0

@Mario96w Wliczyłeś w te rachunki brak 100 mln które trzeba znaleźć do końca czerwca?

3

@MaTt_BarcaFan Jak dzwonią z Nou Camp to inaczej te tranzakcje prowadzisz.

8

@KamQiX Fabregas tylko na jesień :)

0

@klopx Zabawne że o tym piszesz, kiedyś to samo ktoś tu podawał odnośnie pewnego Duńczyka który miał być panaceum na odejście Xaviego.

0

@Nano22 Nano220


8 grudnia 2013, 11:08
Poza tematem:
Tak sobie zawsze myślałem że drużyną w której grają starzy zawodnicy jest AC Milan.
Ale gdy jednak Xavi,Puyol czy za niedługo Iniesta będą dużo grać kosztem S.Roberto,Bartry czy Tello to my też tak skończymy

13 kwietnia 2014, 11:02
Nowy trener......
Zamieniamy się powoli w AC Milan i Chelsea
Milan - wiek piłkarzy którzy grają
Chelsea - co rok inny trener...

0

@Nano22 Więc miałeś ile 11 lat jak tego Martino oceniałeś, a i opcja wyszukaj jest bezlitosna:
Trochę szkoda mi Martino.

Stara się i ma super wyniki (przy trochę wg mnie słabym stylu) a i tak wszyscy sugerują że odejdzie

0

@Nano22 Nie wiem czy się nie mylę ale nie tak dawno chyba pisałeś że zdawałeś maturę dobrze pamiętam czy pomyliłem nicki.

1

@FCMichalo Potrzebują ponad 100 mln do końca czerwca jeśli dobrze pamiętam, więc raczej na sprzedaż. Sentien nawet jeśli go rzeczywiście chce to nie wiadomo czy będzie miał cokolwiek do gadania.

2

@Janiama Tylko że radość była w pełni uzasadniona bo poprzednie przepłacone transfery to były transfery wyśmienite, to właśnie transfery rzemieślników nie wychodziły. I nie rozumiem ciągłego wypominania paulinho przecież gość nie kosztował 20 mln by się nim tak zachwycać, sporo goli, ale druga część sezonu do przemilczenia, i powodem było nie tylko zmęczenie.

0

@Cochise Niekoniecznie, bo to do Chin przeniesiono praktycznie całą infrastrukturę "produkcji" medycznej Europy i części Ameryki, często wypadki brzmią najbardziej zdumiewająco.

0

@Nano22 A pamiętasz w ogóle sezon z Martino?

0

@Nano22 Pięć lat temu kręgosłup drużyny miał ok 29 lat więc coś zmyślasz.

0

Ciekawe ile jeszcze lat nasz wizjonerski prezydent wywróżył Messiemu gry na najwyższym poziomie, najważniejsze pewnie dla niego że on odejdzie jeszcze za panowania Argentyńczyka.

1

@AllBundy Dobrze że przywołujesz Paulinho jego cena też nie odzwierciedlała tego co wniósł do drużyny. Zresztą to był przedziwny transfer

0

@LeoMessi1994 Ja cały czas byłem przekonany że zastępstwo zostało kupione i tylko tymczasowo biega po lewym skrzydle.

0

@Szklaner Ale co ma to do rzeczy, nie moja wina, że po pierwsze nie spodziewałeś się że takowi byli i nie jest po twojej myśli. Nie zmienia to faktu że byli i oprócz biegania i bramek dorzucali wiele asyst a co gorsza dla tego porównania nie z tego słynęli.
A po drugie że w Barcelonie zamiast kupować z głową bawiono się z półśrodkami w postaci Gomesów Denisów czy to że Rafie nie dopisywało zdrowie, a ludzie nie potrafili się zdecydować co z nim zrobić.
Ok wiem jakie są atuty Paulinho tylko że to nie był Ivan za 20 mln tylko gość za 40, jak na taką kwotę i to co wnosił do gry nie mogę tego transferu uznać za transfer super i jako koronny przykład którego tu ludzie używają by wyśmiewać się gdy komuś jakiś piłkarz który nie ma papierów na grę w takim klubie nie pasuje.
Paulinho miałby sens gdyby było młode pokolenie podobnych profilowi graczy do Xaviego i Iniesty jako Keita. A nie w topornej pomocy.

