Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Chłopie, daj już spokój. Zbierali się 77 razy, żeby ustalić za każdym razem, że go nie sprowadzą zimą, a ten swoje. Już Tusquets z jego paczka ma tu mało do gadania, a Font to już w ogóle, bo na razie to jest jednym z ponad 100 tysięcy socios i nikim więcej.
0
Szok i niedowierzanie, coś tam w „MD” raczyli wspomnieć o długach! Co prawda w porównaniu z Realem, ale i tak. Pulitzer w drodze!
0
@WaFen Ja tam widzę „siara”, a nie „wiocha”. ;)
Jak dla mnie większą siarą jest to, że nie mówi po katalońsku, a przynajmniej nikt chyba nie słyszał go jeszcze mówiącego publicznie. Dość zdumiewające, nawet jeśli bez większych problemów rozumie np. pytania po katalońsku, ale odpowiada po hiszpańsku.
Chyba że to tak jak z Czechami i Słowakami, którzy bardzo rzadko przestawiają się na drugi język, bo praktycznie nie ma potrzeby i jeden mówi tak, a drugi odpowiada po swojemu i dogadują się spokojnie. Tyle że kataloński od hiszpańskiego różni się bardziej niż czeski ze słowackim, a do tego mają całą tę „antyhiszpańską” otoczkę.
0
Żodyn się nie spodziewał. Żodyn!
0
@Naturopata Termin śmierdzi korupcją czy coś innego? ;)
0
@Jarema1987 Cóż, ja spojrzałem jednak wstecz i ogólnie, a Koeman tylko do przodu i na to, co jeszcze zostało, ot cała różnica...
1
@Tomek54321 „Puchar Króla to najkrótsza droga, żeby coś wygrać”.
To czym jest Superpuchar? Albo niczym, albo nie jest najkrótszą drogą. ;)
0
A kto będzie zarządzał klubem w lutym i aż do wyborów?
3
Czyli Superpucharu Koeman nie uważa nawet za „cokolwiek”, skoro najkrótszą drogę po trofeum widzi w Pucharze Króla. No to szkoda, że Barça „zmarnowała” cztery godziny gry w trzy dni na takie nic...
1
Jutro też nie będzie tego pewnie na okładkach pseudogazet pokroju „Mundo Deportivo”, jak i nie było dziś.
W sumie co to za news, jakieś tam setki milionów długu, dzień jak co dzień. Nie sprzeda się tak dobrze przeciętnemu Jordiemu, jak „top secret” zdjęcia ojca Messiego przeglądającego Instagram w taksówce czy kupon na koc zimowy w barwach Barçy...
0
@Volley Wiesz, ja też mam nadzieję, że tak było, ale po prostu tych umów nie widzieliśmy, a przy skali zaniedbań byłego zarządu niewiele mnie już zaskoczy.
0
@wonsz_w_pomidorach Gorzej, że on też szczeka niemało. ;)
3
@Lucassito Messi akurat zrozumie, w końcu jemu chodzi tylko o „projekt sportowy”. ;)
1
Nie ma nawet na te zmniejszone wypłaty? Uuu, grubo...
10
Po raz 21. w tym miesiącu zbiorą się, aby ponownie stwierdzić, że nadal nie ma możliwości sprowadzenia Garcíi zimą. :P
11
Zmowa milczenia o wczorajszym sprawozdaniu w „Mundo Deportivo” i „Sporcie” jest wręcz przerażająca. Ogłupianie socios trwało i trwa mać...
1
@Marcello Właśnie tak średnio zgodnie, bo te główne katalońskie milczą jak zaklęte...
0
@Fake69 Grunt się palił wtedy Bartomeu pod nogami? A to dlaczego?
0
@maroon Nie widzę sprzeczności.
0
@Remi1899 Oby nie było tak, że i za sprzedaż Coutinho trzeba będzie odpalać tyle Liverpoolowi, że już bardziej opłaca się, żeby został. ;)
3
@inViNcibl3 To pół biedy. Gorzej, jakby sondaż zamówiony przez PSL wskazywał na ich zwycięstwo. :P
0
@Arun10 Ha, to już szósta wersja, jaką znam. :P
Tak czy inaczej klub prawdopodobnie po prostu kłamał w tej sprawie i to cieszyć nie może...
0
@Volley A skąd Ty to wiesz? :)
0
@y13 To przepraszam, ale „nabojów” nie zrozumiałem. Ale umieszczanie ter Stegena w „najgorszych” z takiego powodu trochę mnie bawi, nie będę ukrywał.
1
Mnie do tej pory bawi tak długie dociekanie Marchlińskiego i Orłowskiego, czy Griezmann skierował piłkę do bramki, czy stoper Elche. Przecież to było widać od razu, że Griezmann nie miał jak tego sięgnąć. ;)
0
@y13 Ter Stegen? Wybronił zbyt mało sytuacji sam na sam?
0
Po prawdzie to aż tak wiele do punktu im nie zabrakło. Biorąc pod uwagę to, że w ofensywie zagrali niemal okrągłe zero (oczywiście oprócz niedoszłej „asysty” od Minguezy), tym gorzej świadczy to o obecnej Barcelonie, skoro tak niewiele prawie wystarczyło do punktu takim drewniakom.
0
@Herbert Zresztą przypomnę tylko swój komentarz sprzed tygodni:
"Znam wiele różnych wersji:
1) Girona ma opcję pierwokupu bez innych warunków, ale Barça może jednostronnie przedłużyć kontrakt z Monchu o dwa sezony,
2) Girona ma po prostu opcję pierwokupu (tylko to się kupy nie trzyma, jeśli będzie w lipcu wolnym zawodnikiem),
3) Girona musi go wykupić, gdy rozegra co najmniej 21 meczów w Segunda División,
4) Girona musi go wykupić, jeśli awansuje do Primera División.
To jest trochę cyrk, że w ogóle różne wersje w tak banalnej sprawie krążą".
A tu mamy jeszcze inną wersję. :P
0
Czyli kłamią albo byłe władze Barçy, które mówiły o prawie pierwokupu Monchu, a nie żadnym obowiązku wykupu, albo zmyśla „MD”. Jeden rabin powie tak, a drugi nie. :P
1
Jak zwykle wypowiedzi byłych agentów trzeba czytać ze sporym przymrużeniem oka, bo mało jest takich, które nie są nastawione na zaistnienie lub jakieś „porachunki”. I z jakiegoś powodu są też tylko agentami... byłymi.