0

@MesQueUnClub_87 nie on ma przemawiać. Tym powinien zająć się zarząd.

1



Niestety nie po raz pierwszy Raphinha pokazuje brak swojej dojrzałości w wypowiedziach, które mogą tylko zaszkodzić drużynie. Ja rozumiem zdenerwowanie, itd. ale nie tak się załatwia takie sprawy.

2

@2026Canaletes sprzedać wszystkich, kupić wszystkich :D

1

Odpadliśmy, trudno. Multum niewykorzystanych sytuacji tak często się kończy. Niestety nie tylko nasza gra i zaangażowanie miały na to wpływ.
Pomijając wszystko, tęsknię już za każdym kolejnym meczem i jestem dumny z tych młodych chłopaków Hansiego. Dojechać do końca tego mistrza i planujmy nowy sezon, oby z delikatnym odświeżeniem kadry, zawodnikami na jakich zasługuje i chce Flick. Vamos! :)

0

A może szczypta prawdy w plotkach jest i Pedri bierze pod uwagę jednak przejście do Realu... :D

0

@szela1899 to idealny i oddany zmiennik.

39



Dokładnie.

3

Kolejna fenomenalna zmiana Lewego. Jak przedłużą z nim kontrakt to będzie jakiś dramat...

0

@Eklerek właśnie, że był.

0

Na własne, pieprzone życzenie. Dobranoc.

0

Ja pierdziele i to dalej obrona jest problemem?!

0

Nie wykorzystujemy milion sytuacji, ale to obrona jest problemem :)

2

Piłka od Lengleta to spalony?

1

Spokojnie, będzie powtórka jak z Espanyolem mówiłem i skończy się 4-1 dla nas :)

1

Kolejny klasyk, nie gwizdnięty oczywisty karny dla nas. Co za błazenada w dobie VAR-u!

7

To już u nas klasyk, że zamiast bramka na 3-0 to pierwszy strzał celny rywala i mamy 2-1 :)

3



Potrafi również strzelać bramki. Wejdzie i da awans? ;)

4

@Barca_Big_Moment jestem pełen nadziei, że dostanie w końcu w najbliższym okienku to na co zasługuje.

1



Simeone nigdy nie wygrał na Camp Nou, do ostatniego razu...

6

@Ptasior dokładnie. Bardzo rzadko, ale akurat wczoraj nie mogłem oglądać meczu i wchodziłem tutaj trochę poczytać. Masakra co za jęk, ryk i ubolewanie, jakbyśmy mieli każdego tłuc manitą, okraszoną piękną i finezyjną grą co mecz.

11



Doceniajmy naszego Hansiego.

7



Otóż to! Wielki Hansi Flick i jego banda dzieciaków, którzy nam dają tyle radości, mimo przeciwności, nie tylko tych tutaj opisanych :)

0

Bastoni to demon szybkości czy raczej nie?

0

@Dieselzor Olmo musi grać, a Lewego przyspawać do ławki. Ferran wyjdzie i da nam awans, czuję to :)

2

@El Plutoninho tylko 1 i będzie 1-4 dla nas :)

0

@Krzysztof1987 no właśnie grali w jednym meczu na jednej stronie i świetnie to wyglądało. Nie pamiętam tylko, który to był mecz. Fermin przy Yamalu to też świetna opcja, ogólnie chodzi o to, żeby Lamine miał kogoś do pogrania na obieg.

0

@Chimera Balde z zadaniami defensywny to zupełnie inny, moim zdaniem wysoki poziom aktualnie. Ale można też spróbować praktycznie ŚO Araujo-Garcia-Martin z Cancelo bardzo wysuniętym na prawym wahadle. Czy Rashford na LS? Nie wiem...może to dobry wybór na murarke Atletico (mam nadzieje, że zapchniemy ich do defensywy). Może strzały zza pola karnego znajdą drogę do bramki :)
A może jednak Fermin?

3

@severius jak bardzo szanuje Pepa, tak bardzo nie trawiłem i nie trawię Jego udowadniania, że jest mądrzejszy i sprytniejszy od wszystkich. Koniecznie chcą pokazać coś innowacyjnego, coś o czym będzie się mówić i podkreślać Jego doskonałość i kunszt. Nie jest to do końca złe, trzeba próbować, udoskonalać i tworzyć coś nowego, żeby być najlepszym. Ale są sytuacje w których po prostu nie można kombinować, trzeba wiedzieć kiedy się zatrzymać i pielęgnować to co funkcjonuje. Chociażby jak w pierwszym meczu tego sezonu LM z Realem Madryt. To Pep na własne życzenie przewalił ten awans.

1



Chciałbym we wtorek zaskoczenie i wystawienie Cancelo na prawej flance, współpracującego z Yamalem.

3

@LOPEZ16 co nie oznacza, że przy wzniesieniu się na nasz najwyższy poziom, jesteśmy w stanie zmieść materace z powierzchni ziemi. Choć trzeba pamiętać, że to o wiele chyba mniejszy plac do grania od Camp Nou i to może być jeden z kluczowych aspektów. Bardziej znaczący od samego dopingu sądzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?