2

@KRISU77 Jakby się nauczyli grać w piłkę to byliby naprawdę dobrą drużyną.

1

@APTAPT Littlera ciężko lubić, ale też nie ukrywam, że zajebiście dobrze mi się ogląda jego grę. Choć to raczej nie jest zaskoczenie - prawdopodobnie największy talent do tego sportu ever.

4

Najlepszy leg w historii darta. To się nigdy nie znudzi i nigdy nie zostanie pobite. Ewentualnie może zostać wyrównane.

A dodatkowego smaczku dodaje fakt, że był to finał Mistrzostw Świata.

1

@Encore Jakoś zawsze pałałem sympatią do Embiida.

2

@mekston Na długich bilach jest jednym z najlepszych w historii, dlatego tak rozbija na początku i sobie daje małą przewagę. Jak widać, dało to efekt, bo jutro być może będzie świętował 2 tytuł MŚ.

Ciekawy finał na pewno, bo Wu to nie ogóras. Dobrze buduje breaki, co pokazał z Allenem, ale i dobrze gra taktycznie co pokazał z Selbym. Chiny przejmują snookera. Drugi rok z rzędu finał, a może drugi rok z rzędu chiński mistrz.

3

@mekston @Starrk Taka legendarna nietrafiona czarna o chyba największej wartości to zdecydowanie ta z finału MŚ 1994.

Henry - White i to w deciderze. Jimmy miał układ na wygranie tytułu, nie trafił dość łatwej czarnej i potem już do stołu nie podszedł. Smutne, biorąc pod uwagę, że był to wtedy jego 6 finał MŚ i 6 przegrany.


4

@Herato On jest po prostu zaniedbany. Patrz jak fryzura, zarost i ubiór mogą zmienić człowieka.

https://ibb.co/RkLgbMbd

@PatrychoO @BorzyKrzys

7

Levski Sofia mistrzem Bułgarii. Przerwali 14-letnią hegemonię Łudogorca.

1

@Starrk Długo mu się będzie śniła ta czarna. Higgins w sumie też nie trafił dość łatwej czarnej, która mogła mu dać furtkę do decidera. Niesamowite jaka to musi być presja.

1

Schalke brama. Dzisiejsza wygrana sprawi, że wrócą do Bundesligi. To fajne punktowanie zaczęło się po przyjściu Dzeko, który też swoje dołożył.

1

@zadafcb Genialny to był mecz. Jasiek mimo wieku to jest ciągle topowy zawodnik, ale na tak grającego Magika potrzeba czegoś więcej.

3

Shaun Murphy w finale Mistrzostw Świata w snookerze. To już 5 raz w swojej karierze.

2005 - wygrana ze Stevensem 18:16
2009 - przegrana z Higginsem 9:18
2015 - przegrana z Binghamem 15:18
2021 - przegrana z Selbym 15:18
2026 - ???

Świetny turniej Magika. W finale będzie faworytem niezależnie kogo będzie miał za rywala.

2

Murphy z układem na finał.

2

Piękny jest ten półfinał między Murphym, a Higginsem. Kto nie wejdzie do finału to będzie cacy. Bardzo wysoki poziom.

8

Brawo Górnik Zabrze. 38 lat czekania na trofeum i się doczekali.

1

Świetny poziom w półfinale MŚ w snookerze. Murphy i Higgins dają show, same wysokie breaki.

1

@severius I bardzo dobrze zrobił. O tej porze fajnie się pracuje. Pozdrawiam sąsiadka i jego cyrkularkę.

2

@Azazel_Pazuzu Kręci ksiądz i białogłowa co ukręci w mordę schowa.

11

Polsat na majóweczkę wrzuca odcinek "Okaz zdrowia", jak Ferdek i Boczek odpalają grilla w piwnicy. XD



@Szklaner @gumaz @FcPortoFan1999 @Sinirsey @Czajka90 @PatrychoO @DragonxNF @LAMC_10

1

Piękne podejście Murphy'ego na początku ostatniej sesji. 132 punktowy break. Ciągle Higgins na prowadzeniu 13:12.

W ogóle oba półfinały mocno zacięte. Ciekawe czy tak do końca będzie.

@mekston

3

Potężny start Wu Yize na początek 3 sesji - 142 punktowy break. 8:7 dla Chińczyka.

Oby tylko ta wczorajsza sytuacja nie podłamała Allena, bo wolałbym go w finale.

@mekston

1

@Popitek12 Też tak uważam. Tylko kogo w finale pokona, jak myślisz?

1

@mekston Przewaga niby nieduża, ale to już ostatnia sesja została, to będzie presja i będą nerwy.

3

Dziadek Higgins jest nie do zajechania. 13:11 z Murphym po 3 sesjach. Jeszcze setką skończył dzisiejsze granie.

@mekston @Starrk

3

Pisa pierwszym spadkowiczem Serie A. 2 wygrane w lidze. Nie będziemy tęsknić. Następny w kolejce Hellas.

1

Burnley brama, a trener napierdziela moonwalk'a. Pięknie.

2

@kubix05 Gladiator epic. Jeden z najlepszych filmów jaki kiedykolwiek powstał!

2

@gumaz Panie, Pan tu miałeś nie przychodzić, a Pan dalej tu przychodzisz. Zara kończę flaszkie i idę na Pana donieść normalnie do urzędu.

1

@Kgorecki2500 A czemu niedobre? Idą w dobrym kierunku, tak jak pod wodzą ś.p Jacka.

4

Śląsk też widzę na dobrej drodze, żeby wrócić do Eklapy. Magiera z góry dyryguje chyba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?