Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masa11 Tylko że tymi zwolennikami była szatnia i większość zarządu więc nie ma się co dziwić że przedłużono kontrakt.
1
@Witekk10 I cały plan Bartka jak to można opchnąć Todibo bo jest Araujo poszedł się ...
0
@Quanah_Parker Jak to w meczu z Lyonem wpuścił go z niedoleczoną kontuzją, to na pewno mu pomogło.
0
@mtrix563 Do pomocy się nie nadaje na skrzydło mamy już inną 10(która może powędruje na SN ale kto wie) na drugim skrzydle jest ta najlepsza na świecie gdzie tu miejsce dla tego zawodnika, żeby to jeszcze czarował w tym Bayernie ale nic takiego nie słyszałem. To był zawodnik Kloppa który i tak się go w końcu pozbył bo jest zbyt chimerycznym zawodnikiem który mało biega.
0
@SergioTomas O tak, to czego Barca potrzebuje najbardziej to kolejna 10, do 4 razy i więcej sztuka.
0
@LuisSalvano To nie jego wartość wolno spada tylko ogólna wartość zawodników wzrasta. Porównaj sobie maksymalną wartość dwa lata temu a teraz
0
@nieprzysiadalnosc Wiesz do tego można się przyzwyczaić, za ludźmi z tego zarządu ten smrodek ciągnie się od dawna, właściwie to więcej ich decyzji to decyzje toksyczne z niemiłymi konsekwencjami niż takim którym można przyklasnąć.
0
@Mankind Chcesz coutinho a wyganiasz Dembele, nawet połamany Francuz dał Barcelonie więcej niż wiecznie spacerujący ze spuszczoną głową Brazylijczyk. Dla niego nie ma miejsca w Barcelonie mówił o tym klopp a zawodnik tylko to potwierdził. Ni to pomocnik jakiego potrzebuje Barcelona a 10 mamy o kilka klas lepszą.
1
@Hawajczyk Czy ja wiem, zobacz co się ostatnio działo z Frankim chłopak gasł w oczach to nie było normalne widziałem komentarze pełne zdziwienia w zagranicznych mediach dziennikarzy co się dzieje z tym zawodnikiem.
1
@Encore Zawsze pozostaje Bartomeu i jego wesoła gromadka.
0
@LuisSalvano Oczywiście że kompromitacja. Za podobne pieniądze które dostaliśmy za zawodnika top 2-3 kupujemy jego starszą gorszą i przetrzebioną kontuzjami wersję.
0
@koziar Może to tylko ktoś kto ma przewietrzyć szatnię z perspektywą na więcej tu nieważne kto przyjdzie zadanie będzie niezwykle ciężkie, bo niektórzy będą się zapierać w futrynie ale nie można się temu dziwić, Barcelona zapewnia fantastyczne warunki.
0
@AmigoBlancos Tylko że wszystko wskazuje na to że to nie były jego transfery, bo EV zwyczajnie był za słaby by jakieś swoje kandydatury wymusić. Choć z drugiej strony parejo i william za 80 to dość specyficzne cele transferowe.
1
@SeeleyBooth Wolę dwa dobre wzmocnienia niż jednego Neymara którego właściwie to nie chcę, bo wydawanie podobnej kasy jaką się otrzymało za trzy lata starszego, gorszego i przetrzebionego kontuzjami piłkarza uważam za frajerstwo, a do tego dochodzi jeszcze wątek odejścia ale tu każdy ma swoje podejście do sprawy.
0
@Quahoo Przecież tu nawet pewna osoba z redakcji pisała że Pique może grać za darmo a w tym okresie był trzecim najlepiej zarabiającym obrońcą na świecie.
0
@TheNekro94 Ale ta porażka może Barcelonę bardzo drogo kosztować, to jak wiele poświęcono by znaleźć się na tamtym rynku może zostać zaprzepaszczone, to nie tylko walka o SPH ale o wpływy na tym rynku.
7
Barcelona od kilku lat w wielu transferach zwyczajnie przepłaca, to nie będzie miłe okienko dla księgowego bo wiele wskazuje że Barca tego ŚN szukać będzie, ceny poszybują niesamowicie.
0
@zdrowyrozsądek Serio po Puyolu czy w innych sytuacjach Zubim Robercie czy Segurze dalej takie rzeczy piszesz.
Jeśli EV jest zdziwiony tym że zarząd go wystawia i szuka kogoś by ocieplić wizerunek(Puyol) to znaczy że ma problemy poznawcze bardzo poważne.
3
Cóż jeśli jest zdziwiony tym jak go potraktował zarząd, to ja już rozumiem dlaczego te legendarne analizy nie przynoszą skutku.
0
@norbi77 No właśnie kiedy?
Chcesz wypchnąć z klubu w ciągu dwóch lat kręgosłup zespołu(5 kluczowych zawodników) który odchodzić nie zamierza.
Pep miał poparcie najważniejszych osób w drużynie które były do tego w napiętych stosunkach z gwiazdami których się pozbyto. Idealnym przykładem do tego był Eto'o którego chciał się pozbyć ale szatnia go wybroniła.
3
@Artsss Ach znów kibic Barcy xxx lat na stronie od dawna co zawsze jest podkreślane, ale na konto dopiero uzbierał.
0
@norbi77 Nowy czyli kiedy? Gdy będzie odchodziła stara gwardia Antek będzie miał 30-31 lat. Brazylijczyk będzie miał 29 a to i tak optymistyczne założenia.
0
Cóż jakby nie było to przyszły dla wielu prezydent tego klubu jest jego największą bolączką w tym artykule :)
3
Przekonamy się czy Antek da radę na ŚN, jeśli nie to pozostaje się tylko modlić że pion odpowiedzialny za transfery i najwyższe stołki zmienią niebawem zatrudnienie.
2
@ViscaBarca123 Dla mnie to jest w pewnym sensie podobna sytuacja jak z Puyolem ogrzewanie sobie wizerunku kimś tak szanowanym.
4
Nie za bardzo trafia do mnie argumentacja że Xavi sobie nie poradzi bo dotychczas idzie mu w katarze kiepsko. Ale ile ludzi zna tą ligę ile osób regularnie ogląda i oglądało ten zespół wcześniej.
Jakich zawodników prowadzi Xavi? I jak ich umiejętności prezentują się na tle ich rywali. Nie jestem fanem jego zatrudnienia w najbliższych miesiącach bo jednak perspektywa trenowania tak wielu swoich kolegów z drużyny nie wygląda zbyt optymistycznie, ale przekładanie sytuacji z kataru na Barcelonę nie jest do końca sprawiedliwa.
0
@nowykosz Puyol już na własnej skórze nauczył się jaka polityka panuje w wielkich klubach.
1
@koziar Grał z Xavim i Puyolem.
0
@TheMefju Nie tak, tylko Bartek wie dokładnie ile go to zwolnienie będzie kosztowało, a będzie bardzo dużo. Zważywszy że chłop ma bzika na punkcie przedstawiania kolejnych rekordów finansowych to wypłacenie gigantycznej odprawy trenerowi możne zburzyć mu całą tą misternie skleconą historyjkę.
2
@HassanMubarak Tylko prawdziwe świeżaki albo naiwniacy uważali inaczej. Chyba że ktoś po prostu nie chciał widzieć co działo się przez dwa wcześniejsze lata.