Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wizja futbolu według Xaviego: gdy Barcelona strzela gola, to zawsze dlatego, że jest lepsza, a gdy strzeli rywal, to tylko po indywidualnych błędach. I tak co mecz...
Tak szczerze to ja miałem wrażenie solidnego spuszczenia powietrza po bramce na 2:0. Na tym „kontrolowanie meczu” z grubsza się skończyło.
3
@kinioo I trochę szacunku dla obecnego mistrza!
0
@Proxi „Buen sensaciones”, ot, cała filozofia.
1
Kto z wypiekami na twarzy czeka teraz na skład potężnego UD Barbastro? :)
1
@Lukiss To jest beniaminek... czwartej ligi. :P
0
@HavertzKai A niech sobie nawet bierze, kogo chce. Przecież co najmniej pięciu z tych powołanych gości i tak nie zagra ani minuty.
0
Zawsze myślałem, że drugi strój ma się wyraźnie różnić barwami od pierwszego, skoro ma być dla niego alternatywą, gdy trykoty rywali są zbyt podobne. Widocznie nie rozumiem futbolu.
0
Generale, nie rób sobie jaj z nas i samego siebie. To jest dla Ciebie tak „ważny piłkarz”, że z pierwszego zespołu mniej grał dotąd tylko niejaki Marcos Alonso.
9
Ale co się Fajdek popluł, to jego. :)
0
Ale to już jest poziom „niusa” ze Sportowych Faktów czy innego Sport.pl. Chociaż przynajmniej po tytule jest to jasne.
1
@axegrinder Być może doszło do małej zamiany w aktualizacjach i Yamal ma karę zawieszenia dwóch meczów z powodu złego samopoczucia. :P
1
@DawidekFCB Tylko nawet pisać o czym jest. Zwłaszcza że „Le Monde” to nie jest gazeta sportowa.
8
Pozostaje tylko wierzyć, że ktoś tam w sztabie o tym wie.
16
A jakie prawo miałoby to naruszać? Matko najmilsza, co za historie pismacy potrafią wymyślić, to mózg wysiada. :P
0
@Karol_VeB Może i tak, tylko 17 kartek to nie ma pewnie i z pięciu innych trenerów w tej lidze razem wziętych. :P
Gorzej, że często (a nawet chyba i zwykle) nie ma nawet racji.
0
@MateuszDoniec Tak szczerze to chciałbym, żeby Xavi wydał jakiś zbiór swoich definicji piłkarskich, bo ja często nie mam pomysłu, co on ma na myśli pod najprostszymi pojęciami typu „gra”, „wartości”, „kontrola” itd.
2
Oj, coś widzę, że media nadal nie są odpowiednio zjednoczone! Xavi musi się tym zająć i przyprowadzić pismaków do porządku...
1
„Jeśli chodzi o nasze wartości, intensywność, rytm... to było dobre przez cały mecz. W pierwszej połowie brakowało nam gry”.
Ktoś rozumie ten słowotok? Intensywność i rytm dobre też w pierwszej połowie (?!), tylko brakowało gry? To co jest tą „grą” według Generała?
Już pomijam inne głupoty z litości.
0
Nie rozpędzałbym się osobiście z „wieloma dogodnymi sytuacjami”, ale bywało rzeczywiście nieraz gorzej w tym sezonie. Ale żeby też jakoś bramkarz Las Palmas musiał się wybitnie napocić, to nie powiem. Grunt, że udało się to wyszarpać.
1
Nieodgwizdany faul na Wielkim Dżokerze ustawił mecz.
0
@Ptasior Nawet i na dziewiątym.
0
@djaskol No właśnie nie za bardzo. Tym bardziej nie obchodzi przecież jubileuszu.
3
Modelowa niedźwiedzia przysługa mamusi. :P
0
O, teraz gra z Gironą już nie „dobra”, ale wręcz „bardzo dobra”. Do jasnej cholery, ile osób jeszcze podziela zdanie Generała? Pięć, dziesięć? Cały sztab chociaż?
6
„Roque właśnie teraz jest rejestrowany”.
Czyli co, pasek ładowania się napełnia? Modem się łączy z centralą w Madrycie?
2
Prowadź, Wielki Kapitanie! Jeszcze niejeden Superpuchar Arabii podniesiesz!
1
@davor1969 To swoją drogą, dziękuję, ale Hiszpania startowała na igrzyskach i przed wojną domową, a kobiet albo wcale, albo do policzenia na palcach jednej ręki.
Nasza dyskobolka Konopacka zdobyła pierwsze złoto olimpijskie dla Polski... w 1928.
0
Aż trudno pojąć, że Hiszpania wystawiła po raz pierwszy jakąkolwiek lekkoatletkę na igrzyskach dopiero w 1976. Różnice kulturowe chyba.
1
@Maker0 Najpewniej po to, że jest przełom roku i robi się masę podsumowań tego właśnie skończonego. ;)
16
Przynajmniej herb już całował i autografy porozdawał. Matheus Fernandes nie miał nawet tego. :)