11

@tomek8756 to gazeta wyborcza, więc z kurewstwem mają dużo wspólnego. Nie dziwię się, że to dla nich "normalne".

1

@Kgorecki2500 nie lubię zbytnio, ale jestem dużo bardziej leniwy niz Ty i nie wyobrażam sobie jechać dalej i szukać innego miejsca, jeśli widzę jakieś dostępne równolegle.

0

Interesuje się ktoś mocniej Napoli? Jak oceniacie Spallettiego?

3

@DaPidejpi ja bym w ogóle zrezygnował z pozycji bramkarza. Fifa powinna ustalić że mecze będą po 10 piłkarzy na boisku. Wtedy by się dopiero okazało która drużyna jest lepsza i który trener jak zarządza zespołem.

0

@Takana20 Książka nazywa się Barça. Życie, pasja, ludzie i nawet w niej jestem :)

0

@mekston a widzisz, wydawało mi się, że jeszcze jest mecz ligowy pomiędzy.

0

No Lewy sobie pobiegał 120 minut i znowu ma wolne. Nieźle się ustawił w tej FC Barcelonie, taki to pożyje.

2

Busquets jak biegł xdddd

0

@Emhyr No znając FFP to pewnie to jest ten moment, kiedy Paweł Brożek w końcu trafi na Camp Nou.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

59

Chciałbym mieć kiedyś taką kobietę przy której dochodziłbym tak jak Święcicki dochodzi przy Realu Madryt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comentateiro Obrzydliwe. Ja chciałbym zauważyć, że gdyby nie sędziowie, to również Messi nie zdobyłby mistrza świata.

1

@kamiVeB O kim piszesz? Generał był jeden i już nigdy nie będzie kopał w piłkę. Jeśli pytasz o najlepszego piłkarze w historii, to bardzo dobrze.

2

Ale ten Real jest słaby. Niby powinno się dobrze to oglądać w takim razie, ale są tak słabi, że aż się ciężko to ogląda.

0

@barcelonaLM A co oznacza Baila?

2

@PatrychoO No niestety. Nie dosyć, że nie mogli pokazywać pełnię swoich możliwości na boisku, to jeszcze blokował ich rozwój.

4

@GeneralXavi w FC Barcelonie to już w ogóle, ale no Laporta uznał, że zmianę pokoleniową zaczynamy od odejścia Messiego. Ważne, że Busquetsa można podziwiać nadal

5

Ale bym sobie obejrzał Messiego w reprezentacji Argentyny

20

@Kondziubarca Tagliafico: potrzymaj mi piwo

0

@cules100pro I cyk Cancelo, który robi za prawego obrońcę, lewego obrońcę albo któregoś ze skrzydłowych :D

2

@macio_944 mam wrażenie że przeczytałeś "wybieranie", a nie "wyrabianie"? :D Ale i tak dzięki :)

0

Wyrabianie samemu którego alkoholu daje Waszym zdaniem więcej frajdy i satysfakcji, czy po prostu jest ciekawsze albo daje większe pole do popisu. Własnych piw czy win? A może jeszcze inny trunek?

Ktoś ma doświadczenie?

Tylko pytam serio, a nie którym alkoholem można się bardziej nawalić itd.

3

@Criss18Barca To ja akurat miałem płacone podobnie i to na godzinę, a tylko sobie dorabiałem. Co prawda bez słowa "tysięcy" i zamiast funtów, to były złotówki.

2

@DonCarletto *nie zapominaj o naje*anym Kowalu

27

@macio_944 W zeszłym roku, a ja pamiętam jakby to było 3 tygodnie temu.

0

@tristan87 jaki kraj, tacy gladiatorzy xd

0

@Emhyr buty takie są chyba

0

@lukkobe "To 20-letni chłopak, który ma 3 sezony pełne kontuzji" no w sumie postawiłeś główny argument dlaczego większość postawiło nad Fatim krzyżyk. Zwyczajnie po prostu, takie kontuzje w tak młodym wieku bardzo rzadko nie niszczą piłkarskiej kariery na tym najwyższym szczeblu, a przypominam że mówimy o FC Barcelonie. Szansa na wielką karierę Fatiego jest, ale statystycznie to po ptokach.

5

@AlexDark00 Moim zdaniem fatalny, ale jako że FC Barcelona pod wodzą Xaviego notuje rekordy i laurki statystyczne w obronie, a nie w ataku, to mnie to jakoś specjalnie nie dziwi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?