Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Moim zdaniem rywal zdążyłby już wbiec między nich i wtedy też zaczęłaby się kaszana.
Mieli wymienić miedzy sobą aż trzy podania, żeby tylko uniknąć wywalenia piłki w aut? Trochę przerost formy nad treścią.
1
@Maker0 To co w tym tzw. projekcie sportowym miałoby być, jeśli nie nazwiska? Taki Laporta ma powiedziec, czy woli 4-3-3 od 4-2-3-1?
A na lata miało być Espai Barça, sensowny projekt, który oczywiście Bartomeu też spartolił (oczywiście winę zrzuca na wszystko dookoła).
0
@Rewolucja123 Gdyby Piqué dostał piłkę z powrotem, też miałby problem, rywal był zbyt blisko. Jak dla mnie pozostałby do wyboru tylko aut.
0
@Tomek54321 Ale to Piqué powinien widzieć, że Neto jest za blisko. Neto niczego by nie schrzanił, gdyby nie było tego wątpliwej jakości i sensu podania.
Widzę to tak – dla obu jedynym sensownym wyjściem było wybicie na aut. Piqué sam mógł to zrobić, nie potrzebował do tego pomocy. A Neto nie bardzo miałby jak wybić do przodu, bo mógłby nabić nadbiegającego rywala.
7
@RobsonPL Na kontrakt? Może chce opchnąć np. Griezmanna?
3
Choćby się w Barcelonie wszystko waliło, nie bardzo rozumiem, po co City miałoby wydać na Messiego choćby kilkadziesiąt milionów, skoro ma go w kieszeni za friko.
Chyba że jednak nie ma go w kieszeni i boi się nowego zarządu Barçy, że jednak go przekona do pozostania.
Pewnie zwykłe wymysly i domysły pismaków, jak co dzień...
1
@Tomek54321 Nie mamy pewności, czy do siebie coś mówili przed tym. Ale jeśli Piqué już widział, że Neto wybiegł za daleko (a powinien widzieć), to mógł jednak spróbować innego rozwiązania. Samo to podanie uważam za błąd, do tego było zbyt mocne. Jeśli widzisz, że kolega ma dużą szansę popełnić błąd, to mu w tym nie pomagaj...
Jedyne realne wyjście, jakie miał Neto, to wywalić piłkę w lewo na aut. Piqué mógł zrobić dokładnie to samo. Ale pewnie by nie zrobił, bo ma wpojone, że piłka w aut to zbrodnia.
5
To pewnie będzie burza, bo ja sam na przykład nie rozumiem, jak można jednoznacznie stwierdzić, że Piqué przy bramce nie zawinił. Oczywiście głównym winowajcą nie jest, ale...
2
@_Specjalista Nie, nie, trochę jednak namieszałeś:
1) Bartomeu nie mógł już startować, wiadomo było, że odejdzie najpóźniej w czerwcu,
2) wybory miały być w marcu, ale nadal nie byłoby zmiany władzy aż do końca sezonu,
3) gdyby zarząd nie podał się do dymisji, to prawdopodobnie sprawa poszłaby do sądu za brak głosowania ws. wotum nieufności w terminie przewidzianym statutem.
0
@NaFazieHitman Spina to była na pewno, może nawet i to wszystko się zdarzyło, ale mnie bawi, że to wychodzi nagle teraz, po takim czasie.
Nie mówiąc o tym, że tam wszystkich wszystkich niby podsłuchują i donoszą, jak w Sowietach...
0
@FilipBalwisz Gdyby umyślnie celował w sędziego, piłkarza czy kogokolwiek innego to tak – czerwona i kropka. Ale sędziego to Messi raczej nawet nie zauważył, więc dobrze się skończyło.
Mam wrażenie, że dla niektórych czerwona to powinna być dopiero za wybicie zębów albo doprowadzenie do nieprzytomności...
2
Ha, ha, dobre, po czterech miesiącach sobie „przypomnieli”. :P
0
@bielnikk W sytuacji realnej groźby utraty płynności finansowej klubu chyba jednak by się zgodził. Oby nie trzeba było tego kiedyś weryfikować...
1
@tbas Kto odszedł z Barçy za kwotę klauzuli oprócz Neymara? Gdyby się paliło i waliło, to Fati może być niestety pierwszym do sprzedaży.
