Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Szkoda, że Allen nie wygrał tej partii, ale uderzenie absolutnie genialne.
@mekston @APTAPT @Bykunn @macio_944 @Starrk @ranger3120 @JimMorrisonFCB @Colon
2
@FcPortoFan1999 Jak zrobi awans to może się uda. Choć nawet jakby nie zrobił to bym go zostawił.
2
@FcPortoFan1999 6,5 roku mu stuknęło licząc poprzednie wizyty w Ruchu. :P
2
@mekston Moim zdaniem kompromitacja organizatorów z tym popędzaniem. Kryminał co się odwaliło w 14 partii.
2
@FcPortoFan1999 Życzę trenerowi mojego klubu z Chorzowa, żeby tyle trenował
Choć jego staż trzeba dodawać, bo był z przerwami.
1
@FcPortoFan1999 Tułacz nie jest tak długo jak Simeone. Bardziej mi chodziło o styl, a nie staż.
1
@FcPortoFan1999 Polski Simone jest w Katowicach.
1
@Kgorecki2500 Zawierucha grał u Tarantino. Choć słowo grał jest zbyt duże, ale jednak. Na jednym planie z Pacino, DiCaprio czy Pittem. Nie do przebicia. Zawierucha > wszyscy.
2
To jak już to powinni nie powtarzać frejma, tylko układ czerwonych jak na początku, tylko z tyloma bilami ile zostało na stole. I punkty oczywiście zawodników też zostają. A nie jakieś poganianie, jeszcze na tym poziomie. Wtf. Jak Allen ten mecz przegra to będzie gruba jazda.
6
Zajebisty układ mają. To trochę potrwa jeszcze. XD
https://x.com/_ROMemorabilia_/status/2050258461007495283
2
@mekston Też tak myślałem, że ciężko to porównać. Sinner bestia bez dwóch zdań. Myślisz, że bez Carlitosa powinien wziąć RG na luzie czy jednak ktoś tam przeszkodzić może?
2
@FcPortoFan1999 Odetkałbyś jej nos, co?
1
@mekston Ciekawy byłby mecz obecny Sinner vs Djoko w jego wieku, bo podobny styl gry. Choć Serb chyba w wieku 24 lat wygrał 3 szlemy w roku.
2
@Batys Tam się jeszcze niedawno fajny projekt zapowiadał. 3 lata temu zajęli 4 miejsce w tureckiej ekstraklasie, gole ładował Balotelli, a trenerem był Montella. Gruby upadek.
1
@FcPortoFan1999 Widzę, żeś obrażony za Littlera. I słusznie. XD
1
@FcPortoFan1999 Bezpośredni z Wieczystą na remis, ale potem i tak bilans bramek, gdzie Wisła ma kolosalną przewagę. Także witamy Białą Gwiazdę ponownie w polskiej elicie.
6
Wisła chyba wraca już w ten weekend do E-klasy. Tego się spierdzielić już nie da.
2
@mekston Higgins się obudził, zaczął wbijać +50 breaki. Szkoda, że mało setek w tym turnieju. 67 w tym roku, a rok temu było 107... Nawet jak jeszcze coś dorzucą w półfinałach i finale to nie tyle.
2
@Frimpong Waldek, kochany Waldek.
1
Najlepszy darter świata wraca na fotel lidera w tabeli Premier League.
1
@FcPortoFan1999 Bo Ty też tam będziesz? Heloł?
1
@FcPortoFan1999 Littler chyba ma ochotę na dzisiejszą noc Premier League. Będziemy tam.
1
@michaleu Błonasera.
2
Littler w finale, ale się przejechał po Gezzym. Swoją drogą ostatnie 10 meczów między nimi to jest 9:1 dla The Nuke'a. Brutal.
2
@RobiS Tam w Gothicu chyba II była taka misja z Szalonym Fellanem, co napierdzielał młotkiem cały czas i trzeba było go uspokoić. XD
3
Ale to był dobry mecz van Veena. Jeszcze 152 zamknął mecz.
5
Littler w swoim stylu, czyli na genialnym poziomie. Rock 100% na dablach, ale to za mało i tak na mistrza świata.
2
@BojanKriKicz Też będę zerkał.
5
@PatrychoO Np, tu.
7
Jak co czwartek lecimy z rzutkowym Premier League. Ośmiu najlepszych darterów globu. Auuu.