2

@July_6_BcN Jednak Doktor Zawisza lepszy niż Wezół.

1

@mekston 9:30 godzina potwierdzona?

1

@mekston Mnie ciekawi ten finał. Ogólnie chyba nawet lepiej się zapowiada niż kolejny mecz Alcaraza z Sinnerem. Młody mistrz kontra stary mistrz.

13

Nie jestem fanem Djoko, ale kur... Ukłony. 39 lat zaraz i po ponad 4 godzinnej batalii pokonuje obecny numer 2 rankingu, 14 lat młodszego Sinnera. Przecież to jest chore. XD I nawet robi to wrażenie biorąc pod uwagę, że Serb nie grał za dużo w dwóch poprzednich rundach.

0

@Kamiloza91 No będzie losowanie.

1

@mekston Myślisz, że Djoko albo ktoś z big3 w najlepszej formie spokojnie by zlał Sincaraza? Oczywiście zależy od nawierzchni, bo na mączce to wiadomo, że Rafa ich robi, ale ogólnie?

0

@FcPortoFan1999 Już do Ciebie jadą.

1

@FcPortoFan1999 Po meczu Radomiaka z Arką zapraszam na mecz Luke'a "The Nuke" Littlera z Mike'm De Deckerem w 1/16 finału Mastersa. To jeden z nielicznych turniejów, których jeszcze nie wygrał młody GOAT.

6

@Patrykl145 Ulice nigdy nie zapomną prime Pogby.


2

@blakkudium Fajnie z tym Matetą. Ostatnie dwa sezony miał dobre w Crystal Palace.

@michaleu

1

@Frimpong Liverpool to trochę loteria obecnie. Mogą przegrać z każdym i wygrać z każdym. Patrząc na upośledzenie obu drużyn w obronie to lekko w dwumeczu siada 8:7 dla którejś ze stron. XD

3

@gumaz Sylwek top. Uwielbiam z nim prawie wszystkie filmy.

1

@lucca87 Czas pokazał, że ten Farioli chyba nie był taki zły? Choć trochę frajersko przegrał mistrza, ale teraz w Porto robi dobrą robotę.

0

@mekston Oglądam właśnie. Serbowi pewnie dużo odpoczynek pomógł, bo dostałby znowu do 0.

0

@mekston Ale na finał raczej będzie ok? Bo czy zagra z Sinnerem czy Djoko to liczę, że wygra. Nie dość, że genialny tenisista to sympatyczny gość się wydaje.

0

@CurryTheGoat30 Łysy to bierze.

1

@mekston A co się tam odcarlosalcaraziło? Dopiero teraz nadrabiam. :D

1

@MesQueUnClub_87 Wszystko obejrzałem z tej listy. :P

Wczoraj zaliczyłem Hasta La Vista i mi się podobało. Ogólnie patrząc na to jakie podajesz tytuły to gust mamy chyba podobny. Także dzisiaj wlatuje Chirurgiczna precyzja. Piękna jest ta seria, bo o niektórych tytułach nawet nie słyszałem. :D

8

Najprzystojniejszy piłkarz w tej edycji Ligi Europy - Olivier Giroud z brameczką.

4

Ziółkowski z golem dla Romy!

1

@michaleu Poziom jest jaki jest, ale nawet fajny klimat ma ta liga. :P
Ciekawy projekt jest we Widzewie. 12 baniek wydali, dużo. Ciekawe czy coś z tego będzie.

1

@michaleu Każdemu kto gra z Legią. XD

A tak na poważnie, to nie ma w Ekstraklasie mojej drużyny. Ruch Chorzów kisi się ligę niżej. Oby ostatni rok. :P

6

Proszę Państwa, wysoki sądzie, to jest PKO BP Ekstraklasa.

2

@Szklaner xD "Trendi" wybitny odcinek.

@gumaz

1

@MesQueUnClub_87 Tak. Hasta La Vista nie widziałem i Chirurgicznej precyzji też. Dzisiaj pewnie jedno z tych dwóch odhaczę. :P

Mniejsze niebo jest świetne. Widziałem kilka razy, chyba wszystkie, a na pewno większość produkcji z Wilhelmim widziałem. GOAT polskiego aktorstwa. :)

17

Jak mówimy o przegrywach to warto wymienić Napoli. Startowali w tej edycji LM jako obecny Mistrz Włoch. I rozumiem, że kontuzje i tak dalej, ale nie załapać się nawet do top24 to kompromitacja. Conte kolejny raz pokazuje, że nie potrafi w Europę.

0

@mmaciass Ano, ale jako artystka na polskie standardy wybitna.

3

Co by o Kozidrakowej nie mówić, to w swoim prime miała głos warty miliony. Dżiiizas.

2

@michaleu Bajeruj, bajeruj, ale nie zapominaj, że dla niej jest tylko drugie miejsce, bo na dwóch pierwszych są Panowie Hansi i Max. :|

2

@lajcior Panie, wątki żem połączył, wyliczył deltę i mi tak wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?