3

No nie ma nudy w tym klubie. :P

0

Piłkarze odbyli trening, potężny temat na okładkę. :P

0

@Recha_0684 No przecież Superpuchar Arabii można zdobyć w styczniu. :)

0

@slayer Gdyby wybudzić kogoś z hibernacji po 20–30 latach, to trochę by się zdziwił. Dzisiaj w niejednej lidze w niejednym meczu prawie wszyscy (może oprócz bramkarza) grają z numerami... wyższymi niż 11. :P

13

„[...] potem udaje się na peryferia hiszpańskiego futbolu, by podjąć Barbastro w Pucharze Króla”.

To Barbastro podejmie Barcelonę. ;)

2

@BareL Chociaż tu w sumie do przetłumaczenia była tylko jedna okładka. :P
Szczęśliwego również!

0

@Barca2022 Akurat o żadnej tyradzie tutaj nic nie napisali. :)

3

Zostawić go w Barcelonie, żadnych wyjazdów na Superpuchar Arabii. Chyba że ktoś wpadnie na kolejną genialną wymówkę typu „będziemy tam parę dni, to może i nie zagra, ale przynajmniej potrenuje z drużyną”...

0

@Faro Miałby zmienić swojego ojca? :P

24

Totalne zero konkretu i zero nowości.

0

@Pawlak1992 Jest wybitny, bo jest NASZ. I ma DNA. To wielu z „otoczenia Barcelony” zupełnie wystarczy.

0

Xavi musi pozostać trenerem Barçy, w zasadzie dlatego... że nim jest. Gaspart zawsze miał gadane. :)

1

Za co miałby być ceniony Sergi Roberto w Anglii, to Duch Święty chyba tylko wie.

Nie pojmę nigdy fenomenu jego popularności w katalońskich gazetkach, piłkarsko średniak zupełny (łagodnie mówiąc), taka maskotka klubu.

1

Ha, ha, ładnie tam Navala ze zdjęcia w „Sporcie” wycięli, co on im przeszkadzał? :P

1

Tam w Brazylii to oni nadal się zarzekają, że Ancelotti będzie ich selekcjonerem? :P

1

Mimo wszystko dość zabawnie „brzmi” nadal w kontekście 16-latka. ;)

3

Pytanie, czy w przypadku Pedriego są wątpliwości co do jego profesjonalizmu poza boiskiem (tak to nazwijmy). Na razie chyba nic o tym nie słychać – było za to pompowanie w mediach, że chce przypakować.

0

@kejdzi Pytanie tylko, czy „świetnych”. :)

0

@Faro To ciekawe, bo tym razem po ostatnim powrocie zagrał kolejno 33, 31 i 81 minut, po tym miał dwa tygodnie przerwy (grały reprezentacje), po niej zagrał 75 i dopiero w piątym meczu po powrocie zagrał do końca.

Jeśli i tyle czasu nie jest w stanie grać na takim poziomie, to przykro mi, ale trzeba się już chyba przestać rozczulać, bo widocznie organizm nie dojeżdża.

2

@roza96 Jak tak dalej pójdzie, będzie dostępny na finał Superligi.

0

@Recha_0684 Może on to właśnie uważa za zaletę ligi. :P

0

Po polsku to jest chód, a nie marsz. Pérez i Martín to chodziarze. :)

0

Xavi wyspowiadał się red. Juanmartiemu, czy to typowa pismacka zgadywanko-wymyślanka?

1

Wielki Dżoker płaci pismakom za te teksty, żeby podtrzymać zainteresowanie? To już czwarty tekst o jego przyszłości w ciągu niecałego tygodnia...

4

„Los Colchoneros na 3. miejscu w tabeli po zwycięstwie w cierpieniach; Atlético - Sevilla 1:1”.

To wysoko ich rozpykali. :P

0

W niektórych klubach po prostu dowiadujemy się o przedłużeniu kontraktu po fakcie. W innych można wręcz mieć wrażenie, że pismacy donoszą o takich zamiarach, zanim pozna je sam zainteresowany.

Nietrudno zgadnąć, do której kategorii należy „otoczenie Barcelony”...

2

@BARCA1899Messi Bezpośrednie liczą się w Hiszpanii dopiero po rozegraniu wszystkich meczów między zainteresowanymi, czyli np. obu meczów między dwiema drużynami, wszystkich sześciu meczów między trzema drużynami itd.

1

Nie za bardzo rozumiem, o jakiej „iskrze” mowa w zeszłym sezonie, jeśli chodzi o Superpuchar Arabii. Przecież Barça była na czele tabeli już przed przerwą na MŚ, a po niej zbudowała już kilka punktów przewagi. Coś się chyba komuś pokićkało.

0

@45 Koncepcję mogli spokojnie opracowywać wcześniej, skoro chcą robić coś zakrojonowego na taką skalę. Jeśli teraz tak wiele znaków zapytania, to nie wiem, jak nazwać ten falstart sprzed dwóch lat.

0

@creativeopinion Jeśli wszyscy będą dostawać więcej kasy, to z grubsza... na jedno wyjdzie. Co komu z tego, że zarobi choćby i dwa razy więcej, skoro konkurencja... też zarobi dwa razy więcej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?