0

@Edoss Ponieważ Roberto może obskoczyć więcej pozycji, na dodatek on zarabia praktycznie grosze a jest solidnym rezerwowym? Nie rozumiem czemu mielibyśmy z nim nie przedłużyć kontraktu jak mało zarabia i często dowozi jak wchodzi z ławki. Nie bez powodu Girona jest nim zainteresowana, w czym ci przeszkadza potencjalne przedłużenie kontraktu?

0

@BORO_12 Jako pomocnik defensywy zdecydowanie lepiej się sprawdza niż jakiś Oriol Romeu czy inny FDJ, a jego uniwersalność zdecydowanie nie jest minusem.

0

@MaFCB Może chodzi o wymagania finansowe, w Leicester przecież mało nie zarabiał.

0

@michal1899 Odkleiło cię z tym De Jongiem, może i faktycznie Kimmich Busquetsem czy Casemiro w defensywie nie jest, ale nie porównuj go do De Jonga który kompletnie nie potrafi kryć.. Zresztą co Frenkie potrafi oprócz holowania piłki?

0

@Barca398 FDJ i tak zablokowałby taki potencjalny transfer, a sam Denzel z jakiegoś powodu uważa go za kluczowego.. Wydaje się że jesteśmy uwięzieni z tym miernym piłkarzem na następne 2 lata przynajmniej

1

@Lionel_Messi10 Busi i Iniesta tak samo jak Leo przyszli z innej akademii i odeszli za darmo, pomiędzy nimi nie ma dosłownie żadnej różnicy w kontekście statusu wychowanka oczywiście, bo co z tego że lewo przeprowadził się z Argentyny jak w La Masii był dłużej niż Busquets?

0

@Hawajczyk Zidane tak samo jak Benzema ma korzenie Algierskie, Zidane trenował Benzeme przez lata, oraz Benzema wielokrotnie wspominał że Zidane był jego idolem, przepraszam bardzo ale ty oczekujesz że Zidane go skrytykuje? Na dodatek Benzema był pupilkiem Pereza co go w sumie wielokrotnie ratowało. "Porównaniu do Zidana w stylu poruszania się i elegancji z piłką nie jest żadną przesadą" To jakby powiedzieć że Lewandowski przypomina Busquetsa, ty w ogóle oglądałeś Zizou czy włączyłeś sobie 50 best Zinedine Zidane Highlights? Oraz wyraźnie napisałem że akurat w tych sezonach był mierny a nie podczas całej kariery? Oraz znając toksyczność i konfliktowość Benzemy to dobrze że na to MŚ nie pojechał.

1

@Lionel_Messi10 " a wymiencie z innego kontynentu kogos (czyli jak Leo), co przyszedl za darmo zrobil taka karierę i za darmo odszedl." To jakieś specjalne standardy? Według mnie lepiej przyjść za darmo i odejść za jakieś grube pieniądze. Np Hakimi to gość z innego kontynentu który przyszedł za darmo do realu z innej akademii a zarobili na nim 50mln. Chce napisać też że nikt nigdy nie zrobił takiej kariery jak Messi, a ty chcesz znaleźć dosłownie jego dubla..

3

@Lionel_Messi10 Aha bo z innego kontynentu to już nie wychowanek klubu ok ok

3

@Lionel_Messi10 Ale co to ma do rzeczy? Chłopak jest tak samo wychowankiem jak inni.

3

@Lionel_Messi10 Iniesta i Busquets też nie są stricte wychowankami w takim razie? Widać że fan Messiego a nie klubu jak tylko jego historię znasz. Iniesta przyszedł tutaj w wieku 12 lat Messi w wieku 13 lat a Busi w wieku 15/16 lat. Weź człowieku nie poniżaj się swoimi wypowiedziami, bo z twojej logiki wychodzi na to że tylko Xavi i Valdes byli "prawdziwymi" wychowankami.

1

@Lionel_Messi10 No tak bo przecież pan ekspert z LR wie lepiej niż taki Klopp czy Guardiola, kompletną 9 powinien być wysoki zawodnik który świetnie wykańcza oraz nie ma najgorszej techniki, Lewandowski zdecydowanie ma solidną technikę, zresztą pokazał to wielokrotnie m.in swoją asystą Raboną czy wielokrotnie odgrywał celnie piętką, dryblingu też nie ma najgorszego jak na 35 latka co pokazał zresztą rok temu w meczach m.in z Mallorcą Valladolid czy Villarealem

0

@Hawajczyk Ostro przegiąłeś to ty z tym porównaniem Benzema-Zidane, gość nie bez powodu był wygwizdywany na Bernabeu przez całą 1 kadencję Zidana, on był po prostu mierny. Za Ancelottiego czy Mourinho to jeszcze nawet dobrze wyglądało, natomiast kiedy Zidane został trenerem Realu ( Chodzi mi o lata 2016-18 ) to pan kryminalista po prostu nie dowoził, odradzać się zaczął dopiero po odejściu CR7. 5 goli w lidze kiedy grasz jako 9 zdecydowanie nie jest wytłumaczalne, nawet kiedy masz takiego gościa jak CR7 na lewej.

