Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kapitan9 Przecież Bastoni ich wszystkich zjada dupą. XD
2
Vardy gol dla Cremony. Potężna walka o utrzymanie się szykuje pomiędzy nimi, a Lecce.
2
@FcPortoFan1999 No Twoja trochę też.
1
@FcPortoFan1999 Wina Piszczka.
3
Waldek King to jest jednak klasa. Brawo Ruch!
4
Potężny Rataj, solidna firma. 3 razy w karierze na średniej +110. I ta jedna średnia 123 rywala (Peter Wright).
3
Dzisiaj klasyczek.
3
MvG 6:3 Rataj. Trochę lekcja darta od łysego, który zagrał na średniej ponad 103.
1
@FcPortoFan1999 Podobało się? Moim zdaniem jeden z najlepszych.
9
Na kanał Polsatu wleciał legendarny odcinek "Wal magistra".
Puder Pałer i Borys Kafarow.
@gumaz @FcPortoFan1999 @Czajka90 @PatrychoO @Sinirsey @DragonxNF @Szklaner
1
Huybrechts jak za starych dobrych czasów. 171 i później 132 w deciderze. Brutal.
3
Van Gerwen? Nie znam.
4
@Starrk Do dziś uważany za najbardziej emocjonujący finał w historii snookera i ciężko będzie go przebić.
@macio_944 Taaak! Pamiętam. W meczu z Higginsem specjalnie bil nie trafiał. Ban mu minął w 2024, ale z tego co czytałem to już nie wróci niestety do poważnej gry, a szkoda. Technika i siła uderzenia podobna do Trumpa.
3
@FcPortoFan1999 Kiedyś niejaki Robak w Widzewie gole ładował aż miło.
1
@FcPortoFan1999 W sensie za oznaczanie przy Littlerze? :|
1
@FcPortoFan1999 A Ty już mnie któryś raz zaczepiasz. Nie mam pieniędzy.
3
@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale mogliby się utrzymać. Wesoła drużyna.
12
Swoją drogą kolejnym absurdem tej ligi jest to, że zespół z największą liczbą strzelonych bramek jest w strefie spadkowej. XD
2
Z Vukoviciem za sterami się utrzymają, mimo obleśnej gry.
12
-Jełopie, możesz mi powiedzieć łaskawie co Ty robisz?
-Jak to co Halinka, no leżę se na fotelu, nie?
-Z nogami na stole?
-No bo wiesz co Halinka od tego siedzenia to mnie tak nogi rozboleli.
Lenistwo przez Ferdasa to było podniesione to rangi sztuki. XD
@Czajka90 @PatrychoO @FcPortoFan1999 @gumaz @Szklaner @Sinirsey @DragonxNF
2
Widzew - Lechia.
https://en.meming.world/images/en/b/b0/Finally%21_A_worthy_opponent%21.jpg
1
@FcPortoFan1999 Pan policjant na posterunku.
3
@ranger3120 Takie podejście trenera nie przejdzie w topowym klubie. Carlo też był dość łagodny, ale nie był pipą i miał szacunek i posłuch chociaż - robił za dobrego wujka. A ten to na siebie pluć pozwala. XD
11
@paweldunajecfcb Jeszcze jak. Jeden z najlepszych.
1
@FcPortoFan1999 Widzę, żeś fan Krzyśka.
2
@maroon Odcinek "W kamasze". Wybitny.
2
@ranger3120 Tak, zaczadzony umysł. Ferdas za dużo fajek jarał. XD Rozdupcył mi Pan motorynkę.
9
Abstrakcyjnych scen w tym wybitnym dziele było dużo.
-Ferdek zapłodniony przez kosmitę
-Śpiewająca kapusta
-Seks Paździochowej z Robochłopem
-Wielki Władek, którego wyciągnęli z kibla xD
-Przerabianie duchów na spirytus
I pewnie było tego więcej. XD
@DragonxNF @gumaz @Sinirsey @FcPortoFan1999 @1LY0 @Szklaner @PatrychoO @Czajka90
1
@FcPortoFan1999 Czyli jestem jasnowidzem.
1
Wisła Kraków dzisiaj z awansem do Ekstraklasy. No tego się już nie da zjebać. XD