0

@Guess To chyba Neymara w prime nie widziałeś.

1

@mekston Alcaraz dzisiaj partidazo tak w ogóle. 1 set do zapomnienia, ale potem kontrola. Serb i tak zrobił wynik ponad stan, sam mówił, że nie spodziewał się finału, a trochę fajnego tenisa pokazał. Carlos 7 wielkich szlemów i już wszystkie odhaczone. Tu jest potencjał na historyczny wynik.

1

@FcPortoFan1999 Chcesz opuścić kółko darterowe? Nieładnie.

2

Młody GOAT się rozpędza.



@Popitek12 @mekston @FcPortoFan1999 @gumaz

0

Littler - Price
Humphries - van Veen

Mocarnie zapowiadają się półfinały World Masters.

0

Noppert 9% na dablach, no takiego wyniku to dawno nie widziałem. XD

5

Luke Humphries kończy lega 9 lotkami.



@gumaz @mekston @FcPortoFan1999 @zadafcb @Popitek12 @D10SLEO

2

@KamQiX Wtedy jeszcze Maresca tam był trenerem, który zrobił z nich mocną ekipę. Na KMŚ zlali choćby PSG.

1

Olise 15 asysta w lidze. 14 kolejek do końca, a do rekordu Mullera i Messiego brakuje 6 asyst. Ciekawe czy pobije.

3

@takisobiektos Przepiękna informacja.

4

Jak Widzew dalej tak będzie skąpił na transferach to na pewno nic nie wygrają.

1

@gumaz Kurakao drink, mówi to Panu coś?

1

@MesQueUnClub_87 Pewnie Twoja seria zmieni mi myślenie, ale fakt, do Bollywood też jestem uprzedzony. Może to po prostu taki etap? XD Musi minąć? :D Chyba nie widziałem, ale dzięki, zerknę.

1

@clyde Janek, Jan, Janko Muzykant, Jaś, Jasiu, Dżony Mielony. Wybierz sobie. :D Ale najlepiej brzmi po prostu Janek.

2

@MesQueUnClub_87 Oprócz Lamentu wszystko obejrzane z tej listy, także już jest na mojej liście. Ogólnie nie byłem nigdy przekonany do azjatyckich produkcji. Nawet nie umiem odpowiedzieć z jakiego konkretnego powodu. :D Choć "Parasite" było genialne.

2

Berardi nie grał prawie dwa miechy, wraca i cyk, brameczka. Pomnikowa postać dla Sassuolo.

41

Ale co Estevao był lepszy od Yamala, bo błysnął w jednym meczu to ich. XD

13

@Sysia11 Jej nigdy nie szkoda.

1

@FcPortoFan1999 przecież Ty jesteś normalny erosoman. Nadrobiłem te komentarze, łobuzie.

6

Brawo Rybka. Jak na kobiecy tenis to całkiem fajny finał.

2

Komentarze pod rolkami Fornala (tego otyłego osobnika co nagrywa jak je) nie zawodzą.

"Myślałem, żeś się przekręcił na zawał grubasie od tego żarcia, bo nic od grudnia nie dodałeś. Dobrze Cię widzieć" xD

0

@Szklaner Waldek w krainie czarów. :P

3

@gumaz Cała trójka wybitnie grała pijanych. W odcinku "Polak potrafi" dają popis na końcu. :D Ale Pan Kotys był wyjątkowy, wybitna kreacja.

0

@gumaz To ich hobby, ale i jednocześnie praca. Z tego żyją. Za takie pieniądze mógłbym rzucać non stop. :D

4

Nuke wczoraj zagrał jak na swoje standardy słabiutki mecz. 35% na podwójnych i najwyższy checkout... 40, ale i tak awansował do kolejnej rundy. Czyli tam gdzie on ma podłogę, tam niektórzy mają sufit, albo nigdy nie sięgną. Wybitny.

3

@blakkudium Śmiechy śmiechami, ale Milan terrorysty z Livorno to obecnie 3 ofensywa Serie A. Więcej goli ma tylko Inter i Como. :D

A tak na poważnie, to jak Mateta z tych 2 sytuacji na mecz zrobi 1 gola to będzie dobrze. :D

1

@FcPortoFan1999 No właśnie dlatego, bo dobrze się ogląda topowy poziom niezależnie od dyscypliny? :D

0

@FcPortoFan1999 Propozycja oglądania The Nuke'a dalej aktualna.

9

@Marusek Uważam, że to jeden z najbardziej utalentowanych muzyków wszech czasów. Rewelacyjny głos, świetny talent do pisania tekstów i niesamowity perkusista. Tylko zdrowia mu życzyć.

0

@PatrychoO O nie. Ojciec już dawno odszedł na łono Abrahama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?