2

@maroon nie wiem, ale ona przy każdej okazji mówi jak to wszyscy życzą jej śmierci. No to niech przestanie być "influencerką" i zacznie normalnie pracować. Bo swoim zachowaniem na pewno żadnym kobietom nie pomaga.

1

@GeneralXavi



Maja Staśko zgłosi na policję, a policja wskaże, a sąd ukarze Maję Staśko

16

Biedna Maja Staśko


1

@Bartula moim zdaniem, to te zdjęcie jest fotomontażem.

4

@Luciano99 szanuję, że chce Ci się i masz czas na tworzenie tych bzdur xD ale nie powiem, przy tych opiniach parę razy się zaśmiałem :D

7

Co ten pieprzony youtube zrobił, że jak się wejdzie na jakiś kanał, to nie ma zakładki Wideo albo jak jest, to pod "ostatnio przesłane" brakuje pełno filmów. I trzeba szukać na stronie głównej danego kanału, ale tam jest znacznie mniej wygodnie. Już nie pierwszy raz to widzę.

1

@macio_944 ale jak gracze by mnie pokochali

0

@macio_944 deweloperzy by mnie nienawidzili xd

0

@macio_944 bo nóż i widelec przenikają przez mięso? :D

5

@tristan87 no to faktycznie zajebiście powiązane z Kanałem Sportowym xd

52

@DaPidejpi Kaka przereklamowany XD

1

@bartas97 ehh, szkoda że się nie sprawdziło.

34

Miałem wątpliwości czy Messi jest najlepszy, ale gdy pobił jajko, to już wiem, że to totalny GOAT

8

O Laporta zaczął zbieranie kasy na pensję dla Messiego :D

0

@Rl9k1nG najbardziej do tych w których byłem to Sztokholm.

6

@klopx Apelacja do UNESCO niestety nie zakończyła się pozytywnie, dlatego teraz ostatnia deska ratunku i sprawę będzie analizował Watykan, sam Franciszek.

0

@Rl9k1nG no trochę tak, jeśli chodzi właśnie o takie wieżowce, serio szerokie ulice itd. Ale mnie się osobiście Warszawa nie podoba i nie robi na mnie wrażenia. No ale ok, to była przenośnia. To tak, w aspektach które opisałeś, to Warszawa jest najbardziej "miastowa".

1

@Rl9k1nG no powiem Ci, że ewidentnie widać, że nigdy nie byłeś ani w Londynie, ani Nowym Yorku, ani innym serio poważnym mieście :P Tam dopiero czuć to, co opisujesz :) Ale pewnie wszystko przed tobą.

0

@Faro Który mecz Polski?

2

Faule w polu karnym są rzeczą całkowicie normalną. Faule autorstwa piłkarzy, którzy nie są obrońcami, a graczami ofensywnymi, są rzeczą jeszcze bardziej normalną. Gdyby Dembele wczoraj sfaulował Di Marie w jakiś klasyczny sposób: ten chce go minąć, Dembele chce odebrać piłkę, ale nie trafia w piłkę i jest faul - spoko, zdarza się. W sumie normalna sprawa. Nie byłoby podstaw do nazywania Dembele kretynem. Może graczem słabo grającym w obronie - trudno. Ale Dembele zrobił najgłupszy faul z możliwych. Zaatakował całkowicie bez sensu gracza, gdy ten był już tyłem do niego. To jest książkowy kretynizm. Idealny przykład, nie tego kiedy zabrakło szczęścia, szybkości w reakcji czy umiejętności, a gdy po prostu głowa nie dojechała - ale to w sumie u Dembele nic nowego.

1

@kuz o co w ogóle chodzi z tymi jajkami i o tym o czym piszesz?

2

Nie tylko Polska jedyna przegrała zarówno z Argentyną jak i Francją, ale również Australia. Wiecie może kiedy się odbędzie ten mecz o 3 miejsce?

2

@Nano22 ale jest legendą FC Barcelony. Kolejne pokolenia jak będą wiedzieli, że był taki gracz jak Messi, to niektórzy nawet nie będą mieli świadomości, że grał dla PSG albo na zasadzie "no coś tam było", "coś słyszałem".
Tak jak myślisz Maradona, to myślisz Napoli. To że grał też dla Sevilli czy FC Barcelony wrażenia nie robi.

3

@Schoogs o kurde, to teraz Ronaldo to już się na pewno nie pozbiera.

34

Ehh, to były czasy. Polscy eksperci od piłki nożnej wyjątkowo się pomylili :D

https://x.com/ZelaznyPiotr/status/1510239012916764681

7

@Cotutajsiedzieje Lautaro Martinez na pewno największe rozczarowanie. Ale nie ma sensu wybierać najgorszych, byli drużyną i dojechali jako drużyna po same złoto. Martinez w decydującym momencie też strzelił karnego z Holandią. Tam każdy za każdego by oddał nogę. Niesamowity kolektyw stworzyli.

0

@Encore no właśnie transferu, który wniósłby drużynę na lepszy poziom, a nie się do tego dostosował.
(Ja go polubiłem, fajny miał okres w FC Barcelonie, ale transfer zupełnie bez sensu)

0

@Encore no ale co z tego. Transfer który w ostateczności nic nie wniósł i zostawił po sobie dziurę.

15

@VegetaPolska i zupełny przypadek, że akurat Ty o tym piszesz

0

@Encore żartujesz prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?