Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kejdzi A tego nie byłbym taki pewny. Z takich Niemiec w ciągu ostatnich pięciu sezonów grało aż osiem różnych zespołów, z Anglii siedem, nawet z Francji sześć, choć ma „tylko” trzy miejsca do obsadzenia (a czasem nawet dwa). Reszta też się tasuje.
5
@kejdzi 26 na 32 ma pewny udział. Tylko nie rozumiem porównania z Superligą, bo każda z tych 26 też musiała to sobie wywalczyć, a w Superlidze żadna z 15 z gwarancją udziału z góry.
1
@JarekS I tak lepiej niż „otoczenie Umtitiego jest zdania”. ;)
2
„MD dodaje, że Umtiti jest zdania, że na końcu tego sezonu był w najlepszej formie od czasu Mundialu 2018”.
Szepnął pismakowi do uszka czy jak?
3
@Kwasiak98 Ale faktem jest, że Copa América nie zdobyli od 28 lat. Aż trudno uwierzyć, że nawet na to Messi i całe to pokolenie może nie doczekać.
0
@zibiku Chcesz sprzedać wolnego zawodnika? Tego to i Bartomeu nie dałby rady zrobić. :P
0
Dziwna kombinacja pismaków albo złe tłumaczenie – jak można włączyć obowiązkowo Mirandę do pierwszego zespołu i go wypożyczyć jednocześnie?
0
@AlwaysBlaugrana Wychodzi na to, że chodzi o jednostronne przedłużenie przez klub.
10
Jakoś nie mam przekonania, że akurat Koeman jest głównym problemem Pjanicia...
8
To po co jest La Masia? Peña czy Tenas są naprawdę aż tak słabi, żeby trzeba było sprowadzać bramkarza aż z Brazylii, i to bynajmniej nie gwiazdę?
Od lat czołowi bramkarze Barçy B nie mają po co myśleć o seniorskiej przygodzie w klubie, skoro ostatnim wychowankiem, który się przebił na poważnie był Valdés. Lata mijają, a na ławkę wciąż tylko sprowadza się golkiperów z innych klubów...
4
A dość długo w tym sezonie było zupełnie odwrotnie i dorobek na wyjeździe był fatalny. W pierwszych pięciu meczach tylko 4/15 punktów (!). Przedziwny sezon.
0
@Moov Podobno tylko za ewentualny przyszły awans Atlético do ćwierćfinału LM.
0
Tak szczerze to w ostatnich latach akurat rzadko trzeba było zdobyć tak mało punktów, żeby się utrzymać...
4
„Koszykarze na wrotkach Barçy zdobyli 32. mistrzostwo”.
Koszykarze na wrotkach? To byłaby dopiero cyrkowa dyscyplina. :P
1
Teraz pewnie czas na artykuły o tym, ile tak naprawdę Barça płaciła Suárezowi w tym sezonie. :P
0
@Messi:D Tam nie ma takiego zwyczaju.
0
@Domi92 Tamten to niech se tam gra, ale czemu Diament z Palmeiras znów na ławce? Przecież on powinien już dostać certyfikat testera krzesełek stadionowych...
0
Gdzie jest Matheus, do licha?!
0
@Joopiter W sumie już tam coś poczłapał w Lidze Mistrzów (chyba w Kijowie), ale od tego czasu ma nową fryzurę. To już wydarzenie samo w sobie!
3
Matheus od pierwszej minuty. Bezdyskusyjnie. Niech Primera División pozna wreszcie blask Perły Copacabany.
2
@Laza Obu nawet kupować nie trzeba. Komuś nie spodoba się ta ligowa, ale ta na LM już tak i chociaż tę drugą kupi.
Kwestią czasu są różne stroje na rundę jesienną i wiosenną...
1
@Dani13 Chyba nadal nie zrozumiałeś, gdzie tkwi błąd...
0
Kuźwa, nawet w takich wymiernych rzeczach pismacy mają różne wersje. Dopiero co jacyś inni pisali o czterech milionach, jutro ktoś wymyśli dziesięć...
1
@JohnnyBarca To ja już nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyły się sezon po sezonie „tak samo wyglądające” stroje. Chyba w XX wieku.
0
Bailando La Zabawa Beach Soccer Team.
4
@PatrychoO I dlatego chciał odejść rok temu, gdy widzów tym bardziej być nie mogło?
0
@Azi Na emeryturę, jeśli dobrze rozumiem, odesłać go mogą władze hiszpańskie. ;)
1
@Litman Nigdy się nie przyglądałem jego zarobkom i naiwnie myślałem, że Sergi trwa w klubie między innymi dlatego, że nie rozpycha się i do tego... mało zarabia, więc niech sobie będzie jako „zapchajdziura”. Trochę jestem w szoku.
2
„Zawodnicy nie rozumieją też, jak to jest, że mówi się o cięciach i jednocześnie o kupnie Hålanda czy Neymara”.
Ale co, u licha, ma klub do tego, że sobie pismacy wymyślają transfery z tyłka? Jak zwykle kupa bzdur i zero konkretów.
8
Ja tam myślę, że powód jest tylko jeden – bo sama ta wymiana to wyssana z palca fantazja pismaków, którzy nie mają o czym pisać. Ot, cała historia.