0

@ArdoFCB No ile ten Dembele marnuje, chyba że jeden mecz z Liveroolem ma rzutować na całą jego dotychczasową karierę.

@Hiacynk Akurat te asysty to wrażenia nie robią ale jako że nie oglądam Napoli to nie wypowiem się czy to liczba słaba czy nie do końca.

0

@AlvaroHanso Co było pewne, ja widziałem tendencję spadkową. Do tego pisanie że coś w piłce jest pewne w styczniu ma śmieszny wydźwięk.

0

Moreno Morón czy to MOR to jakiś przypadek czy ktoś z zarządu posiłkuje się jakimś horoskopem.

0

@Colon Szkoda że nie ma domu z Pamiętników Wampirów, gdy moja siostra to oglądała był to dla mnie najciekawszy element tego show.

0

@JimMorrisonFCB nie ma najważniejszego ale kreowanie gry, regulacja tempa,gra z pierwszej piłki, kluczowe padania(których tak ostatnio brak) to dla mnie te które chciałbym by były znakami rozpoznawczymi kolejnych pomocników FCB. Po prostu wychodzę z założenia że dobry pomocnik to nie jedno wymiarowy zawodnik który po rozczytaniu traci bardzo dużo jak Paulinho czy COU i jego sławna kępka trawy.

0

@Witekk10 Tylki osoba tłumacząca gdzieś się zgubiła.

1

@Szklaner Dla mnie gole u pomocników nie są najważniejszym kryterium.
Xavi 11-12 14 bramek
Iniesta 10-11 9 bramek tyle samo co Brazylijczyk dorzucił tylko 15 asyst.
11-12 8 bramek 12 asyst.
A nikt ich nie kojarzy z bramko szczelnością, wręcz utarł się mit o słabych liczbach tych zawodników.
Cesc 11-12 15 bramek 20 asyst
12-13 14 bramek 14 asyst
13-14 13 bramek 17 asyst
Tu casus paulinho brak przydatności na wiosnę.
Cesc przy Brazylijczyku jest niczym pół-bóg tylko co z tego.
@JimMorrisonFCB edit. i nie chce mi się sprawdzać ile tych goli strzelił jako fałszywa 9 ale sposób ich zdobywania przez Brazylijczyka był podobny wbieganie z drugiej linii.

1

@JimMorrisonFCB Dla mnie mało jeśli tylko one i bieganie powodują że ww zawodnik ma swoje miejsce w pierwszym składzie klubu takiego jak FC Barcelona. Nie za bardzo pojmuję to gloryfikowanie Brazylijczyka gdybym patrzył tylko na bramki to wspaniałe pól roku ale patrzę na ten transfer całościowo i tej ekscytacji Paulinho nie czuję bo Brazylijczyk od 22 stycznia był już nieprzydatny. LM i top 3 LL zero bramek i asyst.

1

@Szklaner A co Paulinho to był jakiś Crack, oprócz goli to dawał naprawdę niewiele drużynie.

0

@Kettger No tak ale to wygląda tak że albo już nie wierzą że ich człowiek ten projekt dalej pociągnie, chyba że uważają socios za totalnych idiotów.

3

Nie obrażając piłkarza, ten Moron to idealnie pasuje do naszego zarządu, gdzie oni zmierzają?

1

@tobiasson92 I miał głodny sukcesów zespół, bo tych zmęczonych graniem w piłkę się pozbył.

0

@ferdas_rawa Jest tylko że wciąż ma problemy ze zdrowiem, i dlatego mam nadzieję że zdrowie mu dopisze.

0

@panczo Mbape Jesus tylko co z tego skoro zakup ich na tą chwilę wydaje się niemożliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?