2

@kejdzi A tego nie byłbym taki pewny. Z takich Niemiec w ciągu ostatnich pięciu sezonów grało aż osiem różnych zespołów, z Anglii siedem, nawet z Francji sześć, choć ma „tylko” trzy miejsca do obsadzenia (a czasem nawet dwa). Reszta też się tasuje.

5

@kejdzi 26 na 32 ma pewny udział. Tylko nie rozumiem porównania z Superligą, bo każda z tych 26 też musiała to sobie wywalczyć, a w Superlidze żadna z 15 z gwarancją udziału z góry.

1

@JarekS I tak lepiej niż „otoczenie Umtitiego jest zdania”. ;)

2

„MD dodaje, że Umtiti jest zdania, że na końcu tego sezonu był w najlepszej formie od czasu Mundialu 2018”.

Szepnął pismakowi do uszka czy jak?

3

@Kwasiak98 Ale faktem jest, że Copa América nie zdobyli od 28 lat. Aż trudno uwierzyć, że nawet na to Messi i całe to pokolenie może nie doczekać.

0

@zibiku Chcesz sprzedać wolnego zawodnika? Tego to i Bartomeu nie dałby rady zrobić. :P

0

Dziwna kombinacja pismaków albo złe tłumaczenie – jak można włączyć obowiązkowo Mirandę do pierwszego zespołu i go wypożyczyć jednocześnie?

0

@AlwaysBlaugrana Wychodzi na to, że chodzi o jednostronne przedłużenie przez klub.

10

Jakoś nie mam przekonania, że akurat Koeman jest głównym problemem Pjanicia...

8

To po co jest La Masia? Peña czy Tenas są naprawdę aż tak słabi, żeby trzeba było sprowadzać bramkarza aż z Brazylii, i to bynajmniej nie gwiazdę?

Od lat czołowi bramkarze Barçy B nie mają po co myśleć o seniorskiej przygodzie w klubie, skoro ostatnim wychowankiem, który się przebił na poważnie był Valdés. Lata mijają, a na ławkę wciąż tylko sprowadza się golkiperów z innych klubów...

4

A dość długo w tym sezonie było zupełnie odwrotnie i dorobek na wyjeździe był fatalny. W pierwszych pięciu meczach tylko 4/15 punktów (!). Przedziwny sezon.

0

@Moov Podobno tylko za ewentualny przyszły awans Atlético do ćwierćfinału LM.

0

Tak szczerze to w ostatnich latach akurat rzadko trzeba było zdobyć tak mało punktów, żeby się utrzymać...

4

„Koszykarze na wrotkach Barçy zdobyli 32. mistrzostwo”.

Koszykarze na wrotkach? To byłaby dopiero cyrkowa dyscyplina. :P

1

Teraz pewnie czas na artykuły o tym, ile tak naprawdę Barça płaciła Suárezowi w tym sezonie. :P

0

@Messi:D Tam nie ma takiego zwyczaju.

0

@Domi92 Tamten to niech se tam gra, ale czemu Diament z Palmeiras znów na ławce? Przecież on powinien już dostać certyfikat testera krzesełek stadionowych...

0

Gdzie jest Matheus, do licha?!

0

@Joopiter W sumie już tam coś poczłapał w Lidze Mistrzów (chyba w Kijowie), ale od tego czasu ma nową fryzurę. To już wydarzenie samo w sobie!

3

Matheus od pierwszej minuty. Bezdyskusyjnie. Niech Primera División pozna wreszcie blask Perły Copacabany.

2

@Laza Obu nawet kupować nie trzeba. Komuś nie spodoba się ta ligowa, ale ta na LM już tak i chociaż tę drugą kupi.
Kwestią czasu są różne stroje na rundę jesienną i wiosenną...

1

@Dani13 Chyba nadal nie zrozumiałeś, gdzie tkwi błąd...

0

Kuźwa, nawet w takich wymiernych rzeczach pismacy mają różne wersje. Dopiero co jacyś inni pisali o czterech milionach, jutro ktoś wymyśli dziesięć...

1

@JohnnyBarca To ja już nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyły się sezon po sezonie „tak samo wyglądające” stroje. Chyba w XX wieku.

0

Bailando La Zabawa Beach Soccer Team.

4

@PatrychoO I dlatego chciał odejść rok temu, gdy widzów tym bardziej być nie mogło?

0

@Azi Na emeryturę, jeśli dobrze rozumiem, odesłać go mogą władze hiszpańskie. ;)

1

@Litman Nigdy się nie przyglądałem jego zarobkom i naiwnie myślałem, że Sergi trwa w klubie między innymi dlatego, że nie rozpycha się i do tego... mało zarabia, więc niech sobie będzie jako „zapchajdziura”. Trochę jestem w szoku.

2

„Zawodnicy nie rozumieją też, jak to jest, że mówi się o cięciach i jednocześnie o kupnie Hålanda czy Neymara”.

Ale co, u licha, ma klub do tego, że sobie pismacy wymyślają transfery z tyłka? Jak zwykle kupa bzdur i zero konkretów.

8

Ja tam myślę, że powód jest tylko jeden – bo sama ta wymiana to wyssana z palca fantazja pismaków, którzy nie mają o czym pisać. Ot, cała historia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?