GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@tomek8756 to gazeta wyborcza, więc z kurewstwem mają dużo wspólnego. Nie dziwię się, że to dla nich "normalne".
1
@Kgorecki2500 nie lubię zbytnio, ale jestem dużo bardziej leniwy niz Ty i nie wyobrażam sobie jechać dalej i szukać innego miejsca, jeśli widzę jakieś dostępne równolegle.
0
Interesuje się ktoś mocniej Napoli? Jak oceniacie Spallettiego?
3
@DaPidejpi ja bym w ogóle zrezygnował z pozycji bramkarza. Fifa powinna ustalić że mecze będą po 10 piłkarzy na boisku. Wtedy by się dopiero okazało która drużyna jest lepsza i który trener jak zarządza zespołem.
0
@Takana20 Książka nazywa się Barça. Życie, pasja, ludzie i nawet w niej jestem :)
0
@mekston a widzisz, wydawało mi się, że jeszcze jest mecz ligowy pomiędzy.
0
No Lewy sobie pobiegał 120 minut i znowu ma wolne. Nieźle się ustawił w tej FC Barcelonie, taki to pożyje.
2
Busquets jak biegł xdddd
0
@Emhyr No znając FFP to pewnie to jest ten moment, kiedy Paweł Brożek w końcu trafi na Camp Nou.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
59
Chciałbym mieć kiedyś taką kobietę przy której dochodziłbym tak jak Święcicki dochodzi przy Realu Madryt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comentateiro Obrzydliwe. Ja chciałbym zauważyć, że gdyby nie sędziowie, to również Messi nie zdobyłby mistrza świata.
1
@kamiVeB O kim piszesz? Generał był jeden i już nigdy nie będzie kopał w piłkę. Jeśli pytasz o najlepszego piłkarze w historii, to bardzo dobrze.
2
Ale ten Real jest słaby. Niby powinno się dobrze to oglądać w takim razie, ale są tak słabi, że aż się ciężko to ogląda.
0
@barcelonaLM A co oznacza Baila?
2
@PatrychoO No niestety. Nie dosyć, że nie mogli pokazywać pełnię swoich możliwości na boisku, to jeszcze blokował ich rozwój.
4
@GeneralXavi w FC Barcelonie to już w ogóle, ale no Laporta uznał, że zmianę pokoleniową zaczynamy od odejścia Messiego. Ważne, że Busquetsa można podziwiać nadal
5
Ale bym sobie obejrzał Messiego w reprezentacji Argentyny
20
@Kondziubarca Tagliafico: potrzymaj mi piwo
0
@cules100pro I cyk Cancelo, który robi za prawego obrońcę, lewego obrońcę albo któregoś ze skrzydłowych :D
2
@macio_944 mam wrażenie że przeczytałeś "wybieranie", a nie "wyrabianie"? :D Ale i tak dzięki :)
0
Wyrabianie samemu którego alkoholu daje Waszym zdaniem więcej frajdy i satysfakcji, czy po prostu jest ciekawsze albo daje większe pole do popisu. Własnych piw czy win? A może jeszcze inny trunek?
Ktoś ma doświadczenie?
Tylko pytam serio, a nie którym alkoholem można się bardziej nawalić itd.
3
@Criss18Barca To ja akurat miałem płacone podobnie i to na godzinę, a tylko sobie dorabiałem. Co prawda bez słowa "tysięcy" i zamiast funtów, to były złotówki.
2
@DonCarletto *nie zapominaj o naje*anym Kowalu
27
@macio_944 W zeszłym roku, a ja pamiętam jakby to było 3 tygodnie temu.
0
@tristan87 jaki kraj, tacy gladiatorzy xd
0
@Emhyr buty takie są chyba
0
@lukkobe "To 20-letni chłopak, który ma 3 sezony pełne kontuzji" no w sumie postawiłeś główny argument dlaczego większość postawiło nad Fatim krzyżyk. Zwyczajnie po prostu, takie kontuzje w tak młodym wieku bardzo rzadko nie niszczą piłkarskiej kariery na tym najwyższym szczeblu, a przypominam że mówimy o FC Barcelonie. Szansa na wielką karierę Fatiego jest, ale statystycznie to po ptokach.
5
@AlexDark00 Moim zdaniem fatalny, ale jako że FC Barcelona pod wodzą Xaviego notuje rekordy i laurki statystyczne w obronie, a nie w ataku, to mnie to jakoś specjalnie nie dziwi.