Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145 dla nas to zmiennik idealnie, szczególnie gdyby nie szło. A tak to nie opcja do naszej gry.
0
@Filipem o Dembele też tak mówiono. Osimhen to bestia nie tylko w ataku, ale też, a może przede wszystkim w pressingu. Gość skrojony nu pod taktykę Flicka idealnie.
1
Bastoni, Osimhen, Cucurella, a na LS w takim wieku to nie wiem...Leao? ;)
0
@Fake69 ale tym systemem też wygraliśmy z Atletico w rewanżu PK 3-0 gdzie nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Gdyby nie ten system, nie tworzylibyśmy tyłu sytuacji i nie mieli takiej kontroli. Do tego jednak potrzebujemy zawodników na najwyższym poziomie i maksymalnie skoncentrowanych. W pierwszym meczu z Atletico gdzie dostaliśmy 0-4 straciliśmy z Casado kompletnie środek pola. Moim skromnym zdaniem, priorytetem jest wykorzystywanie sytuacji i zabijanie meczu po sytuacjach, które tworzymy, a tworzymy ich mase. Nawet w takich spotkaniach jak z Atletico czy Chelsea gdzie wynik wskazywałby, że mecz był jednostronny, mogliśmy na początku spotkania rozbroić rywala, gdyby tylko skuteczność.
0
@Dari0G ale ja nie o tym...
2
Prawda to czy dezinformacja?
Jeśli tak, to głęboko w Tonim wciąż płynie ta sympatia do barw blaugrana. Odchodząc z Bayernu, bardzo chciał do nas trafić. Przepełnienie jednak u nas w tamtym czasie w środku pola było tak duże, że nie można było sobie na to pozwolić. Podobnie było zresztą z Modriciem i Ozilem, zawodnikami, którzy bardzo sympatyzowali z nami.
0
Widzę, że po Porto. Co tam Bednarek odwalił?
Korzystając z okazji. Ten Murillo z Nottingham to poziom klasa światowa czy nie ociera się nawet?
0
@Fake69 ostatnio zmiażdżone Atletico tym systemem. Natomiast skuteczność to druga sprawa, gdybyśmy wykorzystali chociaż część ze stworzonych okazji, to Atletico odechciałoby się już wszystkiego. Oni mieli już dość przerażania w oczach po bramce na 0-2. Ta niefortunna sytuacja z Ferminem rozwiała naszą koncentrację i zamiast 0-3, zrobiło się 1-2.
0
@18Pawel99 Olmo aut za taką kasę i w jego miejsca Silva...proszę Cię :D
Jeśli Olmo faktycznie miałby odejść to pod warunkiem, że w jego miejsce wchodzi naprawdę kozak transfer na ŚPO, ale osobiście nie widzę takiej potrzeby.
2
Jeśli to prawda, nie to nie może być prawda...
Nie widzi powodu :D
0
@Eto'o9 R10 grało się! :)
1
@Lionel_Messi10 nie dodałem, że o lewonożnych mi chodzi ;)
4
@Eto'o9 R10 Bastoni ma cholerną inteligencję ustawiania się, a który szybszy?
0
@KujawiakA w 99% obecnie już tak jest jak nosisz białą koszulkę. Stąd takie oburzenie...
3
Byłby jakiś lepszy kandydat na chwilę obecną? O jakości nie mówię, bo ma ogromną. Ale czy zadatki na lidera defensywy i umiejętność grania na granicy spalonego są?
7
Choć na chwilę odwrotna pozycja od codziennej. Może to przejaw lepszej zmiany...
1
@Darek1112 nikogo, mamy świetnych jakościowo pomocników + zaplecze La Masia.
2
@Faro wpis po to, żeby nazbierać wyświetleń i poleceń, a w rzeczywistości zapewne nikt tam się dziecka nawet nie spodziewa. W takich chorych czasach żyjemy niestety.
7
Tyle im napomagał, a ten go kopie...
1
Jak ktoś rozdaje zielone to na siebie proszę, ja też się śmieje z Realu Madryt jakby co :D
0
@noface tam tylko Guler dostał czerwo...
4
@Pawlak1992 PSG mimo wszystko, bo Dembele, którego mimo wszystko bardzo lubię i Lucho.
0
@PIWOSZ89 śmieszku Ty jeden :D
Weź mi tu nie cytuj tego...Artura :D
6
Dziwnie jest kibicować Bayernowi, kilka razy w życiu mi się zdarzyło...
0
@wieczor81 ale co zmarnował setkę wcześniej po ciastku od Musiali i kilka piłek, to przebijał nawet Rashforda;)
7
Tak zwyczajnie, smutno się jakoś zrobiło, że to nie my jednak zagramy z tym Arsenalem...
3
Arbeloa - pytanie z serii czerwone kartki dla Realu Madryt też na siebie proszę :D
4
Pytanie z serii - porażki Realu.
Arbeloa - na siebie poproszę :)
2
Pomijając sędziów to Real potrzebuje piep... pół sytuacji, żeby zdobyć gola. A u nas widzimy jak to jest, piękna gra, multum sytuacji, a bramek powinno być znacznie więcej.
1
@ladypuyol ale oczywiście, że ze wszystkim się zgadzam. Mimo wszystko nie powinny paść takie słowa z ust piłkarza. Od tego są skargi, które powinien złożyć zarząd aby domagać się sprawiedliwości. Nie mówię o nabieraniu wody w usta, a o innej formie rozwiązywania czy nagłaśniania tego typu problemów.