0

@ShinobiQWE Ja tak ma ze Scarlett Johanson ale to raczej z powodu że pamiętam jak wyglądała przed wizytami u chirurga.

0

@AlvaroHanso A ile lat temu Barcelona w styczniu nie walczyła na trzech frontach, EV nie jest powodem że mamy taką możliwość.

0

Trzeba zatrudnić kogoś do brudnej roboty, i przewietrzyć to towarzystwo. A Xavi niech dostanie czysta kartę i prowadzi zespół bez byłych kolegów, tak wiem Pep i Lucho też prowadzili byłych kolegów ale nie w takich proporcjach.

0

@Mat_Cat Zwolnią go jak odpadnie od razu fazie pucharowej albo w kwietniu będzie brakowało kilku punktów do Realu, w innym wypadku nie ma na to mowy bo EV nie odejdzie a Bartomeu nie zapłaci mu za zwolnienie.

0

@Colon Mnie to na przykład dziwi, ja nawet nie podejmuje się wspominania Barcy z lat przed 98 bo zwyczajnie tego już nie pamiętam a zdarzało mi się już mecze Barcelony oglądać dzięki kuzynowi mieszkającemu w Hiszpanii. Nie wiem jak można gloryfikować coś co widziało się wyrywkami na yt. Żeby to sprawiedliwie ocenić to trzeba obejrzeć przynajmniej ile 30-40% wszystkich spotkań, niektórzy pewnie napiszą że więcej. Od lat nagrywam całe sezony na płyty ale nie za bardzo chce mi się do tych chwalebnych lat wracać, komuś zaczynającemu przygodę z Barceloną po Pepie a chcąc ocenić jego karierę tutaj realnie było by trudno i wymagało by to nie lada zaparcia.

Ja miło wspominam ww hasło, zawsze kojarzy mi się z tym że stery w reprezentacji przejmuje ikona Barcy z rąk tej Realu i prowadzi ją do świetlanej przyszłości.

Co do okresów to racja część ludzi pisze tu komentarze jakby ekipa Guardioli wszystkich wgniatała w murawę po 5:0 a tak nie było. Ale emocje z oglądaniem drużyny wychowanka a EV są zgoła odmienne nawet jak się przegrywało. Mnie nawet nie bolało to powolne klepanie w ostatnim sezonie.

0

@Colon Jeśli ludzie z konfederacji chcą rozwijać swój projekt to w wyborach muszą odnieść sukces jak na swoje możliwości, jkm im tego nigdy nie zagwarantuje, ww dają o wiele większe nadzieje na kolejne rzędy dusz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pewnie że jest, tyle że w Barcelonie powinni grać w rozsądnych proporcjach zawodnicy nie bardzo dobrzy a wybitni, z trenerem sytuacja wygląda podobnie.

1

@koksik2700 Tylko że więcej jest zwycięzców wśród trenerów uchodzących za bardziej motywatorów niż wśród tych o nacisku taktycznym.

1

@FC1899Barca Od ponad 10 lat Argentyna ma chyba najlepsze formacje ataku jakie wystawiają reprezentacje, ale to się absolutnie nie przekłada na jakość gry czy rezultaty.

0

@Colon Dawaj tą reklamę bo tv praktycznie nie oglądam a zwłaszcza reklam.

0

@MarshallLAW Ja bym się zdziwił gdyby nie wystąpił, za coś Arabowie zapłacili, wątpię by nie ubezpieczyli się na potencjalne "drugie składy".

6

Digne to idealny przykład że nie każdy klasowy piłkarz wpasuje się do Barcelony, powody już pomijam.

0

@kamson24 Dla niektórych to już 110%

0

@Tatazolwinia Nie śledzę Bayernu więc nie będę się do tego co robi teraz odnosił, w Barcelonie nie biegał, nawet ta dobra pierwsza połowa sezonu o jakiej później marzono odnośnie Brazylijczyka nie była fenomenalna. A kolejny rok to kompromitacja, zaczynając od spacerów spuszczonej głowy kończąc na usilnym szukaniu tej swojej kępki trawy z której w Anglii ładował bramy a w Hiszpanii nie. Nie będę wnikał ile w tym winy kogokolwiek dla mnie ten transfer to jeszcze większa katastrofa niż Dembele bo przychodziła do nas gwiazda PL.
Nie żebym nie doceniał waleczności Vidala ale gość to nie moja piłkarska bajka już wolę tego Arthura. Więc dla mnie tym bardziej nie ma miejsca dla Cou.

1

@ArdoFCB dr Ewa Kurek idealnie w kilku zdaniach podsumowała tą przedziwną miłość żydów do Niemców w pierwszym numerze Angory 2020.