0
Zawsze myślałem, że strzały na bramkę to tylko strzały celne, a nie wszystkie ogółem.
1
@Barcaa12 Gdzie tu jest szukanie sensacji? To chyba nie jest codzienność, żeby walić piłką na oślep z frustracji i prawie trafić sędziego?
3
@Denzon No to strasznie musiał się wkurzyć, bo wyglądało, jakby co najmniej włosy mu wyrywali, tak był zły. Aż mi przemknęło przez myśl „chłopie, Snickersa zjedz”, ewentualnie „lodu, lodu”. ;)
W końcu to była dopiero pierwsza połowa.
0
Ktoś w ogóle wie, o co Messi był taki zły? Czy wtedy przypadkiem realizator nie puszczał powtórek?
0
@Joopiter Tyle że chyba niewiele mu ten mecz dał, skoro parę dni później w Klasyku zagrał naprawdę przeciętnie, łagodnie mówiąc.
Oby Koeman nie dał sobie wejść na głowę, chociaż w przypadku Messiego obawiam się, że może tak być...
0
@sebo939 Nie śledzę ich dokładnie, jak Barçę, ale przynajmniej okładki na to nie wskazują. Pomijając już to, że Messi to jednak „trochę” większy kaliber niż Vinícius, to i zainteresowanie większe.
0
@sebo939 A myślisz, że się nie zajmuje?
0
@-Tomasso- Chyba jednak nie do końca. Ten brak goli i asyst w lidze przez pięć meczów z rzędu to sporo, do tego coraz więcej strat. Oczywiście 95% piłkarzy świata i tak chciałoby grać tak, jak Messi w ostatnich tygodniach, ale on ma też po prostu wyżej podniesioną poprzeczkę.
0
Do tej pory nie rozumiem, po co grał np. z Ferencvárosem.
Ogólnie nie jest pewnie z Messim tak źle, ale wydaje mi się, że od powrotu ligi w czerwcu zwykle nie jest do końca sobą. Mam wrażenie, że największy problem ma z wchodzeniem w dryblingi, których szansa powodzenia jest naprawdę mała. Tak jakby stopniowo tracił intuicję, wyczucie swoich szans w starciu z rywalami w takich pojedynkach. I coraz więcej częściej traci przy tym piłkę, choć na szczęście jest to zwykle pod polem karnym przeciwnika i rzadko wychodzą z tego poważne kontry.
0
@El dominatore Ale też większość fauli przeciwników trudno karać kartką. Równie dobrze można zapytać, które konkretnie kartki dla Barcelony są niesłuszne. Niektórzy piłkarze mają czasem trochę wypaczoną wizję świat, jeśli chodzi o kartki, np. Piqué coś biadolił na sędziów za nadmiar kartek w zeszłym sezonie, a 1/3 z nich dostał za dyskusje z sędziami czy jakieś inne złośliwości, a nie za faule.
0
@AlexPusz Po co więc w ogóle Piqué mu podawał, skoro od razu dostałby tę piłkę z powrotem? Jak dla mnie powinien biec z nią w lewo, w stronę linii bocznej, ewentualnie od razu wywalić w aut.
0
@slayer Aż nabieram podejrzeń, czy to nie jest jakiś kuriozalny zapis w umowie z Nike, że ileś tam meczów w sezonie muszą rozegrać w trzecim komplecie. Ale to nawet nie był trzeci strój, tylko jeszcze jakaś modyfikacja, skoro bez turkusowych spodenek. Przedziwne.
2
Neto dał czadu, ale Piqué też podał źle. Byli zbyt blisko siebie na tak mocne podanie. W ogóle jak dla mnie Neto nie powinien dostać tej piłki, były lepsze rozwiązania.
3
A czy ktoś może wie i rozumie, dlaczego Barça znów grała w strojach fuksjowo-łososiowych (czy jak to nazwać)? Skoro już nawet nie w domowych, to po co są te czarne wyjazdówki?
0
O której kolacja? Będzie pasek w telewizji? Czy na pewno dla aż takich „dupereli” powstała Tiki-taka?
1
Przynajmniej chłopak zna swoją wartość i nie jest fałszywie skromny. Całe szczęście, bo mam wrażenie, że dla wielu innych wychowanków La Masii samo dotknięcie piłki, którą kopnął Messi na treningu, jest już życiowym spełnieniem. A przynajmniej takie dają wrażenie ich wypowiedzi.