5

@Kapitan9 Przecież Bastoni ich wszystkich zjada dupą. XD

2

Vardy gol dla Cremony. Potężna walka o utrzymanie się szykuje pomiędzy nimi, a Lecce.

2

@FcPortoFan1999 No Twoja trochę też.

1

@FcPortoFan1999 Wina Piszczka.

3

Waldek King to jest jednak klasa. Brawo Ruch!

4

Potężny Rataj, solidna firma. 3 razy w karierze na średniej +110. I ta jedna średnia 123 rywala (Peter Wright).

3

Dzisiaj klasyczek.


3

MvG 6:3 Rataj. Trochę lekcja darta od łysego, który zagrał na średniej ponad 103.

1

@FcPortoFan1999 Podobało się? Moim zdaniem jeden z najlepszych.

9

Na kanał Polsatu wleciał legendarny odcinek "Wal magistra".

Puder Pałer i Borys Kafarow.



@gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @PatrychoO @Sinirsey @DragonxNF @Szklaner

1

Huybrechts jak za starych dobrych czasów. 171 i później 132 w deciderze. Brutal.


3

Van Gerwen? Nie znam.

4

@Starrk Do dziś uważany za najbardziej emocjonujący finał w historii snookera i ciężko będzie go przebić.

@macio_944 Taaak! Pamiętam. W meczu z Higginsem specjalnie bil nie trafiał. Ban mu minął w 2024, ale z tego co czytałem to już nie wróci niestety do poważnej gry, a szkoda. Technika i siła uderzenia podobna do Trumpa.


3

@FcPortoFan1999 Kiedyś niejaki Robak w Widzewie gole ładował aż miło.

1

@FcPortoFan1999 W sensie za oznaczanie przy Littlerze? :|

1

@FcPortoFan1999 A Ty już mnie któryś raz zaczepiasz. Nie mam pieniędzy.

3

@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale mogliby się utrzymać. Wesoła drużyna.

12

Swoją drogą kolejnym absurdem tej ligi jest to, że zespół z największą liczbą strzelonych bramek jest w strefie spadkowej. XD

2

Z Vukoviciem za sterami się utrzymają, mimo obleśnej gry.

12

-Jełopie, możesz mi powiedzieć łaskawie co Ty robisz?
-Jak to co Halinka, no leżę se na fotelu, nie?
-Z nogami na stole?
-No bo wiesz co Halinka od tego siedzenia to mnie tak nogi rozboleli.

Lenistwo przez Ferdasa to było podniesione to rangi sztuki. XD

@Czajka90 @PatrychoO @FcPortoFan1999 @gumaz @Szklaner @Sinirsey @DragonxNF

1

@FcPortoFan1999 Pan policjant na posterunku.

3

@ranger3120 Takie podejście trenera nie przejdzie w topowym klubie. Carlo też był dość łagodny, ale nie był pipą i miał szacunek i posłuch chociaż - robił za dobrego wujka. A ten to na siebie pluć pozwala. XD

11

@paweldunajecfcb Jeszcze jak. Jeden z najlepszych.

1

@FcPortoFan1999 Widzę, żeś fan Krzyśka.

2

@maroon Odcinek "W kamasze". Wybitny.

2

@ranger3120 Tak, zaczadzony umysł. Ferdas za dużo fajek jarał. XD Rozdupcył mi Pan motorynkę.

9

Abstrakcyjnych scen w tym wybitnym dziele było dużo.
-Ferdek zapłodniony przez kosmitę
-Śpiewająca kapusta
-Seks Paździochowej z Robochłopem
-Wielki Władek, którego wyciągnęli z kibla xD
-Przerabianie duchów na spirytus

I pewnie było tego więcej. XD



@DragonxNF @gumaz @Sinirsey @FcPortoFan1999 @1LY0 @Szklaner @PatrychoO @Czajka90

1

@FcPortoFan1999 Czyli jestem jasnowidzem.

1

Wisła Kraków dzisiaj z awansem do Ekstraklasy. No tego się już nie da zjebać. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?