Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
„Trzy dogrywki w osiem dni”.
Jak dla mnie jednak dziewięć dni. :P
0
A skąd on wie, co klub dokładnie przedstawia sądowi? Ma kopie pism czy jak?
13
@ninja81 Przecież Braithwaite nie przyszedł do Barçy jako zastępca Suáreza, bo wtedy Suárez nigdzie jeszcze nie odchodził.
1
Już widzę, jak Tusquets, który jest „szefem” na chwilę, wykłada kasę z własnej kieszeni trenerowi, którego nie zatrudniał. ;)
0
@Volley Miał mieć możliwość odejścia za darmo, pierwszy raz słyszę o jakimś odszkodowaniu. Mnie taki odszkodowanie zaskakuje, bo chodzi jednak o Messiego. Co innego, gdyby to był jakiś inny pachołek, ale Messi wywalczył sobie przecież od Barçy bardzo dużo. Jeśli rzeczywiście musiał się liczyć z zapłatą „ogromnego odszkodowania”, to tym bardziej pokazuje, jak bardzo był zdeterminowany, by odejść. Nie kojarzę, żeby ktokolwiek wcześniej o tym wspominał.
0
@Peciak Zdał, co potwierdziła policja i prokuratura. I chyba na tym sprawa utknęła, jeśli chodzi o samego Suáreza, bo śledczy skupili się na roli Juventusu w całym przekręcie.
0
@maroon Bo to byłby mimo wszystko hit, żeby opłacać (choćby w części) czołowego strzelca jednego z głównych rywali ligowych...
0
@masik86 Test to on raczej nawet zdał, tylko chyba nadal i tak nie ma tego obywatelstwa. Cholera wie, wszyscy skupili się później na tych wałkach.
0
Jak jedynym, skoro jeden już się na wypożyczenie udał...
0
Naprawdę byłbym ciekawy ostatecznego wyjaśnienia tego, czy Barça dalej płaci Suárezowi, czy już nie. Aż się dziwię, że tak mało się o tym mówi.
0
@Messisinio Na razie brakuje prawie wszystkiego, gość coraz częściej jest mniej zauważalny na boisku niż Umtiti u lekarza. ;)
0
@PIWOSZ89 No i tak w pół drogi wyszło. ;)
9
@kejdzi Mają raczej wolny czas. :P
1
@PIWOSZ89 Oni też liczą pewnie na Barçę. ;)
6
@tomekjd Brazylijska gazela, perła Copacabany, godny następca Douglasa!
3
@infamusse Trincão musi mieć naprawdę spore zaufanie Koemana, skoro aż tyle razy wchodził z ławki i to nieraz jako pierwszy.
0
Ale tu mowa o tym okienku, o następnym, o lecie 2035?
0
@czar007 Zająłby należne miejsce tak zasłuźonej osobie, jak Matheus. Ale przynajmniej zwolniłby miejsce zawodnikowi spoza UE. :P
0
@damianjuve Hmm, Transfermarkt mówi o czterech karnych Pjanicia dla Juve, wszystkich strzelonych. Ale to tak czy tak bardzo mało.
3
Świat wstrzymał oddech.
1
@catalanian09 Wyszło takie dość typowe hiszpańskie łączenie zupełnie różnych wątków. Coś w stylu „udany debiut Pedriego w meczu na zaśnieżonym San Mamés, w którym Braithwaite dwa razy trafił w poprzeczkę”. :P
0
@Volley No nie wiem, dla mnie nie jest „znanym ogólnikiem” konieczność płacenia przez Messiego „ogromnego odszkodowania”. Nie ma też u nas zwyczaju wypowiadania się publicznie nawet ogólnikowo przez prawników jednej ze stron, jeśli ta się nie zgodzi. Albo nawet mediatorów. Widocznie mają inne standardy.
1
@normasubiektywna Obawiam się, że logika Tusquetsa i spółki wymyka się wszelkim kategoriom. ;)
2
Był dość wyrównany, chociaż te dwa karne, a konkretnie te dwa faule, były jednak jaskrawym dowodem, że to nie są obrońcy z wyższej półki...
Dobrze, że nie grał Alba, usłyszelibyśmy zapewne: „kontrolowaliśmy mecz”. :P
26
„Barça może więc zagrać na Camp Nou, a jej rywalem mogą być ekipy z Segunda División A i B lub też z Primera División”.
Mogłoby to zdanie być napisane lepiej, żeby lepiej oddać sens:
„Barça może trafić na każdego, a na wyjeździe na pewno zagra wtedy, gdy wylosuje ekipę z Segunda División A lub B”.
0
@pluszek Kiedyś pewnie napisałby „męki”, ale teraz zrobiła się moda na „cierpienie”...
56
Koeman przynajmniej się nie wygłupia z hasłami typu „zamknęli się na własnej połowie”. Naprawdę życzyłbym sobie, będąc postronnym widzem, żeby każda drużyna z trzeciej ligi tak się „zamykała” w meczach przeciwko czołówce.
2
@FafitFCB W sumie też dobrze, że nie musieli ćwiczyć kolejnej serii jedenastek po dogrywce. :P
14
To niech Sarabii wypłacą resztę zaległej kasy za Setiéna, a Setiénowi za Sarabię. I będą wszyscy kwita. ;)
6
Przez większość meczu to oni akurat jakoś przesadnie się nie bronili. Wystarczy przypomnieć aż sześć rożnych dla Cornelli w pierwszej połowie. Zaraz inny powie lub napisze, że „autobus” czy inne takie bzdury, choć oni wychodzili wysoko w obronie aż do 90. minuty. Nie wiem, gdzie Lenglet tam widział zamknięcie się Cornelli na własnej połowie, może w dogrywce.