11

Wciąż nie mogę uwierzyć, że Infantino osobiście wszedł na boisko i strzelił tego gola Meksykowi, aby tylko pomóc Argentynie. Wszystkie media jak i sama Fifa do dzisiaj milczą.

10

@reloaded Tak wyliczył, że Messi ma aktualnie 7, a tak naprawdę już prawie 8 złotych piłek.

1

@PatrykBarca i jeszcze nie potrafi grać w piłkę.

3

@TheNekro94 No ale skoro każdy mógł brać co chciał, to ostatecznie ten najlepszy będąc na koksie, to faktycznie był na najlepszy, bo pokonywał innych na koksie :P

2

Przeraża Was śmierć?

0

@Mads ale będą w sercach Polaków i za 50 lat :P

0

@Mads Pudzian i Małysz, mówi Ci to coś? :D

6

Doceniamy MSN, ale pomyślcie o
Cruyff - Pele - Maradona

ale to będzie chodziło

5

@cules100pro zarabia tyle na insta, bo jest jego dziewczyną xd

30

"Georgina kupiła samochód dla swojego bezrobotnego chłopaka. To jest prawdziwa miłość."



Warto dodać, że za pieniądze bezrobotnego xd

0

@zenoowity no to co się dziwić, że poziom sędziowania jest taki jaki jest w lidze hiszpańskiej, skoro sędziowie mają taki autorytet.

3

@Emhyr Za sędziowanie meczu Argentyny z Holandią, to powinien zostać wysłany na obowiązkową emeryturę, a nie dostawać do sędziowania derby Katalonii

3

@Luciano99 jest ciężko chory, święta spędził w szpitalu.

1

@CZAJUN_119 W sumie zawsze Arsenal otwarcie mówił, że chcą grać jak FC Barcelona i się do niej upodobniają. Chłopy jeszcze nie wiedzą co ich czeka za kilka-kilkanaście lat xddd

4

@Comentateiro A myślisz, że dlaczego tego się nigdy nie dowiemy? Bo Messi doskonale wie, że nie dałby rady i wszyscy by się dowiedzieli, że tak naprawdę nie jest GOATem.

0

@koziar to na TVN czy Polsacie w końcu xd

0

Kto stracił na mundialu więcej. Stanowiski czy Ronaldo?

4

Okej, gadanie i wyzywanie grubasa, że o 3 w nocy liczył i rozdzielał pieniądze - przy wigilijnym stole - zaliczone

13

@Kondziubarca Umowa poufności, nic wielkiego. Też coś takiego podpisałem, a nikim super ważnym nie jestem. Oczywiście tutaj dziennikarz musiał to przekształcić w stwierdzenie "będzie musiał milczeć"

4

@VegetaPolska Tobie to nie grozi, więc spokojnie :P

10

Twarze nieskażone inteligencją.

1

@wpwelement Zgłoszone za faszyzm. Bez odbioru

0

@Encore Najgorszy: wszystkie

23

No słabo się to zestarzało xd



6

Ale co Michniewicz poblokował dziennikarzy , to jego.

3

@FcPortoFan1999 mała różnica, prawie się nie pomylił

11

@Kidd za tą akcję z premiami, to każdy szanujący kraj by zwolnił selekcjonera. A jak nowemu selekcjonerowi nie będzie chciało się nic dowiedzięć o realnych powodach zwolnienia, to niech nie przychodzi.

2

@Medium wystarczyłaby kontuzja i Messi by nie wygrał mundialu. Po co tak gadać xd

1

@arasz1819 No nie wiem czy to był błąd. Mimo wszystko awansował na ten mundial. To jak graliśmy na tym mundialu pozostawia wiele do życzenia, dobrze że zostaje teraz zwolniony, ale samo zatrudnienie nie można chyba traktować jako błąd. Po prostu nie do końca wyszło

1

@kolomen2 Serio 94 tylko karę dostał? O co chodzi? Nie gram już w Futa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?