3

@MesQueUnClub_87 Obca mi lista, bo tylko Autostopowicza i Odkupienie widziałem. :D Ja nie wiem skąd Ty te tytuły wygrzebujesz. :|

7

Ja idący na maturę z języka angielskiego wiedząc, że welcome to wycieraczka.

3

@MesQueUnClub_87 Ale lista. Wyjątkowo żem widział prawie wszystko. "Niedoręczony list" to pierwsze słyszę.

Myszy i ludzie uwielbiam. Malkovicha dla jego samego akcentu lubię oglądać. :D A kunszt aktorski to tylko dodatek.

2

Wu Yize wskakuje na 4 miejsce w rankingu. 3 Zhao, 2 Robertson, 1 Trump. Dwóch Chińczyków w top4. A to dopiero początek.

3

Świetny był Wu na tym turnieju. W półfinale wytrzymał ciśnienie decidera, teraz w finale też. Chiny przejmują snookera.

2

@macio_944 Trenuje Murphy'ego. Ale też nienawidziłem jego stylu gry.

3

Pierwszy decider w finale MŚ od 24 lat. Wow.

1

@APTAPT No właśnie wykradł frejma w pięknym stylu.

3

Ależ czyszczenie Magika. Z 0-70 odrobił. 15:15, game on.

1

@FcPortoFan1999 Siema gruby. Na bramkę lecisz.

2

@APTAPT Osobiście jedne z gorszych pod względem poziomu moim zdaniem.

3

Dawno nie było decidera w finale MŚ w snookerze. Ostatni w 2002 roku, kiedy Peter Ebdon pokonał Stephena Hendry'ego. Może dziś? Finał wyrównany.

6

Kiepscy znowu pasują idealnie. XD

5

Ratajski po deciderze pokonuje van Gerwena. I gitara.

5

Świetna mini sesja Murphy'ego. 4:0 i 11:10 w finale.

6

Nigdy w historii darta set nie stał na wyższym poziomie u jednego zawodnika niż poniżej. Luke Littler i średnia prawie 141.



@FcPortoFan1999 @mekston @gumaz

4

Wu 9:6 z Murphym, czyli Chińczyk zapewnia sobie prowadzenie po dwóch sesjach, bo teraz grają nie 8, a 9 partii.

@mekston @Starrk @zadafcb

2

Van Halen w ten piękny młody wieczór. Legendary!

1

@Herato Pałer Rendżers?

3

@dmcteam A na Metro Złoto dla zuchwałych. Dwa piękne filmy z Klintem Istłudem.

2

@michaleu To chyba @gumaz był realizatorem.

1

@Encore I gitara. Totków nie lubię, ale De Zerbiego już tak.

2

@mekston Kurde trochę to smutne, że Zverev jest numerem 3. XD Dzisiaj wyglądał tragicznie.

1

Świzdu gwizdu 1/3 roku poszła w pizd... Zobacz Bożenko, jeszcze tylko mistrzostwo dla Barcelony, mundial i zaraz na groby będzie trza iść.

3

Carrick musi zostać. Ale znając ten klub to go pożegnają i wezmą znowu jakiś wynalazek z ligi holenderskiej albo portugalskiej.

2

Murphy się rozgrzał, 4 partia wygrana z rzędu i pierwszy break +100 w finale. Pięknie się to ogląda.

2

Waldek King jeszcze pozostawia nadzieję fanom Ruchu (w tym mnie) na awans do Ekstraklasy.

1

Milan co odpierdziela. XD

2

@FcPortoFan1999 Pan trener Rafał Górak.

2

@mekston Tak poza tematem, to widzę @Popitek12 człowiek orkiestra. Wrestling, siłownia, gotowanie, dart, snooker, futbol, koszykówka, tenis, F1. Wybitna persona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?