Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs Sentien to najlepszy okulista, niektórym po tygodniu otworzył oczy.
0
@vegeta10 Akurat ani Umtiti ni Lenglet nie kosztowali grubych milionów i są super transferami w porównaniu do reszty. Cena Griezmana jak na rynkowe warunki też była okazyjna, co spowodowało że do nas trafił, a czy powinien to już inna sprawa.
2
@Peciak Jak dla mnie zmiany na plus PK to ostatnimi laty był nudny puchar, gdzie pierwszy mecz wiele klubów traktowało jako nieistotny.
0
@Beztroskii To znaczy że tylko bramkarz słuchał założeń trenera, albo cytując Sentiena coś źle wytłumaczył. No nie dziwię mu się że się dziwił jak grasz na wyjeździe na trudnym terenie i bramkarz cały czas podaje na 30 metr do zawodnika który stoi albo truchta z rywalem na plecach a co gorsze sporo tych zagrań jest niecelnych.
0
@FafitFCB Nie mów hop
Roma-Live-Napoli i głowa Cię rozboli.
0
@tbas A co to ma wspólnego z tiki-taką ? Tiki taka to na pewno nie jest nabijanie podań.
0
@PiketaBigSam Jeśli chodzi o Barcelonę to https://x.com/neurophate_
0
Co z Pique? Zostajemy z dwoma ŚO?
7
@DonMatteo901 Przecież o krytykował to że nie podawał do boku tylko regularnie wywalał kolegów na minę.
1
@itmustbejoke Naprawdę ludzie którzy w odpowiedziach do twoich komentarzy wykorzystują twój nick mają racje, co jeden komentarz to głupszy.
0
Te dni kiedy FC Barcelona przyprawia tylko trosk a Real dostarcza radości.
0
@PatrykBarcelona Lautaro, ale ogólnie ŚN z papierami na klasę światową, Antek nie odejdzie, a skoro wszytko wskazuje że dla trenera nie do końca jest jak to określić? 9 to nie ma ma sensu wydawać kolejnych bajońskich sum na LS.
1
@Artsss Czym ci zamknął, dobre pół sezonu windowane bramkami i walką, druga część sezonu WAŻNIEJSZA do przemilczenia. Wybacz, szanuję zawodników do roli "keity" ale absolutnie nie chcę takich ludzi jako podstawowych zawodników do pary z równie siermiężnymi ŚP.
1
@Hushovt @Douglasinho @Explode Dzięki właśnie chciałem się dopytać bo widziałem niezbyt optymistyczne opinie ale na niektórych forach ludzie sami się nakręcają negatywnie więc warto o opinię z innego źródełka.
0
Kupował ktoś WarCraft III: Reforged? Rzeczywiście to taka porażka?
0
@Criss18Barca Przecież przed powołaniem(poza wojną) dostajesz wezwanie na komisję lekarską. Ja dostałem dziś.
Kilka lat temu też dostałem, miałem problemy z kręgosłupem zgłosiłem, badania potwierdziły i miałem rok odroczenie(oficjalnie) bo tak jak wyżej miałem 3-4 lata spokoju.
0
@Skaramuczi Dla mnie to inni goście https://www.instagram.com/ronaldo/
0
@Skaramuczi Z której strony?
0
@Rewolucja123 Twój ulubiony użytkownik, właśnie cały czas udowadniał że nie ma pojęcia jak działa. Zobacz sobie jego ostatnie posty gdzie mu to tłumaczyli a on i tak pisał swoją bajkę.
4
@Dachido Wszyscy? Nigdy nie byłem fanem Brazylijczyka i nie tylko ja.
1
Wygląda na to że to zawodnik jednego klubu, od dawna miał łatkę talentu z papierami na wielką grę, ale tylko w Liverpoolu ten talent pokazał w pełni a tylko za Jurgena zyskał status gwiazdy światowej piłki, a i tak wiele osób zarzucało mu chimeryczność.
0
@BaRcA!FaN Obydwaj zatrudnieni zostali jako ocieplacze wizerunku, jako tacy sprawiali się doskonale. A to że są| byli tylko pionkami to już inna sprawa.
0
@Colon No kiedyś KdB był do wyciągnięcia za naprawdę niezłe pieniądze.
0
@FC1899Barca Jak wyżej MŚ, Puchar Uefa, puchar Włoch nie zdobył również Mistrzostwa Portugalii i pucharu tego kraju. Więc nie wygrał wszystkiego, co mógł.
0
@DarekFCBnaZawsze Boli dupa bo już nie będzie wyciągał milionów na transferach.
0
@Mathew86 Z tego co kojarzę to za Polsat płacę porównywalną kwotę jak za Abonament RTV więc nawet nie oglądając w ogóle kanałów sygnowanych tvp i tak ich wspieram.
0
@myscooter Zawalili trzeba było zamiast tych żabojadów więcej Brazylijczyków była by samba a nie nowy trener.
0
@nwchades Mina to fura szczęścia, zarządu. Rzeczywiście zysk rzędu 15 mln fajnie wygląda na papierze, tylko spójrzmy też z drugiej strony.
Raz kto tego zawodnika opiniował do naszego ulubionego klubu, ta osoba powinna polecieć.
Mina zajął wtedy ważne miejsce zawodnika bez paszportu, to jeszcze wzmaga negatywną ocenę tego zakupu.
Barcelona nigdy nie powinna szukać zawodników do przetrzymania i potencjalnego zarobku, bo po prostu szkoda na to czasu ludzi którzy opiniują cele transferowe jak i drużyny, na to mogą sobie pozwolić kluby małe.
Czyli dopuszczenie do rejterady neymara to dobre zarządzanie bo klub zaliczył zysk. Tak?
0
@masakrator05 Ja już transferów kolejnych 10 do klubu nie komentuje , nie wiem kto chce wracać do przeszłości i grać trzema 10 ale kiedyś to się nie przyjęło to i teraz tym bardziej.
0
@Cochise Świetnie podsumowane, a o większości tych przewin Erica zapomniałem.