkie jego wady. Gość który najlepiej zna Cou nie mógł się nadziwić że Barcelona uważa Brazylijczyka jako następce Iniesty ale to tylko Jurgen nasi spece uważali inaczej.
Tak dało by się pokombinować w 442 pewnie by to jakoś wyglądało dodając dwóch rzemieślników by za niego odwalali brudną robotę, ale tu oprócz wszystkiego tego co napisałem jak i inni wyżej dochodzi jeszcze problem z mentalnością, jeden z najlepszych spotkań w Barcelonie Cou zagrał jako PS lub jak kto woli wysoko ustawiony PP.
1
Dla mnie tu nic dziwnego się nie dzieje to dość zrozumiałe że trener woli "odzyskać" doświadczonych zawodników i zgrywać ich ze swoją taktyką niż inwestować czas jakiego nie ma i dawać minuty dzieciakowi który może nie wypalić, nawet jeśli na treningach jest lepszy niż bardziej głośnie nazwiska.
Co nie znaczy że mnie to cieszy bo przy najbliższym wietrzeniu szatni znów może tego czasu zabraknąć bo zgrywać będzie trzeba nazwiska za grube miliony jeśli nie setki milionów.
2
@Davvd Dla mnie to tym bardziej Brazylijczyk będzie miał problem. On w pomocy Barcelony nie ma prawa wypalić.
5
Wszystko wskazuje na to że Jurgen zgarnie upragnionego mistrza, jeśli upatrzył sobie tego chłopaka to w klubie zrobią wszystko by trafił pod jego pieczę.
0
@NeroTFP Bo ludzie lubią proste odpowiedzi na zawiłe problemy, zwłaszcza jeśli nie wszystko jest do końca wiadome. Nawet oceniając ten transfer tylko piłkarsko co samo w sobie jest dla mnie problemem, uważam że inwestycja ok 200 mln nie rozwiąże problemów Barcelony, to raczej będzie druga warstwa pudru na trupie.
0
@Barthez_94 10 już mamy na prawym skrzydle, która gra wszędzie, drugą kupiliśmy jako 9 i nie mamy na nią pomysłu, więc nie nie potrzebujemy kolejnej tym bardziej że ta znów obudziła by niektórych bajarzy że to następca Iniesty, który nic z Don Andresa nie ma.A spacerowiczów nam wystarczy.
0
@ProMILs Sentien to najlepszy okulista, niektórym po tygodniu otworzył oczy.
0
@vegeta10 Akurat ani Umtiti ni Lenglet nie kosztowali grubych milionów i są super transferami w porównaniu do reszty. Cena Griezmana jak na rynkowe warunki też była okazyjna, co spowodowało że do nas trafił, a czy powinien to już inna sprawa.
2
@Peciak Jak dla mnie zmiany na plus PK to ostatnimi laty był nudny puchar, gdzie pierwszy mecz wiele klubów traktowało jako nieistotny.
0
@Beztroskii To znaczy że tylko bramkarz słuchał założeń trenera, albo cytując Sentiena coś źle wytłumaczył. No nie dziwię mu się że się dziwił jak grasz na wyjeździe na trudnym terenie i bramkarz cały czas podaje na 30 metr do zawodnika który stoi albo truchta z rywalem na plecach a co gorsze sporo tych zagrań jest niecelnych.