Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No nie ma nudy w tym klubie. :P
0
Piłkarze odbyli trening, potężny temat na okładkę. :P
0
@Recha_0684 No przecież Superpuchar Arabii można zdobyć w styczniu. :)
0
@slayer Gdyby wybudzić kogoś z hibernacji po 20–30 latach, to trochę by się zdziwił. Dzisiaj w niejednej lidze w niejednym meczu prawie wszyscy (może oprócz bramkarza) grają z numerami... wyższymi niż 11. :P
13
„[...] potem udaje się na peryferia hiszpańskiego futbolu, by podjąć Barbastro w Pucharze Króla”.
To Barbastro podejmie Barcelonę. ;)
2
@BareL Chociaż tu w sumie do przetłumaczenia była tylko jedna okładka. :P
Szczęśliwego również!
0
@Barca2022 Akurat o żadnej tyradzie tutaj nic nie napisali. :)
3
Zostawić go w Barcelonie, żadnych wyjazdów na Superpuchar Arabii. Chyba że ktoś wpadnie na kolejną genialną wymówkę typu „będziemy tam parę dni, to może i nie zagra, ale przynajmniej potrenuje z drużyną”...
0
@Faro Miałby zmienić swojego ojca? :P
24
Totalne zero konkretu i zero nowości.
0
@Pawlak1992 Jest wybitny, bo jest NASZ. I ma DNA. To wielu z „otoczenia Barcelony” zupełnie wystarczy.
0
Xavi musi pozostać trenerem Barçy, w zasadzie dlatego... że nim jest. Gaspart zawsze miał gadane. :)
1
Za co miałby być ceniony Sergi Roberto w Anglii, to Duch Święty chyba tylko wie.
Nie pojmę nigdy fenomenu jego popularności w katalońskich gazetkach, piłkarsko średniak zupełny (łagodnie mówiąc), taka maskotka klubu.
1
Ha, ha, ładnie tam Navala ze zdjęcia w „Sporcie” wycięli, co on im przeszkadzał? :P
1
Tam w Brazylii to oni nadal się zarzekają, że Ancelotti będzie ich selekcjonerem? :P
1
Mimo wszystko dość zabawnie „brzmi” nadal w kontekście 16-latka. ;)
3
Pytanie, czy w przypadku Pedriego są wątpliwości co do jego profesjonalizmu poza boiskiem (tak to nazwijmy). Na razie chyba nic o tym nie słychać – było za to pompowanie w mediach, że chce przypakować.
0
@kejdzi Pytanie tylko, czy „świetnych”. :)
0
@Faro To ciekawe, bo tym razem po ostatnim powrocie zagrał kolejno 33, 31 i 81 minut, po tym miał dwa tygodnie przerwy (grały reprezentacje), po niej zagrał 75 i dopiero w piątym meczu po powrocie zagrał do końca.
Jeśli i tyle czasu nie jest w stanie grać na takim poziomie, to przykro mi, ale trzeba się już chyba przestać rozczulać, bo widocznie organizm nie dojeżdża.
2
@roza96 Jak tak dalej pójdzie, będzie dostępny na finał Superligi.
0
@Recha_0684 Może on to właśnie uważa za zaletę ligi. :P
0
Po polsku to jest chód, a nie marsz. Pérez i Martín to chodziarze. :)
0
Xavi wyspowiadał się red. Juanmartiemu, czy to typowa pismacka zgadywanko-wymyślanka?
1
Wielki Dżoker płaci pismakom za te teksty, żeby podtrzymać zainteresowanie? To już czwarty tekst o jego przyszłości w ciągu niecałego tygodnia...
4
„Los Colchoneros na 3. miejscu w tabeli po zwycięstwie w cierpieniach; Atlético - Sevilla 1:1”.
To wysoko ich rozpykali. :P
0
W niektórych klubach po prostu dowiadujemy się o przedłużeniu kontraktu po fakcie. W innych można wręcz mieć wrażenie, że pismacy donoszą o takich zamiarach, zanim pozna je sam zainteresowany.
Nietrudno zgadnąć, do której kategorii należy „otoczenie Barcelony”...
2
@BARCA1899Messi Bezpośrednie liczą się w Hiszpanii dopiero po rozegraniu wszystkich meczów między zainteresowanymi, czyli np. obu meczów między dwiema drużynami, wszystkich sześciu meczów między trzema drużynami itd.
1
Nie za bardzo rozumiem, o jakiej „iskrze” mowa w zeszłym sezonie, jeśli chodzi o Superpuchar Arabii. Przecież Barça była na czele tabeli już przed przerwą na MŚ, a po niej zbudowała już kilka punktów przewagi. Coś się chyba komuś pokićkało.
0
@45 Koncepcję mogli spokojnie opracowywać wcześniej, skoro chcą robić coś zakrojonowego na taką skalę. Jeśli teraz tak wiele znaków zapytania, to nie wiem, jak nazwać ten falstart sprzed dwóch lat.
0
@creativeopinion Jeśli wszyscy będą dostawać więcej kasy, to z grubsza... na jedno wyjdzie. Co komu z tego, że zarobi choćby i dwa razy więcej, skoro konkurencja... też zarobi dwa razy więcej?