2

@Marcelinho99 Jeszcze kiedy Xavi przychodził w 2021 to celem było top4 i gra w LM, za rok celem będzie tytuł i pewnie ćwierćfinał LM, nie rozumiem po co szukać sensacji na siłę tylko i wyłącznie z powodu że ktoś powiedział ze po niespełnieniu celu wygrania ligi, nowym celem staje się wicemistrzostwo i gra w superpucharze Hiszpanii gdzie są przecież duże pieniądze.

0

@Emhyr Mecze z Atletico to w życiu nie były "frajerstwa"

0

@Rupert_Haubica Kosę to może mieć twój ojciec z sąsiadem, tutaj liczy się biznes.. To nie Tottenham, a szanujący się klub.

0

@Emhyr Czyli jakakolwiek porażka to frajerstwo? To dobrze wiedzieć.

0

@Emhyr Jedyne frajerstwo po odejściu Guardioli a przed przyjściem Valverde to było 0-7 z Bayernem w 2013 roku, nie przesadzaj.

0

Jest się czym chwalić faktycznie.

6

@Roobo Oczywiście że tak.

0

@jacobFCB Najlepiej podpisać kogoś kto wie jak grać na Piwocie, i problem z głowy.

4

@TR3YWAY Sergi często się przydaje, na dodatek jego potencjalne przejście do Girony byłoby za darmo z powodu wygasającego kontraktu. Więc nie nawet paczki fajek Lapcio nie zainkasuje na wypadek transferu.

0

@BORO_12 Balde był wprowadzany na spokojnie do składu, wystarczy spojrzeć na mecze ligowe, był wystawiany lub wchodził z ławki. Tylko na LM Denzel wprowadzał tych bardziej "doświadczonych"

0

@Boss227 Przecież agentem Yamala już jest Mendes, po śmierci Raioli kto jest "lepszym" lub bardziej zachłannym agentem od Jorge? Może jedynie Zahavi.

0

@BORO_12 Co do Balde masz jakiekolwiek źródło?

1

@BORO_12 Też tak myślałem jak Romeu przychodził, jednak po jakimś czasie stwierdziłem że jednak wole nic.

0

@BORO_12
Yamal nie grałby tyle gdyby był Dembele
- Oczywiście że grałby mniej, ale czy to gorzej dla niego? Obecnie jest zajeżdżany, podobnie zresztą do Pedriego w sezonie 20/21
Xavi chciał sprzedać Balde
- Szczerze nie wiem skąd ta informacja gdyż już w sierpniu 2022 roku Alba miał zostać sprzedany/wypożyczony do Interu na co wydał zgodę Xavi ale sam Jordi zablokował transakcję
-Reszta napisałeś prawie to co ja w ostatnich zdaniach, czyli Bernal nie może zostać podstawowym piwotem nie ze względu na umiejętności czy odpowiedzialności a z powodu fizyczności która po prostu nie pozwoli mu uniknąć kontuzji.

0

@jacobFCB Żeby to był jeden w 1 meczu z P$G Też zagrał gówno.

0

@Kamiloza91 Są na 6 miejscu więc teoretycznie nadal o LE chociaż, mają aż 5 pkt przewagi na ostatnie 3 kolejki nad siódmym w tabeli Freiburgiem.

0

@jacobFCB Tak średnio się sprawdza bo np to jak zagrał w El Clásico to była tragedia ( oprócz gola oczywiście)

0

@Kamiloza91 Eintracht to akurat bardzo dobra drużyna która potrafi zaskoczyć, wcale bym się nie zdziwił gdyby to oni byli tymi którym akurat udało się pokonać Leverkusen po tylu kolejkach.

2

@PatrychoO Bramka Andresa była w ostatniej minucie tak kontrowersyjnego i wymagającego spotkania, na dodatek wynik po tej bramce był 1-1 a barcelona przeszła dzięki bramce na wyjeździe. Bonmati strzeliła natomiast w 25 minucie żeby wyrównać, według mnie nie ma co porównywać tych bramek.

