1

@Cotutajsiedzieje w tych czasach, to nawet się nie opłaca poznawać dziewczyny.

1

Ja nominuję @michal26 mądry i wolnościowy człowiek, a ponadto dostarcza regularnie informacji o wojnie.

4

@Pawel13sz Lewandowski w prime to Lewandowski tylko, że w prime, a Aguero w prime to piłkarz kompletny. Wybór więc oczywisty

7

@Faro Kocham Pepa, ale jak Xavi nie wypali, to trzeba moim zdaniem iść w całkowicie inny sposób trenerki. Inną filozofię, inne podejście, inny styl gry - zresetować ten klub trzeba jakby. Jakiś Tuchel czy coś

0

@tristan87 a no, ale ostatecznie wygrali ten turniej, więc nikt nie pamięta.

0

@tristan87 o widzisz, czyli było więcej kluczowych momentów, wyleciały mi z głowy.

0

@Durbi ...a nawet nie oglądałem tego meczu :D

0

@mekston W sumie tak na oko, to właśnie dałbym taką skuteczność Messiemu, ale tak na oko, to dałbym zdecydowanie większą skuteczność Ronaldo. Myślałem, że ma na luzie powyżej 90%. No ale cóż, pewnie kwestia tego kto jakie karne nie trafił i jak to utkwiło w pamięci. Ronaldo pamiętam kiedyś nie wykorzystał w serii 11 z Bayernem w LM jeszcze za Mourinho (choć i tak się to nie liczy tutaj), a tak to co pamiętam, to te najważniejsze trafiał. U Messiego pamiętam dużo więcej ważnych nietrafionych. No ale grunt, że na mundialu poprawił ten swój element gry (karny vs Szczęsny też nie był jakiś zły)

6

To są właśnie te różnice xD

https://x.com/F1L0n_/status/1609870573345341440

7

@Colon że mamy kraść bez żadnych konsekwencji? Nie no, sorry, ale politykiem nie będę.

1

@FcPortoFan1999 Czesio z każdej szatni jakiej wyszedł, to zostawił syf i smród :P

0

@FcPortoFan1999 ludzie mogą się pokłócić o różne rzeczy i zazwyczaj wszystko rozchodzi się po kościach i idzie w zapomnienie, dopóki nie pokłócą się o pieniądze.

0

@cules100pro No mnie akurat Blady Król jeszcze siadł. No ale Wilk Chodnikowy to dla mnie top topów.

0

@dniel @cules100pro a słuchacie Bisza? Zawsze byłem fanem jego twórczości, tak nowa płyta totalne rozczarowanie (może 1 kawałek siadł, reszta kicha straszna)

1

@cules100pro Pezet, najlepszy obecnie polski hiphopowy twórca. Tak szczerze, to wszystko co nowe od innych twórców, to jest taka beznadzieja. On od lat trzyma poziom.

1

@Comentateiro pomyliłeś się raz, więc sorry, ale twoja słowa teraz nic nie znaczą.

0

@Emhyr to chyba poprzedniego sezonu nie oglądałeś i naszej pozycji w tabeli przed zmianą trenera i zrobieniu paru transferów zimą.

0

@FcPortoFan1999 Podbijam do tego, że przewaga będzie więcej niż 1 punktowa.

2

@Sawik_10 a gwiazdeczki Spurs miały kiedyś z kimś chemię w ogóle? Mieli z Pochettino, doszli do finału ligi mistrzów, to szatnia potem go wywaliła z klubu.

1

@Striker Już pisałem dzisiaj, że kawa to mit, jeśli chodzi o odwadnianie. Ona ponadto nawadnia

0

@Emhyr ja też, ale nie dzisiaj :D ale ok, dzięki :)

0

@Emhyr No kończę trzecia półtora litrową butelkę, a były jeszcze kawy, energytyk itd. Zwykle piję minimum dwie butelki, ale dzisiaj mi się chce wyjątkowo. I nawet nie jestem przekonany, że to od wczorajszego alkoholu, bo nie zawsze tak mam.

0

Macie jakieś sprawdzone sposoby na skuteczne nawodnienie się? Piję bardzo dużo wody dzisiaj (choć zwykle też) i praktycznie w ogóle nie sikam. Cały czas człowieka suszy.

0

@marcin62 tak, żartuję sobie :P

7

Ja pierdule, ale przepiękna pogoda. Dlatego bardzo lubię nowy rok, bo kocham gdy przychodzi wiosna.

5

- Jak Pan spędził sylwestra?
- Panie, ja dopiero z pasterki wracam

2

@Deviler to jest mit. Ponadto wręcz przeciwnie, kawa nawadnia

4

Szczęśliwego nowego roku!

2

@michal26 ja sam nie kupuję, bo to dla mnie bez sensu i nie robi na mnie wrażenia, ale jak ktoś potrzebuje niech se strzela.

41

Obrzydliwe fajerwerki. Mój pies właśnie trzęsie się ze strachu i nie wiem czy to wytrzyma, a nawet nie mam psa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?