Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 Obca mi lista, bo tylko Autostopowicza i Odkupienie widziałem. :D Ja nie wiem skąd Ty te tytuły wygrzebujesz. :|
7
Ja idący na maturę z języka angielskiego wiedząc, że welcome to wycieraczka.
3
@MesQueUnClub_87 Ale lista. Wyjątkowo żem widział prawie wszystko. "Niedoręczony list" to pierwsze słyszę.
Myszy i ludzie uwielbiam. Malkovicha dla jego samego akcentu lubię oglądać. :D A kunszt aktorski to tylko dodatek.
2
Wu Yize wskakuje na 4 miejsce w rankingu. 3 Zhao, 2 Robertson, 1 Trump. Dwóch Chińczyków w top4. A to dopiero początek.
3
Świetny był Wu na tym turnieju. W półfinale wytrzymał ciśnienie decidera, teraz w finale też. Chiny przejmują snookera.
2
@macio_944 Trenuje Murphy'ego. Ale też nienawidziłem jego stylu gry.
3
Pierwszy decider w finale MŚ od 24 lat. Wow.
1
@APTAPT No właśnie wykradł frejma w pięknym stylu.
3
Ależ czyszczenie Magika. Z 0-70 odrobił. 15:15, game on.
1
@FcPortoFan1999 Siema gruby. Na bramkę lecisz.
2
@APTAPT Osobiście jedne z gorszych pod względem poziomu moim zdaniem.
3
Dawno nie było decidera w finale MŚ w snookerze. Ostatni w 2002 roku, kiedy Peter Ebdon pokonał Stephena Hendry'ego. Może dziś? Finał wyrównany.
6
Kiepscy znowu pasują idealnie. XD
5
Ratajski po deciderze pokonuje van Gerwena. I gitara.
5
Świetna mini sesja Murphy'ego. 4:0 i 11:10 w finale.
6
Nigdy w historii darta set nie stał na wyższym poziomie u jednego zawodnika niż poniżej. Luke Littler i średnia prawie 141.
@FcPortoFan1999 @mekston @gumaz
4
Wu 9:6 z Murphym, czyli Chińczyk zapewnia sobie prowadzenie po dwóch sesjach, bo teraz grają nie 8, a 9 partii.
@mekston @Starrk @zadafcb
2
Van Halen w ten piękny młody wieczór. Legendary!
1
@Herato Pałer Rendżers?
3
@dmcteam A na Metro Złoto dla zuchwałych. Dwa piękne filmy z Klintem Istłudem.
2
@michaleu To chyba @gumaz był realizatorem.
1
@Encore I gitara. Totków nie lubię, ale De Zerbiego już tak.
2
@mekston Kurde trochę to smutne, że Zverev jest numerem 3. XD Dzisiaj wyglądał tragicznie.
1
Świzdu gwizdu 1/3 roku poszła w pizd... Zobacz Bożenko, jeszcze tylko mistrzostwo dla Barcelony, mundial i zaraz na groby będzie trza iść.
3
Carrick musi zostać. Ale znając ten klub to go pożegnają i wezmą znowu jakiś wynalazek z ligi holenderskiej albo portugalskiej.
2
Murphy się rozgrzał, 4 partia wygrana z rzędu i pierwszy break +100 w finale. Pięknie się to ogląda.
2
Waldek King jeszcze pozostawia nadzieję fanom Ruchu (w tym mnie) na awans do Ekstraklasy.
1
Milan co odpierdziela. XD
2
@FcPortoFan1999 Pan trener Rafał Górak.
2
@mekston Tak poza tematem, to widzę @Popitek12 człowiek orkiestra. Wrestling, siłownia, gotowanie, dart, snooker, futbol, koszykówka, tenis, F1. Wybitna persona.