Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krychaaa10 Praktycznie to samo mógłbym napisać o odejściu Alvesa.
0
@Kacper1432 Puyol pracował z tym zarządem.
0
@BarcaInfo Tylko że Puyol już z nimi współpracował i dlatego po raz drugi odmówił. Na własnej skórze przekonał się że był tylko pionkiem za którym można się na chwilę schować.
0
@tamer Tak dalej zakochany, niewolno?
0
@Pawelec7 Przecież to dość normalni wygrani, jak to porównać do pani która dostaje nagrodę dla najlepszej aktorki za występy w reklamach.
0
@Encore Podejrzewam że on tam ma jeszcze gorzej, tylko media koncentrują się głównie na ww dwójce.
0
@Jakchcesz Ja bym sobie zrobił chyba przerwę na 2 lata.
1
@nwchades Zależy jak do tego podchodzisz, ja nie chcę widzieć w wykonaniu Barcelony zakupów jak ten Miny który przy fiasku sportowym można podpiąć pod zarobek. Dla mnie Barcelona powinna kupować tylko to co jest jest potrzebne by wzmocnić skład, zarabiać może na zawodnikach odchodzących co jest trudne i na zawodnikach nierokujących z BB.
1
@NeroTFP Wiesz ogólnie zgadzam się z tym co napisałeś ale może to nie wszystko. To jak w każdym sporcie może jako nastolatek jego warunki fizyczne zwyczajnie dawały mu dużą przewagę a jako "dorosły" zawodnik bez tej przewagi był po prostu średni.
0
@monsterrize Wymiana najlepszego LS na świecie na gościa który może grac na LS jest wybitnym ruchem transferowym.
0
@FC1899Barca Od początku było kiepsko ale cou w pomocy przelał czarę goryczy.
0
@Nolife1899 Bo należy odróżnić politykę na własnym podwórku od tej globalnej.
0
@SonBarcaGoku Nie no nie przesadzaj przy większości swoich rodaków wygląda jak półbóg.
1
@TomaszWitaszek Jak miała się nie stoczyć jak cała gra była ustawiona pod trójkę w ataku. Wystarczy porównać grę alby z i bez Neymara. Ale nie słodźmy tak Brazylijczykowi bo gdy był młodszy i lepszy(tak jak Suarez i większość składu) to i tak Barcelona doznawała porażek niektórych dość sromotnych, więc nie Neymar Barcelony nie zbawi.
0
@Sandu! Wydawanie takiej samej kwoty jaką się otrzymało za zawodnika lepszego młodszego i "zdrowszego" i to tego samego zawodnika było by już całkowitym cyrkiem transferowym.
I jeśli miałby wskazać największego przegranego rejterady naya to jest nim klub, i sposób wydania tych milionów tego nie zmieni, bo Brazylijczyk uruchomił prawdziwe domino które wsadziło klub na minę.
1
@FCBarcelonista Może ale oprócz tego że był oszustem to zniszczył nie jedną dziennikarska karierę tym którzy na początku zaczęli mówić że boski lance się wspomaga.
0
@monsterrize Jakim cudem PSG miało by się godzić na wymianę z dopłatą, po co im taki deal.
1
@kodi77 Widzę że masz wyjątkowo małe pojęcie jak wygląda powrót do zdrowia zawodników.
0
@Shroud Jeszcze optymistycznie zakładasz ze Fati fizycznie podoła do końca sezonu.
0
@VIPER2712 Sergio García :)
0
Cadena Cope podaje dwie ważne informacje jedną uspokajającą a drugą że jednak próbują przyspieszyć jego powrót na boisko, mimo tylu wcześniejszych urazów.
0
A mieli nie przyspieszać jego powrotu na boisko.(Caden Cope)
9
Ale niektórzy mają radochę z kontuzji Dembele, chłopaki się produkują teraz i mogą zabłysnąć, prawdziwi kibice.
0
Zależy jak to rozpatrywać jeśli uznajemy że trener nie widzi Antka jako ŚN to okienko jest katastrofalne, w innym wypadku bardzo złe. Bo jak by nie patrzeć mamy 3 ŚO z których jeden jest tykającą bombą i zagadkę w rezerwach a pozbywamy się Todibo który jednak te kilkaset minut złapał z 1 składem.
Podobna a nawet gorsza sytuacja w ataku na 3 pozycje mamy Messiego Antka w trudnym położeniu bo to tak naprawdę nie jest 9 tym bardziej LS, do tego niepewny Dembele i Ansu a pozbywamy się Pereza, ok to nie jest wybitny chłopak ale czy Ansu wytrzyma trudy sezonu to jeszcze dzieciak.
0
@Grubson06 Czyli Eric na wylocie.
0
@Uukasz_93 Jeśli byś go teraz wyjął z drużyny to pewnie przez jakiś czas tak, ale przy budowaniu drużyny bez niego to wciąż bardzo dobry skład na LL. Gdybać nie lubię ale widzę tylko jedną drużynę z lepszym potencjałem kadrowym a i tu ktoś mógłby się nie zgadzać.
0
@rado_Barca To gdybanie, a tego nie znoszę najbardziej skąd wiesz na jakim poziomie koncentracji zagrali by z czołowym zespołem Europy. Jak mam gdybać to na wyższym.
2
Chamski Messi x2
2
Chamski Messi ;)
1
@Hiacynk 11 do 5 jednak nie bardzo.