Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN Jednak Doktor Zawisza lepszy niż Wezół.
1
@mekston 9:30 godzina potwierdzona?
1
@mekston Mnie ciekawi ten finał. Ogólnie chyba nawet lepiej się zapowiada niż kolejny mecz Alcaraza z Sinnerem. Młody mistrz kontra stary mistrz.
13
Nie jestem fanem Djoko, ale kur... Ukłony. 39 lat zaraz i po ponad 4 godzinnej batalii pokonuje obecny numer 2 rankingu, 14 lat młodszego Sinnera. Przecież to jest chore. XD I nawet robi to wrażenie biorąc pod uwagę, że Serb nie grał za dużo w dwóch poprzednich rundach.
0
@Kamiloza91 No będzie losowanie.
1
@mekston Myślisz, że Djoko albo ktoś z big3 w najlepszej formie spokojnie by zlał Sincaraza? Oczywiście zależy od nawierzchni, bo na mączce to wiadomo, że Rafa ich robi, ale ogólnie?
0
@FcPortoFan1999 Już do Ciebie jadą.
1
@FcPortoFan1999 Po meczu Radomiaka z Arką zapraszam na mecz Luke'a "The Nuke" Littlera z Mike'm De Deckerem w 1/16 finału Mastersa. To jeden z nielicznych turniejów, których jeszcze nie wygrał młody GOAT.
6
@Patrykl145 Ulice nigdy nie zapomną prime Pogby.
2
@blakkudium Fajnie z tym Matetą. Ostatnie dwa sezony miał dobre w Crystal Palace.
@michaleu
1
@Frimpong Liverpool to trochę loteria obecnie. Mogą przegrać z każdym i wygrać z każdym. Patrząc na upośledzenie obu drużyn w obronie to lekko w dwumeczu siada 8:7 dla którejś ze stron. XD
3
@gumaz Sylwek top. Uwielbiam z nim prawie wszystkie filmy.
1
@lucca87 Czas pokazał, że ten Farioli chyba nie był taki zły? Choć trochę frajersko przegrał mistrza, ale teraz w Porto robi dobrą robotę.
0
@mekston Oglądam właśnie. Serbowi pewnie dużo odpoczynek pomógł, bo dostałby znowu do 0.
0
@mekston Ale na finał raczej będzie ok? Bo czy zagra z Sinnerem czy Djoko to liczę, że wygra. Nie dość, że genialny tenisista to sympatyczny gość się wydaje.
0
@CurryTheGoat30 Łysy to bierze.
1
@mekston A co się tam odcarlosalcaraziło? Dopiero teraz nadrabiam. :D
1
@MesQueUnClub_87 Wszystko obejrzałem z tej listy. :P
Wczoraj zaliczyłem Hasta La Vista i mi się podobało. Ogólnie patrząc na to jakie podajesz tytuły to gust mamy chyba podobny. Także dzisiaj wlatuje Chirurgiczna precyzja. Piękna jest ta seria, bo o niektórych tytułach nawet nie słyszałem. :D
8
Najprzystojniejszy piłkarz w tej edycji Ligi Europy - Olivier Giroud z brameczką.
4
Ziółkowski z golem dla Romy!
1
@michaleu Poziom jest jaki jest, ale nawet fajny klimat ma ta liga. :P
Ciekawy projekt jest we Widzewie. 12 baniek wydali, dużo. Ciekawe czy coś z tego będzie.
1
@michaleu Każdemu kto gra z Legią. XD
A tak na poważnie, to nie ma w Ekstraklasie mojej drużyny. Ruch Chorzów kisi się ligę niżej. Oby ostatni rok. :P
6
Proszę Państwa, wysoki sądzie, to jest PKO BP Ekstraklasa.
2
@Szklaner xD "Trendi" wybitny odcinek.
@gumaz
1
@MesQueUnClub_87 Tak. Hasta La Vista nie widziałem i Chirurgicznej precyzji też. Dzisiaj pewnie jedno z tych dwóch odhaczę. :P
Mniejsze niebo jest świetne. Widziałem kilka razy, chyba wszystkie, a na pewno większość produkcji z Wilhelmim widziałem. GOAT polskiego aktorstwa. :)
17
Jak mówimy o przegrywach to warto wymienić Napoli. Startowali w tej edycji LM jako obecny Mistrz Włoch. I rozumiem, że kontuzje i tak dalej, ale nie załapać się nawet do top24 to kompromitacja. Conte kolejny raz pokazuje, że nie potrafi w Europę.
0
@mmaciass Ano, ale jako artystka na polskie standardy wybitna.
3
Co by o Kozidrakowej nie mówić, to w swoim prime miała głos warty miliony. Dżiiizas.
2
@michaleu Bajeruj, bajeruj, ale nie zapominaj, że dla niej jest tylko drugie miejsce, bo na dwóch pierwszych są Panowie Hansi i Max. :|
2
@lajcior Panie, wątki żem połączył, wyliczył deltę i mi tak wyszło.