GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Niby kolejny rok, a Messi wciąż jest mistrzem świata!!!
5
Niby inflacja, kryzys i bieda, a strzelają jakby mieli nieskończoną ilość pieniędzy. Nie może być tak dobrze, więc życzę wszystkim, aby w przyszłym roku PiS już nie rządził, kurła.
1
@DonCarletto ale Messi też dobrze zarabia, a jest mistrzem świata :D
1
@Adran360 mamy prawie rok 2023, a nie prawie 2030
6
Życzę wszystkim, aby w przyszłym roku nie skończyli jak Ronaldo, a jak Messi.
0
@agaFCB A Ty Agnieszka co byś zaśpiewała?
1
@macio_944 you made my sylwester :)
0
@WiernyKibic111 Znowu w życiu mi nie wyszło 1h
2
@Faro To jest trzeci sezon Artety w roli trenera. On dostał czas i zaufanie. Średnio wierzę w Xaviego, ale żałosne są te porównania.
2
@mekston zobaczyłbym w końcu kogoś w roli trenera, który bezkompromisowo nie boi się grać ofensywnego futbolu. Czasami jak patrzę co my gramy, to dochodzę do wniosku, że wolałbym aby Barca czasami przegrała nawet (a podam jakiś nierealny wynik) 2:8, niż remisowała mecze po 1:1
0
@GeraltzKatalonii Imponujący jest Arsenal, który może mieć 7 punktów przewagi
11
@Pawel13sz jak zwykle inny mecz oglądał
2
@FcBarcelonaFanMSN 180cm*
16
A tak w ogóle, to kolejny super mecz Lewandowskiego
15
Najgorsze że ten pajac nie poniesie żadnych konsekwencji. Po meczu Argentyny z Holandią najwyraźniej nie miał nawet żadnej rozmowy na temat jego sędziowania. Tak to może starałby się wyciągnąć jakieś konsekwencje. No ale on dostaje do sędziowania derby i popełnia dosłownie te same błędy. W żaden sposób nie potrafi zarządzać meczem i piłkarzami na boisku.
2
U mnie już strzelają. No ale rozumiem, pewnie dzieci nie mogły wytrzymać do 24 i już idą spać. W końcu już po 16
2
Xavi do grudnia @Comentateiro
16
Kiedy pytacie dlaczego Enrique nie chciał korzystać z Fatiego na mundialu
8
@Luciano99 5% to przypadkiem nie za dużo? @Rust_Cohle jest szczodry, to trzeba przyznać. Porządny człowiek o wielkim sercu
1
@VegetaPolska Ty byś nie miał szans u 40-letniej dziewicy, więc nic dziwnego, że gdzie nie patrzysz, to widzisz prostytutkę
1
@Emhyr ja to w ogóle nie rozumiem sylwestra xd
1
@macio_944 Bo po prostu komentator aby być prawdziwie dobrym i profesjonalnym, to sorry, ale nie może być kibicem danej drużyny. Musi być kibicem tylko i wyłącznie futbolu.
0
Końcowy gwizdek, Święcicki dochodzi po raz trzeci.
24
@Pewex Oj Paweł, ale Ty to chyba już powinieneś spać
11
Benzema realny konkurent do rywalizacji z Messim o ZP
XD
0
@Encore prawie miliard złotych rocznie. ja pierdule
16
Ależ ten Cristiano... idzie grać do kraju, który jako jedyny pokonał Argentynę na Mundialu.
Przypadek? Tak
6
@Nano22 Twój profil, Zainteresowania: "Zainteresowania La Rambla przed tym gdy stała się bardzo toksyczna i przesiąknięta głupotą. Grupki "wzajemnej adoracji", atakowanie zbiorowe pojedynczych użytkowników, kije w dupach [...]"
Czyli to o takiej kije chodziło.
3
@Comentateiro a widzisz, ja cały czas myślałem że Ci chodzi o grudzień 2023
2
Haha, La Bamba to jest La Bamba. @panderski99 walnął słabiutkiego i oczywistego baita. Wszyscy zorientowani, pierwsze komentarze że to bait i nie ma co odpisywać. Ale czy to ważne? Nie, bo i komentarz i tak wygenerował 93 odpowiedzi i jest w gorących dyskusjach :D
(Tak, tak. A ja jeszcze o tym piszę. Też dołączyłem do tego bajcika)