Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 "Koniec" kariery przed 30!
0
@tbas Mam rozumieć że LM jest wyznacznikiem czy styl ma rację bytu. Powodzenia.
0
@Avada Kedavra Jak na razie to przy naszym Arthurze mistrz intelektu.
0
@Kengo Gusta guściki, mnie na przykład jego partnerka się nie podoba w ogól.
2
@Q55 Ja uważam że to ten aspekt przeważył o zwolnieniu. Dawnej zmianami trener ratował wyniki, ostatnio nawet tego zabrakło trzeba było już to kończyć.
1
@tbas Właśnie udowodniłeś że nie wiesz co to tiki-taka w pierwotnej postaci, bo miliard podań to tylko jeden z części tego sposobu gry w piłkę, bez pozostałych to po prostu nudna kopanina wszerz i do tyłu., coś co charakteryzowało wiele ekip które próbowały naśladować Barcelonę.
1
@Kamilos84 Ale to że bił się o króla strzelców nie wyklucza tego że ktoś może być jedno-sezonowcem.
0
@PieN Również dziękuje.
0
@Maciasek @tristan87 Rzeczywiście nie wiem jak przegapiłem ten opis przewertowałem komentarze a nie sprawdziłem najoczywistszej możliwości. Dzięki.
0
Hej ktoś kojarzy tą muzyczkę albo może mi doradzić jak ją zidentyfikować
0
@SuperPatsonFCB Czy ja wiem jest tu kilku takich którzy usilnie próbują przekonać ludzi do tego że ktoś jest super albo tragiczny bo oni tak to widzą. Tak było z drugim Iniestą Denisem tak było ostatnio z Wague. Ani Roberto ni Semedo to nie są PO na Barcelonę ale Wague jest wciąż gorszy od nich ale ktoś patrzy w metrykę i od razu dodaje takiemu zawodnikowi + do umiejętności. Wzoru niestety nie znam.
0
@MesQueUnClub_87 A jak przypłynęli to dostali oklep na plaży.
3
@IronSanHybrid To jest tylko i wyłącznie kwota przeznaczona na pensję pierwszej drużyny tak?
0
@AnnaMarianna Wiktoria Gąsiewska
0
@Chwytliwy Mamy dobre relacje z Koreą tylko nie z tą co trzeba.
0
@Odesseiron Z tego co ja pamiętam to w jakimś wywiadzie po ekranizacji pierwszej części WP bardzo na to narzekał i mówił że on do ekranizacji tytułów przez niego redagowanych nie dopuści, a co o tym myślały jego dzieci to nie wiem, z tego co piszesz miały podobne zdanie.
0
@TheNekro94 Mam takie samo zdanie odnośnie Silmarillionu. @Odesseiron Jestem ciekaw czy jego śmierć zmieni coś odnośnie praw np. wspomnianego wyżej Silmarilliona, cały czas blokował wiele przedsięwzięć bo uważał że jego ojca zwyczajnie orżnięto. A ja z przyjemnością obejrzał bym sobie jakąś ekranizację dzieł które sam poskładał.
3
@Jonyx Bo znowu "ma" rację o czym musi wszystkim regularnie przypominać.
0
@Faun No nic dziwnego skoro większość fabryk z Europy i USA przeniesiono do Chin i Indii.
0
@Gitarkafcb Tylko dlaczego nie miał kontuzji wcześniej? Oprócz plagi w Barcelonie miał tylko jedną 10 dniową.
0
@ArdoFCB Mnie najbardziej zainteresowała blogerka z propozycji, czy ona rzeczywiście w to wierzy czy po prostu te magiczne kamienie sprzedaje.
0
Odnośnie Todibo to mam nadzieję że to nie oznacza że trener nie ma nic do powiedzenia przy ruchach transferowych.
0
@lucca87 W Angorze była niedawno recenzja, tylko nie pamiętam czy chodziło o ten silnik. Ogólnie bardzo dobra opinia największe zarzuty oceniający miał do topornego w użytkowaniu i mało intuicyjnego systemu multimedialnego.
0
@zxcvbnmasdqwe No gdyby to powiedział ostatnio to dostał by nawet 3000 postów rzygania. Wybierz się w podróż do komentarzy z czasów początków EV w Barcelonie, Ernesto miał naprawdę dobrą "prasę".
0
@dawka86 Dawno temu spotkałem się z opinią że bramkarz jako kapitan-motywator słabo się sprawdza z racji pewnego oddalenia od centrum gry.
0
@polo508 Jeśli Sentienowi by nie wyszło to zarząd będzie szukał nowego trenera który da impuls by to ich człowiek wygrał kolejne wybory, byłbym skłonny dużo postawić ze w takim wypadku nie dadzą temu jegomościowi rocznego kontraktu.
2
@Zagorzały Fan F.C.B Wczoraj ktoś pisał że był na treningu.
1
@Mundial2018 @Coutinho007 @Mathew86 Wague ma tylko Senegalu.
1
@bartoszekkk Olmo kolejna 10, tego własnie potrzebujemy.
0
@AlvaroHanso Wreszcie pozbyliśmy się tego wałka transferowego a ten chce go z powrotem. Przy Douglasie to Roberto jest wybitnym PO.