Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jakie to wszystko jest żenujące z ich strony. I jeszcze ten RealMadridTV z lekka śmiesznie niepoważny...
Chcąc być częścią tego Madryckiego cyrku, ewidentnie nie można mieć równo pod sufitem.
7
Lubię Wayne'a. Pamiętam jak w drugim finale LM z nami, chyba jako jedyny czegoś próbował aby stworzyć nam zagrożenie. Gdzieś po cichu liczyłem, szczególnie po plotkach, że może do nas trafi ;)
1
@arasz1819 jeszcze gdyby się tak los do nas uśmiechnął i był szybka czerwona kartka, a nawet i dwie, tym razem dla rywali ;)
4
@Irmscher10 jest też coś tak bardzo ważnego jak utrzymanie rytmu meczowego. Moim zdaniem taka wymiana wszystkich zawodników może nieźle to zaburzyć, choć nie musi, ale wielokrotnie to widzieliśmy chociażby na takich MŚ czy ME jak wspomniałeś.
9
Arbeloa wyjaśni to Negreirą ;)
0
@Eric_Abidal_22 Kylian grał z kontuzjom! :D
0
@Borneo tak, nie te kolana badane :D
1
@brd42 i dwa gole mniej od murarzy z drugiej części Madrytu. Pewnie zresztą też z nie mniejszą, jak nie większą sumą wydaną na transfery od sąsiada.
5
@Pedri16Future spadnę z łóżka, ale się uśmiałem :D
0
W sumie się im nie dziwię i nawet z lekka mi ich szkoda, po takich łomotach jakie dostawali w chociażby tamtym sezonie. W końcu te emocje mogły być rozładowane...
1
Hansi zasługuje choć na jeden sezon z choć 2-3 transferami jakich tylko by sobie zażyczył.
0
@Dawidfcb1998 będzie, zobaczysz :)
0
@Korsain ~Arbeloa
- na siebie
5
We wtorek powtarzamy wynik i wywozimy zwycięskie 1-4 z Estadio Metropolitano.
1
@July_6_BcN swego czasu wygrałem biografie Iniesty za przewidzenie bramki Suareza w 18 minucie, nie pamiętam już z jakim klubem wtedy graliśmy ;)
10
Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu pamiętajcie. Wy poważnie chcieliście odpuścić dzisiejszy mecz i nie wykorzystać potknięcia Realu? We wtorek możemy się pożegnać z LM, a chcielibyście sobie jeszcze skomplikować życie w lidze, podłączając Real do tlenu?
Odnośnie LM to oczywiście nic nie jest przesądzone i nie jest też powiedziane, że odpoczynek zawodników Atletico wpłynie na nich lepiej niż na naszych zawodników dzisiejsza gra. Nie takie rzeczy świat futbolu widział :)
Vamos Barco! Do wtorku i dziękuję Wam za wszystko Hansi z bandą tych młodych chłopaków! Wlaliście we mnie ponownie emocje i radość z oglądania tej pięknej drużyny z którą jestem od 1996 roku :)
4
Jaki tu jest ryk to niebywałe. Jak małe dzieci. Chcielibyście na okrągło koncertowej gry i manit. Takie wyniki co z tą kadrą robi Hansi to po prostu ukłony w jego i zespołu stronę. Oczywiście, że zdarzają się lepsze i gorsze momenty, ale spójrzcie jak jest w innych klubach, które wydają krocie i mają zdecydowanie dłuższe ławki od naszej. Ciekawe jak tam kibice muszą ubolewać...
0
Ferran dzisiaj z hattrickiem.
0
@Kubsoleon a co miał pajacować jak Mourinho? Niektórym to naprawdę niedogodzi...
1
@Cyzix i wtedy załaduj na 0:1.
2
Ale mi się odechciało tej drugiej połowy totalnie. Kit z tą czerwoną kartką i straconym golem, ale jak można poraz kolejny nie wykorzystać żadnej ze stworzonych sytuacji, po czym dostać piłkę za plecy i wyprzedzającego zawodnika z autostradą do bramki...
0
Poraz kolejny frajerstwo na własne życzenie.
1
@Messibestplayerintheworld Madryt zapowiada, o to chodziło ;)
2
Tyle zapowiadają i odgrażają się na rewanż w Madrycie. Ciekawe jakiego dwunastego zawodnika szykują. Szymon ze skręconym kolanem to ich największe osłabienie, ciekawe czy zdąży się wykurować;)
1
@basuza czerwona dla Taha :D
Ale się uśmiałem. Za podobne wejście w drugą stronę, Carreras nie dostal nawet żółtej ;)
0
@MesQueUnClub_87 najgorsze jest w tym wszystkim to, że sami grają prowokacyjnie i brutalnie, a jak sam mówisz - prują się o wszystko i zachowują się jak panienki gdy przeciwnik zagra ciut ostrzej.
5
On będą tak prowokować Yamala, że aż sami wylecą z boiska ;)
Jeszcze żeby ten cwany Simeone się przejechal na tym swoim chytrym planie i przekonał się jaką ten nasz smarkacz dojrzałością się wykaże:)
5
Tak żebyście nie zapomnieli, który klub jest najbardziej...
0
@Bobo25 prześcieradłom by gwizdnięto ;)
7
https://x.com/Has_RMrbdaclub/status/2041609876221161598
Olise pograł Carrerasem :)