0

@Karol145 dla nas to zmiennik idealnie, szczególnie gdyby nie szło. A tak to nie opcja do naszej gry.

0

@Filipem o Dembele też tak mówiono. Osimhen to bestia nie tylko w ataku, ale też, a może przede wszystkim w pressingu. Gość skrojony nu pod taktykę Flicka idealnie.

1



Bastoni, Osimhen, Cucurella, a na LS w takim wieku to nie wiem...Leao? ;)

0

@Fake69 ale tym systemem też wygraliśmy z Atletico w rewanżu PK 3-0 gdzie nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Gdyby nie ten system, nie tworzylibyśmy tyłu sytuacji i nie mieli takiej kontroli. Do tego jednak potrzebujemy zawodników na najwyższym poziomie i maksymalnie skoncentrowanych. W pierwszym meczu z Atletico gdzie dostaliśmy 0-4 straciliśmy z Casado kompletnie środek pola. Moim skromnym zdaniem, priorytetem jest wykorzystywanie sytuacji i zabijanie meczu po sytuacjach, które tworzymy, a tworzymy ich mase. Nawet w takich spotkaniach jak z Atletico czy Chelsea gdzie wynik wskazywałby, że mecz był jednostronny, mogliśmy na początku spotkania rozbroić rywala, gdyby tylko skuteczność.

0

@Dari0G ale ja nie o tym...

2



Prawda to czy dezinformacja?
Jeśli tak, to głęboko w Tonim wciąż płynie ta sympatia do barw blaugrana. Odchodząc z Bayernu, bardzo chciał do nas trafić. Przepełnienie jednak u nas w tamtym czasie w środku pola było tak duże, że nie można było sobie na to pozwolić. Podobnie było zresztą z Modriciem i Ozilem, zawodnikami, którzy bardzo sympatyzowali z nami.

0

Widzę, że po Porto. Co tam Bednarek odwalił?
Korzystając z okazji. Ten Murillo z Nottingham to poziom klasa światowa czy nie ociera się nawet?

0

@Fake69 ostatnio zmiażdżone Atletico tym systemem. Natomiast skuteczność to druga sprawa, gdybyśmy wykorzystali chociaż część ze stworzonych okazji, to Atletico odechciałoby się już wszystkiego. Oni mieli już dość przerażania w oczach po bramce na 0-2. Ta niefortunna sytuacja z Ferminem rozwiała naszą koncentrację i zamiast 0-3, zrobiło się 1-2.

0

@18Pawel99 Olmo aut za taką kasę i w jego miejsca Silva...proszę Cię :D
Jeśli Olmo faktycznie miałby odejść to pod warunkiem, że w jego miejsce wchodzi naprawdę kozak transfer na ŚPO, ale osobiście nie widzę takiej potrzeby.

2



Jeśli to prawda, nie to nie może być prawda...
Nie widzi powodu :D

0

@Eto'o9 R10 grało się! :)

1

@Lionel_Messi10 nie dodałem, że o lewonożnych mi chodzi ;)

4

@Eto'o9 R10 Bastoni ma cholerną inteligencję ustawiania się, a który szybszy?

0

@KujawiakA w 99% obecnie już tak jest jak nosisz białą koszulkę. Stąd takie oburzenie...

3



Byłby jakiś lepszy kandydat na chwilę obecną? O jakości nie mówię, bo ma ogromną. Ale czy zadatki na lidera defensywy i umiejętność grania na granicy spalonego są?

7



Choć na chwilę odwrotna pozycja od codziennej. Może to przejaw lepszej zmiany...

1

@Darek1112 nikogo, mamy świetnych jakościowo pomocników + zaplecze La Masia.

2

@Faro wpis po to, żeby nazbierać wyświetleń i poleceń, a w rzeczywistości zapewne nikt tam się dziecka nawet nie spodziewa. W takich chorych czasach żyjemy niestety.

7



Tyle im napomagał, a ten go kopie...

1

Jak ktoś rozdaje zielone to na siebie proszę, ja też się śmieje z Realu Madryt jakby co :D

0

@noface tam tylko Guler dostał czerwo...

4

@Pawlak1992 PSG mimo wszystko, bo Dembele, którego mimo wszystko bardzo lubię i Lucho.

0

@PIWOSZ89 śmieszku Ty jeden :D
Weź mi tu nie cytuj tego...Artura :D

6

Dziwnie jest kibicować Bayernowi, kilka razy w życiu mi się zdarzyło...

0

@wieczor81 ale co zmarnował setkę wcześniej po ciastku od Musiali i kilka piłek, to przebijał nawet Rashforda;)

7

Tak zwyczajnie, smutno się jakoś zrobiło, że to nie my jednak zagramy z tym Arsenalem...

3

Arbeloa - pytanie z serii czerwone kartki dla Realu Madryt też na siebie proszę :D

4

Pytanie z serii - porażki Realu.
Arbeloa - na siebie poproszę :)

2

Pomijając sędziów to Real potrzebuje piep... pół sytuacji, żeby zdobyć gola. A u nas widzimy jak to jest, piękna gra, multum sytuacji, a bramek powinno być znacznie więcej.

1

@ladypuyol ale oczywiście, że ze wszystkim się zgadzam. Mimo wszystko nie powinny paść takie słowa z ust piłkarza. Od tego są skargi, które powinien złożyć zarząd aby domagać się sprawiedliwości. Nie mówię o nabieraniu wody w usta, a o innej formie rozwiązywania czy nagłaśniania tego typu problemów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?