0

@kuz Griezmann się odbił, Coutinho to raczej tak średnio.

0

@Barcasub Bo jest ciągle połamany oraz nie chodzi mi o wczoraj. raczej o całą jego karierę w Barcelonie.

2

Przeanalizowałem Guido Rodrigueza w najbardziej rzetelnej piłkarskiej grze na świecie ( FM24) Po tym stwierdziłem że gorszy od Romeu to nie może być. ( Przypominam że w tej gierce Fati nadal może stać się jednym z najlepszych) Dziękuje za uwagę, już możecie skończyć debatować czy gościu jest warty podpisania.
~ Hindus

0

@BORO_12 Jak już pisałem dla Xaviego to każdy jest kluczowy, on nawet Romeu nie sprzeda.

0

@BORO_12 Ale FDJ holuje tak piłkę odkąd tu dołączył czy to za Valverde czy innych Koemanów/Setienów.

0

@tbas Piłkarze dostali sraczki w meczu z PSG i Gironą, może to faktycznie wszystko wina kucharza.

0

@Bykunn Przypominam że Alemany chciał zostać ale Laporta wybrał własnie Deco. @BORO_12 na boisku też jest jeden hamulec nazywa się Frenkie De Jong.

1

@Kozinho. FDJ i Denzel, oni są obaj do wyjebania.

5


Konsekwencje dla kogo? Dla piłkarzy?
A co z panem wuefistą Denzelem.

0

@Patriskos Nieprawda, oni powtarzali: Nie przejmuj się Xavierku to wina sędziów, a tak w ogóle to byłeś lepszy.

1

@natanvip ???????????????

4

@sosza To jest ten sam Laporta, tym razem po prostu nie wyszło. Przyjście Rijkaarda i Pepa było tą samą loterią co przyjście Xaviego. Ze zwolnieniem Rijkaarda zresztą też mocno Lapcio się opóźnił, potrzebował do tego 2 lat ciągłych kompromitacji i burdelu w szatni.

0

@krol211 Zapewne wszyscy, pytanie ile z nich to prawdziwi Culé.

2

@Emhyr Logika Denzela: Barcelona jest lepsza w każdym meczu bo zawsze ma większy % posiadania piłki, oni nawet mogliby mieć 0 strzałów i dostawać w dupę 0-5 ale mając 55% posiadania już wychodzą na lepszych i porażka jest niesprawiedliwa, a tak w ogóle to sędzia nas nienawidzi i udupia w każdym meczu.

0

@Gaucho Naiwny jesteś jak myślisz że nasi genialni Socios zdecydują się na zmianę prezydenta.. Przecież to oni najbardziej się cieszą z pozostania Xaviego na ławce.

3

@lucca87 W Laskowskiego się bawisz?

0

Xavi pluł na Laportę przez ostatnie 9 miesięcy, może po meczu z Gironą chłop wreszcie ogarnął że to jednak nie jest deszcz. Szkoda że juz po podpisaniu nowego kontraktu.

0

@BORO_12 Przecież Socios to są takie bezmózgi że potrzebowali największego kryzysu w historii klubu żeby zobaczyć że ten Bartomeu to jednak nie taki dobry, nie ma co liczyć na zmianę niestety.

0

@Lionel_Messi10 Tak, to mój kolega, pisałem z nim 10 minut temu i powiedział że nie wraca do tego szamba 20 miesięcy po ucieczce z niego.

0

@Xaviball Nowe , nie znałem jeszcze takiego scenariusza w Ekstraklasie.

2

Kocham cię Laporta! Ciekawe czy już przejrzałeś na oczy czy nadal uważasz że na rynku nie ma nikogo lepszego od pana Xaviego " Denzela " H.

0

@mekston Za rzucenie klątwy na Bayern to oni powinni go z tego klubu wyjebać przecież.

0

@FcPortoFan1999 On tam dołączy jako nowy PO, potwierdził to już Fabrizio Africano.

0

Za rok wielkie mistrzostwo polskiej Ekstraklasy będzie należało do Motoru, stawiajcie na to mieszkania, domy, żony, wszystko.

1

@kulek22 Nowy Messi bo z Argentyny? Bo nie rozumiem z czego innego można to wywnioskować po 10 latku.

0

@FCKubanczyk89 Tych 3 ostatnich nie powinno się oglądać wcale, lepiej obejrzeć animowane wojny klonów między częścią II i III, Rebeliantów i Kenobiego między częścią III i IV czy chociażby Mandalorianina lub Fetta między częścią VI a VII

4

@matirix20 @Rewolucja123 Nie no musi mu chodzić o FDJ, opis pasuje.

0

@Pyrzo_Barca Cygański bazar, polecam.

0

@P33ck To? to jest Samoyed który nazywa się Hindus

0

Czemu nikt nie chce mistrzostwa ekstraklasy? Mam wrażenie że kluby bardziej rywalizują o niewygranie ekstraklasy niż jej wygranie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?