Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Witam. Lech dzisiaj ogromny krok do tytułu?
1
@FcPortoFan1999 No to Ci powiem dzień dobry kierowniku złoty.
2
@FcPortoFan1999 Ty to akurat jesteś ulaniec, więc to nie Ty.
3
Thunderstruck w 10 stylach. Blues i jazz - genialne!
8
@MesQueUnClub_87 Gość kibicuje Realowi, więc odpowiedź jest tylko jedna.
7
@D10SLEO Znowu beka z madrycioków na cały świat. Coś pięknego.
2
Najlepszy darter świata i czekałt 146.
3
@MOLESTA Tylko zawsze przy takich trenerach jest pytanie jakby sobie w topowym klubie poradzili, gdzie jest inna presja. Patrz na takiego Emery'ego, który w średniakach czuje się jak ryba w wodzie.
11
Glasner fachura. Już niezależnie jakie są to trofea, to wrzucić do gabloty Crystal Palace potencjalnie 3 puchary to jest sztuka.
No i wcześniej z Eintrachtem wygrał LE.
2
@gumaz Już jadą po Ciebie. Dowody są niepodważalne. Jesteś Pan oskarżony w stanie oskarżenia.
1
@gumaz Ciebie w kiblu zamknęli.
2
@gumaz Kręci ksiądz i białogłowa co ukręci w mordę schowa, Panie.
3
@gumaz @MesQueUnClub_87 Też widziałem wszystko, o dziwo, bo niektóre nie są jakoś bardzo popularne. "Historia przemocy" ma u mnie jakieś specjalne miejsce w dobrych filmach. Uwielbiam.
17
I to jest życie, alkohol z żoną, a nie użeranie się z półmózgami w Madrycie.
4
Humphries - Bunting kozacki poziom. W finale dwóch Luke'ów się zmierzy.
3
Littler kolejny decider i kolejne zwycięstwo. Szok i niedowierzanie.
9
Emery leci po 5 LE z 3 klubem. Top.
4
@LAMC_10 No co Ty Panie.
2
Littler po deciderze pokonuje van Gerwena. Przyjemne widowisko.
2
@FcPortoFan1999 Doskonale wiesz co się teraz zaczyna. Littler.
4
@Marusek Arcydzieło.
2
@RoberDzik Jedno kichnięcie i cyk, kimura i szpital.
3
@Aequlibre Żukowski w tych starszych odcinkach Kiepskich grał genialnie głupiego Waldusia.
1
@michaleu W czapeczce. XD
1
@FcPortoFan1999 W sprawach najlepszego dartera świata, nie-robota? Rozumiem.
2
@FcPortoFan1999 Dość dużo. I się wyrażaj, hultaju jeden Ty.
1
@FcPortoFan1999 Littler - van Gerwen na całego, już niedługo.
1
@Encore Khabib top.
2
@FcPortoFan1999 Witam.
1
@mrboom No, ale mam wrażenie, że Alonso z tego wyszedł jako trener, a taki Arbeloa to jest całkowicie przesiąknięty tym co mu Mourinho kiedyś wpoił.