0

@HansLanda W zeszłym sezonie wystawiliśmy najstarszy zespół w naszej historii LM ten rok wcześniej to w większości ci sami ludzie. Dwie największe kompromitacje ładnie się z tym komponują.

Nawet jeśli to i tak wyglądają lepiej niż William za 80 mln.

0

@Tatazolwinia A na jakiej pozycji pasował? Ja tam mam takie samo zdanie jak Jurgen że Brazylijczyk do pomocy Barcy się nie nadaje. Tym bardziej jak się ma drugą nie biegającą 10 w drużynie.

1

@IronSanHybrid EV zaliczył też wpadkę gdy odebrał Barcelonie tytuł a jego euforia z tego powodu zdziwiła wielu ludzi powiązanych z klubem. Nie pamiętam tylko jaki to był mecz może ten z tamuzado.

0

@Kurkmen Nie mogą zostać jako zmiennicy bo zaraz wrócili by do składu. Widać to wyraźnie po skuteczności jaką dają płacze w mediach.

0

@Mathew86 @Mario96w Alba to przede wszystkim został uwolniony od Neymara.

0

@onlyoneking Nie no nie przesadzaj, zerwanie kontraktu i wypłata odszkodowania też ma znaczenie :)

0

Panowie niesamowite rzeczy tu piszecie nic dziwnego że w Polsce tyle wypadków niektóre cudeńka tutaj to kwalifikują się do "czego nigdy nie robić za kierownicą"

0

@maroon Tak wypalanie jest w pewnym sensie sposobem na użyźnienie gleby ale stosunek pozytywów do negatywów całkowicie przekreśla tą metodę by uznać ją jako metodę skuteczną.
Tak popiół można traktować jako nawóz w określonych warunkach ale konsekwencje wypalania tj niszczenie próchnicy ziemi czy wyparowywanie azotu.
To nie tak że to była najskuteczniejsza metoda tylko panowało przekonanie że popiół to doskonały nawóz a wypalane są również nasiona chwastów co miało w przyszłości ograniczyć czasochłonne pielenie, obydwa ww atuty tej metody okazały się błędne.

@Colon Ja nic nie pisałem o inteligencji, napisałem tylko że nie powinien zabierać głosu w sprawach w których brak mu elementarnej wiedzy, a o rolnictwie ma nikłe pojęcie bo to już któryś raz gdy pisze bdury bo piję tu do jego felietonów gdzie pisał że rolnicy żyją z 500+ i dopłat a pola stoją puste, dla byłego europosła to kompletna kompromitacja, korwiniści tak sobie śmieszkuja z niewiedzy innych ale jak ktoś od nich opowiada głupoty to zaczyna się szukanie kota by go odwrócić albo szeroko pojęta interpretacja słów.
Nie jestem zainteresowany jego książką, dlaczego jkm miałby być guru w sprawie podatków? Rozumiem tego młodego metzen? ok to gość za którym również nie przepadam ale to po jego książkę chętniej bym sięgnął.

14

No i świetnie teraz tylko pozostaje Alenii udowodnić na boisku że w Barcelonie coś ostatnio się zagubili.

3

@maroon Proszę cię nie pisz takich bzdur, bo ktoś to jeszcze przeczyta i będzie te absurdalne mity rodem ze średniowiecza powtarzał.

2

@ViscaBarca123 Szczerze ja z wielką rezerwą podchodzę do każdej 10 mogącej grać na skrzydle, ale tu wygląda to jak zabawa do trzech razy sztuka.

3

@Nano22 Ekolodzy rozdzierają szaty bo przepadło na zawsze wiele gatunków fauny, i pół miliarda zwierząt. Wypalano busz prewencyjnie by pożary nie doprowadzały do tego co się dzieje.
A teksty o wypalaniu upraw by zebrać większy plon to wierzenie szamanów i obalono ten mit już dawno naukowo, niech janusz trzyma się od rolnictwa z daleka bo nie ma o nim kompletnie pojęcia co już nie raz udowadniał.

0

Czyli podsumowując:
Pique na kolejny sezon znów pewny skład. Mimo błyskotliwego początku poprzedniego sezonu, zero wyciągniętych wniosków.
̶S̶z̶a̶m̶a̶ń̶s̶k̶i̶e̶ ̶k̶o̶l̶a̶n̶o̶ Niepewne zdrowie Sama.
Todibo młody zdolny ktoś chce kupić?

FC Barcelona nie kupuje ŚO bo ciuła na napastnika o zgrozo możliwe że chcą kupić tego złego siwego kolegę Arthura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?