Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hindus Żartowałem
0
I tak Neuer obroni
0
Komentarz usunięty
0
@Uukasz_93 Bardzo prosiłbym o szanowanie wielkiego trenera, zwycięzce La Ligi, pogromcę śmietankowych, ćwierćfinalistę Ligi Mistrzów Półfinalistę ,Ligi Europy, największego męczennika z męczenników, wiecznie oszukiwanego przez sędziów Xaviera "Xaviego" Hernándeza Creusa. Dziękuje za uwagę.
0
@damianex10 Gówno prawda, w Bayernie zawsze to strzelał pewnie w porównaniu do Barcelony, wystarczy spojrzeć na to jak strzelił karnego Navasowi.
0
@zmiter912576 Nie no zajebiście co z tego że przejebali w pucharze i przejebali ligę ważne że finał był nie?
Odklejus myśli że LM to wszystko. ( NAJLEPSZY REAL W HISTORII BO 100 PUNKTÓW CZY CO? w takim razie barcelony najlepszy sezon to musiał być 2012/13)
Kolega chyba zapomniał wziąć leków rano..
0
@zmiter912576 Bayern ostatnio taki słaby to był w 2012 lub nawet 2009.
0
@Lucyfffer Jakbyś po niemiecku to napisał to bana z pewnością byś wyrwał.
0
@paweuwarrior nie
0
@Greenalley Tu nawet nie chodzi o samego FDJ, dla Xaviego on podobno jest "kluczowy" Iito zdanie mnie najbardziej przeraża
0
@AlexDark00 Kompleks wielkiego Polaka w Barcelonie jednak uderzył! I bardzo dobrze..
0
@RosjaninBut Przynajmniej Kounde solidnie zagrał.
0
@Marcelinho99 Ty tak serio, czy udajesz? Rozumiem że można być fanboyem Tuska ale PiS nie jest jedyny, ten projekt sięga już dobrych kilkunastu lat. Najlepiej przecież każdą porażkę tego narodu zgonić na partię która poprzednio rządziła, tak było też w 2015.
0
@qbuteq Yamal i tak nie pojedzie na igrzyska, przynajmniej tak wynika z jego wypowiedzi. Gorzej może faktycznie być z Cubarsim.
0
@Aragorn33 Nie lubie takich porównań, takie same były robione przez śmietankowych w tamtym sezonie. Tylko że tam był Valverde a po drugiej stronie Gavi Pedri De Jong i Busi.
1
@mordini123 Dobra, nie przeczytałem dokładnie nagłówka, to jednak nic XD.
0
@kigani Ale niektórzy mają ogromny wpływ na bramkę i co wtedy?
0
@kigani Zasada dobra, gorzej że trzeba to interpretować.
0
@Emhyr Tu jest cała 4 z barcelony, co najśmieszniejsze.
0
@don'T.R.I.P.e Mówisz jakby De Jong w tym sezonie był dużo lepszy od Roberto, gość bez Busiego jest nikim. Nie potrafi bronić, boi się strzelić i to on najczęściej hamuje ataki Barcelony. Jak Bayern byłby w stanie wyłożyć za niego 60-70mln to brałbym tą ofertę z pocałowaniem ręki.
1
@Sau_Ron W zimę był tragiczny, prawdopodobnie najgorszy z naszych defensorów to teraz musi się jakoś odpłacić.
0
Xavi zostaje i już chce zablokować transfer De Jonga, dla jego projektu każdy jest "kluczowy" Jak zarząd ma spełnić jego zachcianki np: kupienia kogoś typu Silva czy pozyskania ogarniętego piwota, jak on blokuje transfer nawet takiego kołka. Zarząd albo postawi na swoje albo my nikogo nie sprzedamy oprócz Romeu.
0
@Pawwwweeeell Przecież on stopami oddychał w tej 2 połowie. Musi popracować nad kondycją, a tak to świetnie.
4
@Miszak Każdy chce po prostu szansy dla Roque a nie tego żeby grał już za Lewego, chłopak ma ogromny potencjał co pokazywał w Brazylii a Denzel na niego nie stawia.
0
@D.Villa Na Euro
0
@xavi890 Po co ma Araujo odchodzić jak może ten zachłanny kołek FDJ.
0
@kakawek Mi nie, nie dość że gość nie chce zejść z pensji znając sytuacje klubu, to jeszcze pewnie uprze się na pozostanie jak to było m.in z transferem do united... I taka kula u nogi która nic nie potrafi zostanie aż do końca kontraktu, koszmar.
0
@KyngPyng Ter Stegen zdecydowanie. Jego jedyny słaby sezon w barwach Blaugrany to 21/22
0
@Popitek12 Dawid Hanc
0
@kubix05 Z cyklu " Bieda "