Dobrze niech zostaje Koeman, dostał rozbitą drużynę po 8-2 bez napastnika, wygrał CdR przy czym większość spodziewała się niczego, byli w grze o mistrzostwo prawie do końca co prawda końcówka sezonu dramatyczna i frajerska ale ta nasza święta obrona co dostaje rok w rok oklep w końcu musiała o sobie przypomnieć. Gdyby przyszedł nowy trener którego nie ma bo nie ma sensownych opcji musiałby od nowa poznawać drużynę, Koeman ma to już za sobą i nie będzie gadania że trener potrzebuje czasu, prawdopodobnie dołączy Depay i Wijnaldum dostanie swoich pupili i zobaczymy co z tego wyniknie. Najważniejsze to pozbyć się niektórych “pasożytów”.
@michal26 To nie my mamy dać spokój z Dollarummą bo to zarząd zdecyduje czy go ściągnie, a coś mi mówi że nie ufają Peñy i wolą go wypożyczyć tak bym typował.
Mamy już trzy transfery a Joan zapowiedział że w kolejnym tygodniu też będą jakieś wieści, jeśli do końca tego tygodnia nie potwierdzą Wijnalduma to pewnie o niego chodzi.
@Coutinho007 On tam mało kogo interesuje bo i tak mało zarabia raczej, bardziej trzeba się skupić na tych co mają duże kontrakty jak Umtiti, Roberto czy Dembele.
@Ali094 A kogo oczekiwałeś Haalanda? Jak masz do wyboru Kuna czy Braithwaite to ja wybieram Aguero nie wiem jak ty. Mówisz że miała być rewolucja, a to już koniec okienka? Daj im pracować bo mają bardzo dużo i bardzo trudnej roboty do wykonania, nie ogarnie się wszystkiego w tydzień co pozostawił poprzedni zarząd...
1
@Encore Se Queda lub United.
2
Koeman po wyjściu z biur Barcelony po wiadomości że zostaje na następny sezon:
22
Dobrze niech zostaje Koeman, dostał rozbitą drużynę po 8-2 bez napastnika, wygrał CdR przy czym większość spodziewała się niczego, byli w grze o mistrzostwo prawie do końca co prawda końcówka sezonu dramatyczna i frajerska ale ta nasza święta obrona co dostaje rok w rok oklep w końcu musiała o sobie przypomnieć. Gdyby przyszedł nowy trener którego nie ma bo nie ma sensownych opcji musiałby od nowa poznawać drużynę, Koeman ma to już za sobą i nie będzie gadania że trener potrzebuje czasu, prawdopodobnie dołączy Depay i Wijnaldum dostanie swoich pupili i zobaczymy co z tego wyniknie. Najważniejsze to pozbyć się niektórych “pasożytów”.
0
@FCMichalo Oglądasz Juve? Jest tam najlepszym obrońcą...
0
@szkutnik91 Z Neymarem już mieli przygotowane na powrót. ;P
0
@michal26 To nie my mamy dać spokój z Dollarummą bo to zarząd zdecyduje czy go ściągnie, a coś mi mówi że nie ufają Peñy i wolą go wypożyczyć tak bym typował.
0
Mamy już trzy transfery a Joan zapowiedział że w kolejnym tygodniu też będą jakieś wieści, jeśli do końca tego tygodnia nie potwierdzą Wijnalduma to pewnie o niego chodzi.
2
Działa wam Twitter?
0
@HERORICH2 No tego De Paula to bym zazdrościł, ale fajnie jakby trafił do La Ligi niż do Juve.
3
@Coutinho007 On tam mało kogo interesuje bo i tak mało zarabia raczej, bardziej trzeba się skupić na tych co mają duże kontrakty jak Umtiti, Roberto czy Dembele.
4
Ancelotti po odejściu z Realu już mocno przygasł, wydaje się już wypalonym trenerem ale zobaczymy czy coś jeszcze ugra w Madrycie.
1
@cat_r37 Emiliano Martinez o wiele lepszy niż Armani.
0
@AmigoBlancos To co pupil James wraca do Realu? :P
1
Ancelotti w najbliższych godzinach ogłoszony ponownie trenerem Realu, no to ciekawe zawsze lubiłem Carlo ale uważam że nie będzie zbawieniem dla nich.
0
@busquets5 Albo znów będzie gadka że wyląduje w środku pola, co jak zwykle kończy sie klapą. :P
2
Yolo gram z Raiolo yolo.
0
@AmigoBlancos Tak i ściągnął go Bartomeu, ale jednak bezpośrednio z reprezentacji niż Evertonu. :P
1
@ranger3120 Ancelotti raczej wypalony już, klapa w Bayernie i Napoli, teraz jest w Evertonie gdzie z takiego klubu do Realu.
12
@szkutnik91 On sie błaźni już od dłuższego czasu.
0
No i Messi znów będzie miał Amigosa do picia mate i przyjeżdżania razem na mecze.
1
@Ali094 Po co kibicujesz Barcy skoro w nią nie wierzysz?
0
@Ali094 Tak, grajmy samą młodzieżą ciekawe czy coś wygramy.
10
@Ali094 A kogo oczekiwałeś Haalanda? Jak masz do wyboru Kuna czy Braithwaite to ja wybieram Aguero nie wiem jak ty. Mówisz że miała być rewolucja, a to już koniec okienka? Daj im pracować bo mają bardzo dużo i bardzo trudnej roboty do wykonania, nie ogarnie się wszystkiego w tydzień co pozostawił poprzedni zarząd...
1
@Ghazul3293 Ile Roberto pograł w tym sezonie? Co chwile był kontuzjowany...
1
@PatrychoO Ter Stegen is untouchable według Romano. :P
1
@Ghazul3293 No Semedo, Aleix Vidal, Wague to niezłych miał rywali.
2
@PatrychoO I ogłoszenie dopiero po COPA.
2
@kuz Nie, tylko ty jesteś tak powalony. ;P
0
@clyde Romero stał się streamerem, dlatego już nie praktykuje tych śmiesznych emotek. ;P
0
@cichociemny1000 Skąd news?