Pierwszymi zawodnikami, którzy opuszczą Juventus będą Wojtek Szczęsny i Merih Demiral. Na obu piłkarzach Juve będzie mogło zarobić, by zamknąć rok finansowy. Mimo że Szczęsnego lubi Allegri, to Donnarumma jest okazją. [Corriere dello Sport] Co sądzicie o Demiralu? Ogląda ktoś regularnie Juve i powie czy Merih byłby fajną opcją dla naszej obrony?
Iga Świątek odbija sobie piłeczke z Rafą Nadalem :P
Il lui a dit bonjour jeudi et elle était trop impressionnée pour lui répondre. Aujourd'hui Iga Swiatek tape la balle avec Rafael Nadal à l'entraînement. #RolandGarros#RG2021https://t.co/r7leDbSVma">pic.twitter.com/r7leDbSVma
Raiola to nieźle został na lodzie z Donnarummą, myśleli że po awansie do LM dostaną swoją podwyżkę a Pan Maldini następnego dnia zadzwonił do Maignana z Lille i sprawa załatwiona. Allegri wrócił do Juve gdzie jego bramkarzem jest Szczęsny i coraz bardziej oddala się jego transfer do stolicy Piemontu, wszystkie drużyny z TOP-u mają obsadzone swoje bramki. Jestem ciekaw gdzie ostatecznie wyląduje Włoch teoretycznie jest niby PSG ale tam to każdego piłkarza jak się nie ma pomysłu gdzie mógłby grać to się go tam umieszcza, i nie wiem który klub chce brać na siebie pensje Gigiego która pewnie co 2 lata będzie rosnąć znając Raiolę. :P
Bardzo ciekawy jest ten wywiad z panem Cirią, opowiada m.in. dlaczego wolne transfery które robi Barcelona są mądre i że będzie to lato wymian zawodników czy też trenerów, bardzo polecam.
To macie wywiad z ekonomistą Marc Cirią, który współpracował z Joanem Laportą, macie wyjaśnienie jak w bardzo złej sytuacji ekonomicznej jest nasz klub.
0
@Mow_mi_Douglas Może ta kontuzja kolana jest poważniejsza niż się nam wydaje i może być dłuższa, a z Peñą na początek sezonu może być ciężko.
0
Pierwszymi zawodnikami, którzy opuszczą Juventus będą Wojtek Szczęsny i Merih Demiral. Na obu piłkarzach Juve będzie mogło zarobić, by zamknąć rok finansowy. Mimo że Szczęsnego lubi Allegri, to Donnarumma jest okazją. [Corriere dello Sport]
Co sądzicie o Demiralu? Ogląda ktoś regularnie Juve i powie czy Merih byłby fajną opcją dla naszej obrony?
0
Campeones! Campeones! ;P
0
@kkbarca Mam nadzieje że będzie grał na ŚO, tam gra bardzo elektrycznie, jeśli jest to wymiana Ramosa na Alabe to jest to moim zdaniem obniżka.
4
@Robson108 Wyniki nie mają znaczenia w tej Lidze Narodów, Heynen traktuje te mecze jak treningi by sprawdzić zawodników na IO.
0
Dzięki Kaczmarek.
0
To niezły Michał Kurek.
0
Od trzech lat LM wygrywa niemiecki trener Klopp, Flick, Tuchel. Who's next?
1
@BarcaSupporter Jak Francja wygra Euro to bardzo możliwe, chociaż tam liczy sie medialność.
4
Znając Abramowicza pewnie i tak prędzej czy później zwolni Tuchela tak jak każdego ich trenera, wtedy trzeba na niego zapolować. :P
1
@norbi77 Razem z trofeo El Clasico.
4
Oficjalnie: To Real odpadł z triumfatorem Ligi Mistrzów.
I cyk do gabloty!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Ale City jest mierne w tym meczu...
24
Iga Świątek odbija sobie piłeczke z Rafą Nadalem :P
5
https://mobile.twitter.com/DlugoszMarcin/status/1398606791135617026
Może faktycznie jest to jakiś deal z Raiolą by mieć pole position w kwestii Haalanda, Donnarumma i gruby zostali na lodzie po niespodziance Maldiniego.
0
@masq Marzenie-De Ligt, Torres.
Realnie-Romagnoli, Lisandro.
0
@AdiKingu96 FAME nie jest sportową organizacją ale pod względem PPV czy pewnie też wystroju przebija KSW które ma 60 gal, Fame 10. Dużo to pokazuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Batys Apollo Creed :(
0
@magic10 Andre Gomes.
0
@Azi Oj tak świetna robota chłopaków.
1
@konrad1661 Gramy rezerwami, nie ma po co zajeżdżać podstawowych graczy.
2
@arasz1819 Może większość obejrzała ten wywiad na youtube? :)
3
Raiola to nieźle został na lodzie z Donnarummą, myśleli że po awansie do LM dostaną swoją podwyżkę a Pan Maldini następnego dnia zadzwonił do Maignana z Lille i sprawa załatwiona. Allegri wrócił do Juve gdzie jego bramkarzem jest Szczęsny i coraz bardziej oddala się jego transfer do stolicy Piemontu, wszystkie drużyny z TOP-u mają obsadzone swoje bramki. Jestem ciekaw gdzie ostatecznie wyląduje Włoch teoretycznie jest niby PSG ale tam to każdego piłkarza jak się nie ma pomysłu gdzie mógłby grać to się go tam umieszcza, i nie wiem który klub chce brać na siebie pensje Gigiego która pewnie co 2 lata będzie rosnąć znając Raiolę. :P
1
@Azi
Tu masz filmik z polskimi napisami.
3
Bardzo ciekawy jest ten wywiad z panem Cirią, opowiada m.in. dlaczego wolne transfery które robi Barcelona są mądre i że będzie to lato wymian zawodników czy też trenerów, bardzo polecam.
1
To macie wywiad z ekonomistą Marc Cirią, który współpracował z Joanem Laportą, macie wyjaśnienie jak w bardzo złej sytuacji ekonomicznej jest nasz klub.
0
Jeżeli Hiszpanom by się nie powiodło na Euro i zwolnili Lucho, to co myślicie o jego powrocie? Druga kadencja już nie miałaby sensu?
4
@DaPidejpi Od kwietnia było wiadomo. ;P