4

@Lionel_Messi10
Też sobie moge wysłać takie coś

Lewandowski może nie ma takiej techniki jak Suarez czy Villa ale zdecydowanie jest kompletną 9, na dodatek nadrabia swoją fizycznością i skutecznością, Suarez indywidualnie nigdy nie osiągnął tyle co Robert i takie są akurat fakty. 3 Najlepszy strzelec LM, 2 miejsce w plebiscycie ZP ( I można powiedzieć że też 1 w 2020 ) więcej goli, nagród indywidualnych, rekordów. Suarez to dla mnie żaden magik, magikiem można nazwać Inieste, Messiego, Zidana, Ronaldinho, R9, CR7, Cruijffa, Maradonę i wielu innych ale moim zdaniem Luis nie zasłużył na taki tytuł.

1

@Pawlak1992 Busquets, Xavi, Iniesta, Valdes.

0

@Kuba_1 o jakieś 10 lat za późno

0

@Lionel_Messi10 A tutaj jest powtórka jak robi coś czego przecież " nie potrafi "


0

@Lionel_Messi10 Czekam na klip :) Oraz oglądałem obu, tyle że Suareza nie oglądałem w PL bo miałem na niego jak i na tą całą ligę wywalone.

0

@Lionel_Messi10 Mecze z Albanią i Szkocją coś ci mówią? A to tylko 2 przykłady i to jeszcze z reprezentacji. Villa i Suarez też połowy boiska nie przebiegali z piłką w międzyczasie dryblując przez 4 piłkarzy a na końcu strzelając bramkę , koledze się chyba Villa i Suarez z Messim mylą.

0

@Gibbon_FCB Jak był Valverde to grał tragedie później za Setiena to szkoda gadać później Koeman tak samo. To za Xaviego zaczynał się dopiero pokazywać, ale odszedł Busi a Frenkie wrócił do starej formy. Obudź się bo to nie jest wina Xaviego że gość jedynie solidnie grał pod Ten Hagiem i to jeszcze jedynie przez 1 sezon. No ale najłatwiej przecież wszystko zrzucić na złego "wuefistę" Gość boi się podać do przodu ale to przecież wina "wuefisty" nie potrafi kryć? Wina "wuefisty" Boi się strzelić? wina "wuefisty" weź gościu zastanów się co piszesz.

1

@bartas97 Teraz czas aby Bayern wyrzucił ten Francowski twór madrycki z LM.

5

@pero1983 Myślę że real wreszcie zesra się metr przed kiblem.

4

@Michael24 To to jest to słynne Dortmundzkie "Yellow wall"

0

@pero1983 No przecież jest, nawet podobnie wyglądają.

0

@P33ck A La Liga za potężnym Ligue 1 Uber Eats.

1

@szymonekk No i co z tego że biorą sobie jakiś śmieszny puchar, to nie oni mają najlepszego trenera na świecie, prawdziwego wizjonera który z barcelońskiej młodzieży zrobi potęgę większą niż ten przereklamowany Pep, człowiek ten ma najlepszego asystenta na świecie zwanego Hiszpańskim Kloppem, a nazywa się Xavier "Xavi" Hernandez niech śmietankowi cieszą się chwilą bo już za 3 miesiące będą waleni na dziurę 0:9 przez wielką Blaugrane.

2

@MesQueUnClub96 Dobrze że przynajmniej Angole nie mają, potencjalna obecność Totków lub united mocno by mnie zniechęciła do oglądania LM.

0

@Encore Wole chyba już Raphinhe od tej dwójki...

0

@Firestone Teraz przynajmniej Raphinha sączy sobie zimne piwko oglądając z uśmiechem na twarzy jak inni muszą biegać za jakąś piłką, kiedy on ma wolne.

3

@Arden Moja ulubiona to TAA do Origiego w półfinale LM 2019 na Anfield, dzięki tej asyście po każdej obecnej porażce Barcelony mogę się przynajmniej pocieszać że kiedyś jednak było gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?