GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer IMO to przeszedł ją już na 100%. Jedyne co mu zostało to exclusive w postaci bycia trenerem, ale moim zdaniem się na to nie zdecyduje.
3
Ale trzeba też przyznać, że Mbappe to jest top piłkarz. Myślę, że ta jego druga bramka, to spokojnie jedna z najpiękniejszych tego turnieju. Zrobił to perfekcyjnie, a było to naprawdę trudne. Wczoraj przez większość czasu jakby go nie było na boisku, ale w najważniejszych momentach zrobił wszystko co do niego należało. Ma dopiero 23 lata, będzie miał złotą piłkę na pewno jakąś.
0
@NaFazieHitman no to na pewno też. Bardziej skupiliśmy się na tym aspekcie sportowym. Bo widać, że go to też boli, a może przelewa swoje frustracje i gniew z tego co się wydarzyło w normalnym życiu? Ciężko ocenić. Widać po prostu, że sobie nie radzi.
9
@paweldunajecfcb On to i tak ewidentnie od jakiegoś roku, może trochę mniej, ma strasznie zjechaną psychikę. Nie lubię go, ale aż mi go trochę szkoda, bo widać że sobie nie radzi z tym, że młodość nie wróci.
7
Francuzi w tym meczu grali łącznie z 15 minut, a teraz płaczą o sędziego. Gdyby Argentyna wyciągnęła jakieś wnioski z meczu z Holandią, to wygraliby dzisiaj z 4-0.
0
@GeneralXavi Zamykam, dzięki. Chodził o Igrzyska Śmierci
0
Jak się nazywał ten film, że była arena i mieli się gracze między sobą nawzajem zabijać i wygrywał ten, który przetrwał? Mega popularny
4
Martinez co za kot xdddd Szejk to prawie tam zemdlał jak to zobaczył xd
4
Wyobraźcie sobie tam Dudę stojącego xd
5
Nie wręczają jeszcze pucharu, bo czekają, aż @masq z powrotem przełączy na TVP
2
Jak ja widzę płaczącego Messiego ze szczęścia, to i ja mam szklane w oczy. Kocham Cię Messi, dawno w życiu się tak bardzo nie cieszyłem. Brawo, brawo, brawo
14
Ja tych karnych nie wytrzymam. Jak nie napiszę już żadnego komentarza, to wiedzcie, że wysiadło mi serce, ale zawsze Was wszystkich lubiłem, droga La Bambo
4
Kurna mać, za bycie kibicem FC Barcelony w tym Messiego, to powinna byc wcześniejszy próg wiekowy na emeryturę, bo to ze stresu idzie wykitować
2
Ale Laporta to chyba przedłuży kontrakt Dembele za tą akcję. Niezłe to agent Dembele wykombinował, śmialiśmy się że kretyn, a jednak geniusz
3
@Comentateiro bez kitu, zapomniałem że Mbappe gra
18
Ale widać, że Marciniak swoją osobą, sylwetką i sposobem prowadzenia meczu ma szacunek u zawodników. Bo takiego Lahoza to zawsze wszyscy je*ią
9
Messi TOP
Di Maria TOP
Cała Argentyna TOP
Dembele TOP
11
Nigdy Cię Dembuś nie tolerowałem za to jakim boiskowym kretynem jesteś, ale teraz Cię uwielbiam, koszulkę nawet twoją kupię.
16
Leo Ty dzisiaj nie wygrasz z Francuzami, Ty ich nie zniszczysz, Ty ich rozkurwisz. Wierzę, że to będzie wielki mecz i najpiękniejszy dzień w karierze. Vamos Leo
0
Co u Ciebie słuchać?
1
@VamosRakieta jakaś kontuzja czy po prostu nie dostałeś powołania lub zakończyłeś karierę reprezentacyjną?
11
Wyznacz katarskiego sędziego do meczu o brązowy medal mistrzostw świata. Wykurwisty pomysł, brawo FIFA
3
Wygraj 4 razy ligę mistrzów, ale tylko raz graj w finale i to przez 10 minut. Jak to w ogóle brzmi xd Aż mi się szkoda Kovacica zrobiło
18
I cyk, gole strzelone, więc nikt im nie zarzuci antyfutbolu, więc można czekać do karnych xd
5
@Faro nie odnosząc się w ogóle do Gaviego, to zawsze mnie śmieszy ten argument przy bardzo dobrym graczu "on nie pasuje do Barcelony". Nie pasuje do Barcelony, czyli że do czego konkretnie nie pasuje? Do regularny kompromitacji w kluczowych meczach od paru lat? Albo czy my prezentujemy obecnie jakiś konkretny styl czy pomysł, aby mówić że ktoś nie pasuje :P
35
@masq No to będziesz widział w zajebistej jakości jak Messi podnosi puchar
1
@LewoSkrzydlowy11 w sumie to ma już srebrny :P
17
@Fenelon Masz niekwestionowaną rację.
20
@HarveySpecter Mnie też się nie podobało, a nawet nigdy nie byłem we Francji.
8
@Comentateiro nie no, trochę za mało wymagasz. Moim zdaniem powinien zagrać chociaż 3 sezony w 3 ligach jednocześnie i zdobyć w ten sposób 9 tytułów mistrzowskich. Wtedy moglibyśmy się w ogóle zacząć zastanawiać nad tytułem goata.