0

@Emhyr Nikt oprócz dzieciaków tego nie pisał.

0

@jacobFCB Gość ma 16 lat a ty chcesz postawić go na pozycję piwota na cały sezon, być może jest gotowy technicznie ale fizycznie biologii nie oszukasz, ta pozycja jest jedną z najbardziej wymagających na boisku więc kontuzja byłaby prawie zagwarantowana.. Niesamowite jest to że Busquets był na nie tak odporny.

0

@BORO_12 A czy my mamy w ogóle kogokolwiek na pozycje piwota? Christensen który został tam postawiony z przymusu? No właśnie nie, więc istnieje ogromna szansa na debiut Bernala szczególnie teraz jak o nic nie walczymy. A co do Xaviego to nie możesz powiedzieć mi że 15 letni Yamal był lepszy od Dembele jak debiutował w maju, Balde przyszedł kiedy nadal grał Alba i udało mu się go wygryźć ze składu, Yamal zadebiutował jeszcze kiedy grał Dembele, Cubarsi zadebiutował mimo konkurencji w stylu: Faye, Kounde, Christensen, Araujo, Martinez ( gdzie nikt wtedy nie miał z nich kontuzji) i udało mu się wbić na stałe do 1 składu. Xavi akurat daje dużo szans młodym i to wcale nie z przymusu, gorzej jest faktycznie z rozwojem tych zawodników. A co do wieku potencjalnego piwota to przecież obrońca to również pozycja która wymaga ogromnej odpowiedzialności fizyczności i inteligencji a mimo wszystko 17 latek zdołał się wbić do 1 składu, jeżeli Bernal jest gotowy mentalnie to nawet w wieku 16 lat jest w stanie zostać podstawowym piwotem, Cubarsi jest idealnym przykładem że wiek nie ma aż tak dużego znaczenia. Jedynym problemem Bernala jest to że akurat ta pozycja wymaga ogromnego wysiłku więc w takim wieku to byłoby ogromne i nierozsądne ryzyko żeby postawić na niego w kontekście całego sezonu.

0

@BORO_12 Gdzieś tak napisałem? Napisałem że agenci mają ogromny wpływ na piłkarzy, nie rozumiem o co ci chodzi.

0

@BORO_12 Mi chodzi o ogólnie o agentów i piłkarzy, a jakie są relacje między Zahavim a Lewandowskim to nie wiemy

0

@BORO_12 Akurat agenci mają duży wpływ na swoich podopiecznych, oczywiście ostateczne zdanie należy do piłkarza ale agenci nadal mogą sugerować i poważnie wpływać na ich zdanie.

0

@Adddi Widzimy jak to się kończy dla Bayernu.. Konflikty z trenerami ( Flick ) czy piłkarzami ( Lewandowski ) oraz utrudnione transfery do klubu. Mendes np bardzo przydał się barcelonie szczególnie w wypożyczeniach Felixa i Cancelo, bardziej może martwić to że jest agentem Yamala. Dobre kontakty z agentami to zdecydowanie + a nie - Bayern takimi ruchami strzela sobie w stopę. ( To wszystko to oczywiście moja subiektywna opinia)

2

@Visca_barca Oczywiście że jako zawodnik to Messi był najlepszy, ale jeżeli chodzi o zasługi dla klubu to Crujiff zrobił dużo więcej.

1

Upadek Coutinho jest niesamowity... Z bycia rekordem transferowym Barcelony i jedną z największych gwiazd PL do bycia średniakiem w katarze i to tylko w 4/5 lat. Philippe zagrał tam 18 meczy i strzelił 5 bramek z czego 2 były z rzutów karnych a 1 z wolnego.

1

Bardzo ważny mecz wygrany przez ekipę Marqueza, dzisiaj po prostu chłopaki zagrali świetnie. Xavi zabrał im 2 największe gwiazdy a oni nadal potrafią zagrać tak wybitnie, Rafa jednak ma spory potencjał na zostanie trenerem z topu.

1

Mam nadzieję że uda nam się obronić tytuł LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?